Gönderen Konu: Kadınlar Arası / 30 Ocak  (Okunma sayısı 3219 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı whitepixie

• Usta Kampanyacı
Kadınlar Arası / 30 Ocak
« : 03 Ocak 2010, 16:29:20 »
KadınlarArası olarak yılın ilk ayında 5 üyemize Sağlıklı ve kaliteli yaşamın ipuçlarını sizlerle paylaşan  The LifeCo Akademi’den  “İyi Bir Yaşam Reçetesi” e-learning programı ve 10 üyemize de yine The Life Co' dan  buğday Çimi Tableti hediye ediyoruz.

Hediyeler için acele edin, şanslı üyelerimizden biri siz olun!

5 Üyemize 6 ay süreli “İyi Bir Yaşam Reçetesi” e-learning program üyeliği için:
10 adımda yaşam kalitenizi artıracak bu online rehber, hem keyifli dakikalar geçirmeniz için hem de farkındalığınızı artırmak  için size yol gösterecek bir çok etkileşimli uygulama barındırıyor. Ayrıca, program boyunca düşüncelerinizi, yediklerinizi, hissettiklerinizi, deneyimlerinizi ve planlarınızı yazarak ilerleyişinizi kaydedebileceğiniz online bir günlük içeriyor.

Adım adım öğrenebileceğiniz ve hayatınıza adapte edebileceğiniz bilgiler ışığında yeni bir yaşam reçetesi ile tanışmaya, yaşam kalitenizi arttırmaya ve çocukken veda ettiğiniz sonsuz enerjiyi yeniden hissetmeye hazır olun.
Programla ilgili detaylı bilgi için:The Life Co

10 Üyemize “Buğday Çimi Tableti” için:
Yeni yılla birlikte sizleri sağlıklı bir yaşama adım atmaya davet ediyoruz. İşte bunlardan biri “Buğday Çimi Tableti”.
İçeriğindeki mineral, vitamin, klorofil gibi zengin besleyici  gıda değeri ile kilo kontrollü sağlıklı beslenmeyi sağlıyor. İşte 10 üyemize bu amaçla üretilen SkyWheat Buğday çimi Tableti hediye ediyoruz. Yeni yılın bu ilk ayında toksinlerden arının ve sağlıklı bir yaşama adım atın.
Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ayrıca KadınlarArası üyelerine The Life Co online mağazasından dilediğiniz ürünler %10 indirimli.  Online Mağaza

Bu hediyelerden birine sahip olmak için 30 Ocak 2010 tarihine kadar aşağıdaki bilgileri  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adreslerine iletin.
Lütfen  başvurunuzda  ilgili konuyu belirtin. Konu bilgisi yer almayan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Ad-Soyad:

Doğum tarihi:

Üye kullanıcı adı:

E-mail:

Tel:

Meslek:

Adres:
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2010, 02:18:17 Gönderen: erteb »
٩(-̮̮̃-̃)۶ ❤SmA ❤٩(-̮̮̃-̃)۶:

MiniPsy

• Ziyaretçi
banaburdan bi mail geldi salty sardine ürünü kazanmışım ne olduğunu bilen varmı ?

Çevrimdışı sevgi_k

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Kadınlar Arası / 30 Ocak
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2010, 15:18:04 »
arkadaşlar ben şikayetçiyim bu kadınlararası sitesinden.geçen bi kitap kazandım kargo ücreti 13 tl geldi yaa.ok oldum.kitap 5 tl yapmaz yani.geri iade ettim tabii hemen.hediye göndermek bu olmamalı bence.

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2010, 16:05:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar ben şikayetçiyim bu kadınlararası sitesinden.geçen bi kitap kazandım kargo ücreti 13 tl geldi yaa.ok oldum.kitap 5 tl yapmaz yani.geri iade ettim tabii hemen.hediye göndermek bu olmamalı bence.
o kitabı bende kazanmıştım ama kargo ücreti bize ait olduğu için kabul etmedim.demek 13 lira hakkaten ne kadar ayıp böyle hediyemi olur >:(
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı wisellite

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2010, 17:18:16 »
"Buğday Çimi Tableti" ne ola ki  ???

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2010, 02:37:41 »
ya desenize kazansak kargo ücreti varrr ahh ya bende kazandım burdan gelirse almayım bari ...

Çevrimdışı denizims

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2010, 23:10:16 »
ben kitap kazandım kadınlararasından. 5 TL kargo ücreti ödedim. geçen sene de kazandım başka bir hediye. gayet güzel hediyeler veriyorlar. kargo ücreti ile ilgili notta yazıyorlar hediyelrin altında. kargo ücretleri o kadar değil siz ülke dışındasınız herhalde. Hem hediye kazanıp hem de burada şikayet etmek çok etik değil arkadaşlar. zorlamıyorlar hiç birimizi.

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2010, 23:17:21 »
ben kitap kazandım kadınlararasından. 5 TL kargo ücreti ödedim. geçen sene de kazandım başka bir hediye. gayet güzel hediyeler veriyorlar. kargo ücreti ile ilgili notta yazıyorlar hediyelrin altında. kargo ücretleri o kadar değil siz ülke dışındasınız herhalde. Hem hediye kazanıp hem de burada şikayet etmek çok etik değil arkadaşlar. zorlamıyorlar hiç birimizi.

arkadaşın uyarısı bence gayet etik siz o sitedenmisiniz ki acaba?

Çevrimdışı sinless

• Usta Kampanyacı
  • Egolarıma sponsor ol.
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2010, 23:25:22 »

13 tl mi yuh diyorum şok. geçen gün 4 kg lık kargo yolladım kutu istanbuldan afyona 8 tl tuttu. bunlar acaba kargo ödemeli ücretinimi alıyorlar ürünün
Pexu tart Prod.

Çevrimdışı denizims

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2010, 23:29:23 »
sitenin üyesiyim bir seneden beri. ilk defa bir siteden hediye kazandım, çok inanmıyordum böyle şeylere. Anlayacağınız hediye bağım var sadece tanımamakla birlikte:)