Gönderen Konu: Kinetix  (Okunma sayısı 1074 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fidanerili

• Usta Kampanyacı
Kinetix
« : 29 Eylül 2015, 15:14:47 »

Kinetix
Kinetix X Facebook Yarışması Katılım Koşulları
Yarışma Kinetix Facebook sayfası (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden gerçekleşecek olup 29.09.2015 tarihinde başlayacaktır.
Yarışmacılar Kinetix Facebook üzerinden, videoda soldan gelen X’i tam yerinde durdurup This IX Kinetix’i tamamlayarak Bravo yazısını gördüğünde ekran görüntüsünü yorumlar kısmında paylaşarak sürpriz hediyeyi kazanacaktır.
Yarışma sonunda paylaşılan ekran görüntüleri Kinetix çalışanlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilecek, en hızlı ekran görüntüsünü gönderen 10 yarışmacı sürpriz hediyeyi kazanma fırsatı yakalayacak.
Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için ticari bir koşul aranmamaktadır.
Katılımcılar yarışmaya dahil olduğunda, Ziylan Grup, kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
Tam ve doğru bilginin verilmemesi durumunda, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Ziylan Grup katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
Kazananlar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfası üzerinden duyurulacaktır.
Yarışma sonunda kazanan kişiler ile direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Ziylan Grup sorumlu değildir.
Yarışmaya Ziylan Grup çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Ziylan Grup’un bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Çevrimdışı paralympic

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Kinetix
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2015, 21:18:18 »
ben sayfada video bulmadım..

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2015, 22:43:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben sayfada video bulmadım..

başlamadı daha onun için yok.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2015, 11:46:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kinetix yarışma yapar da katılmaz mıyız diyorsunuz biliyoruz
smile ifade simgesi
Hız,azim, eğlence hepsi bu yarışmada, hem de ödüllü!

Videoda soldan gelen X’i tam yerinde durdurup BRAVO yazısının ekran görüntüsünü videonun altındaki yorumlar kısmında paylaşın, cüzdan kazanan 10 kişiden biri siz olun! Bravo yazısını görenleri merakla bekliyoruz.

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2015, 12:52:33 »
ilk 10 kisiye veriyorlar bitti yani :(