Gönderen Konu: Öz Damla "Ehliyet Bizden Araba Bizden'' * 10 Haziran  (Okunma sayısı 708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
ÖZ DAMLA SÜRÜCÜ KURSLARI "EHLİYET BİZDEN ARABA BİZDEN" KAMPANYASI ÇEKİLİŞİ

22 MART-10 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA 27 HAZİRAN TEORİK SINAVINA B VE E SINIFI EHLİYET İÇİN KAYIT YAPTIRAN ADAYLARIMIZ ARASINDAN YAPILAAK OLAN ÇEKİLİŞLE BİR KİŞİYE 2015 MODEL RENAULT CLİO MARKA ARABA HEDİYE EDİYORUZ.
KAMPANYAYA DAHİL OLMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY SİZE EN YAKIN ÖZDAMLA ŞUBESİNE GELEREK (ŞUBELERİMİZ) KAHVENİZİ YUDUMLARKEN KALİTELİ EĞİTİM SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE KAYDINIZI YAPTIRMAK.
BİRLİKTE GÜVENLE İLERLEDİĞİMİZ BU YOLDA 18. YILIMIZDA HEM EHLİYETİNİZİ HEM ARABANIZI VERİYORUZ.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:
Bu kampanya ÖZ DAMLA EĞİTİM KURUMLARI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.tarafından MPİ’nin 20.03.2015 tarih ve 40453693-255.01.02/801-1961 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

ÖZ DAMLA EĞİTİM KURUMLARI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 21.03.2015 (saat:08:00)– 10.06.2015 (saat:22:00) tarihleri arasında, İstanbul ilinde bulunan 28 adet Öz damla Sürücü Kurs Şubelerine gelerek B sınıfı veya E sınıfı sürücü ehliyeti almak için ad,soyad,adres ve telefon bilgilerini içeren kayıt formu doldurarak kayıt işlemini gerçekleştirenler çekilişe katılabileceklerdir.
Kampanya katılımı bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

İkramiye olarak, 1 kişi 2015 Model Renault Yeni Clio Joy 1. 2 16 V 75 bg RSEC01 kazanacaktır.

Çekiliş 02.07.2015 tarihinde saat 11:00’da Özdamla Sürücü Kursu (Toplantı Salonu) YÜZYIL MAHALLESİ  37. SK. NO:1/4 BAĞCILAR İSTANBUL adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 06.07.2015 tarihli Posta gazetesinde duyurulacaktır.21.07.2015 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 05.08.2015 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
27.06.2015 tarihindeki MTSAS’ye (Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı) kadar ödenmemiş bakiyenin bulunması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.B sınıfı sürücü ehliyetinden E sınıfına geçiş yapmak üzere kayıt olanlar kampanyaya dahil değildir.Kampanya katılımı bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler, ÖZ DAMLA EĞİTİM KURUMLARI İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

« Son Düzenleme: 01 Nisan 2015, 17:15:11 Gönderen: pink »