Gönderen Konu: Parex Migros  (Okunma sayısı 799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Parex Migros
« : 04 Haziran 2014, 20:40:24 »
Bu kampanya Provel Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 27.05.2014 tarih ve 58259698-255.01.02/1742-4396 sayılı izni ile
düzenlenmektedir. 05.06.2014 (Saat:09.00)–30.07.2014(Saat:22.00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Market mağazalarından Provel Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’nin tüm Parex markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde
15 TL ve katları tutarında (her 15 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli
(Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal ya da iade eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Çekilişte 1 kişi Opel Corsa Essentia 1.2 MT5 85HP 2014 Model Araç ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 21.08.2014 tarihinde, saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi N:25 D:37 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.08.2014 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskısında
duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Provel Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 11.09.2014, yedek talihliler 26.09.2014 tarihine kadar kimlikleri ve fiş/faturaları ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmadıkları takdirde ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Provel Tüketim Ürünleri San. ve
Tic. A.Ş., Migros Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30
No.lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...