Gönderen Konu: Pegasus Çok Gezenler Kulübü Muhabirlerini Arıyor (6 Mart)  (Okunma sayısı 759 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çok Gezenler Kulübü’nün Pegasus’la 2016’da ilk destinasyonu İtalya! 6-9 Nisan Bolonya, 9-12 Nisan Milano, 12-15 Nisan Roma'yı keşfedecek muhabirler arıyoruz!
"Göçmen kuş misali gezgin ruha sahibim” ,”koşmayı yürümek sanıyorum”, “deklanşör sesinden haz duyuyorum”, “sonradan değil her zaman gurmeyim.” , "gezerken defterler bana yetmiyor, kalemler tükeniyor” diyorsan,
1.    6 Mart’a kadar #bahardaitalyadaolsam etiketiyle Türkiye veya Avrupa’da sevdiğin şehirde çektiğin bir fotoğrafını Instagram'a yüklüyorsun.
2.    @cokgezenlerkulubu @pegasusairlines hesaplarını mention'layıp, takip ediyorsun.
3.    Bu şehirlerden hangisine gitmek istediğini belirtiyorsun.
4.    Sabah 8'de kalkıp 20 km yol yürümeyi, güzel fotoğraflar çekmeyi, gezdiğin yerlerin hikayelerini yazmayı taahhüt ediyorsun.
5.    Sonra da 8 Mart’ı bekliyorsun çünkü o gün kazanan ilk 10 kişi açıklanacak. Onlardan biriysen hikayen Mayıs ayında Pegasus dergisinde yer alacak.
6.    10 Mart’ta da Bolonya, Milano ve Roma muhabirleri ilan edilecek!
7.     Şanslı kişi sensen tamamlaman gereken görev listesi Çok Gezenler Kulübü’nden, vizeni alması senden, biletler ve konaklama Pegasus’tan. Yalnız bilmen gereken önemli bir nokta var: 3 gün için sadece 1.000 TL harcayabileceksin… Bu serüvende yer almaya var mısın?
Üstelik bu seyahat süresince ve sonrasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da, Pegasus dergisinde, @cokgezenlerkulubu ve @pegasusairlines Instagram hesaplarında senin fotoğrafların, yazıların, keşiflerin yayınlanacak! Sen de Çok Gezenler Kulübü’nün daimi üyelerinden biri olacaksın. Bu maceraya hazır mısın?
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Pegasus Çok Gezenler Kulübü Muhabirlerini Arıyor (6 Mart)
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2016, 11:02:38 »
Harikaymış  ama zamanlama çok kötü :( :'( :'( :'(
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!