Gönderen Konu: Kredi Kartları ve Haklarınız  (Okunma sayısı 1112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
Kredi Kartları ve Haklarınız
« : 14 Ağustos 2013, 15:21:21 »
Dün akşam aracım yolda kaldı ve tamirci belli bir bedel karşılığında aracı servise çekeceklerini söyledi. Bir arkadaşımda bankayı ara onlar çektirsinler dedi. Başta inanmadım fakat bankayı arayıp durumu söyledim. Az önce aracı ücretsiz olarak Yapı Kredi Bankası servise çektirdi. Daha sonra bankanın Akıllı asistan uygulamalarına baktığımda gerçektende bir çok hizmeti ücretsiz olarak verdiklerini gördüm. Kırılan camın ücretsiz değiştirilmesi çilingir hizmeti gibi bir çok hizmeti kredi kartı sahiplerine veriyor. Sizlerinde aklında olsun arkadaşlar. Boşu boşuna paralar ödemeyin.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Ynt: Kredi Kartları ve Haklarınız
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2013, 16:43:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Dün akşam aracım yolda kaldı ve tamirci belli bir bedel karşılığında aracı servise çekeceklerini söyledi. Bir arkadaşımda bankayı ara onlar çektirsinler dedi. Başta inanmadım fakat bankayı arayıp durumu söyledim. Az önce aracı ücretsiz olarak Yapı Kredi Bankası servise çektirdi. Daha sonra bankanın Akıllı asistan uygulamalarına baktığımda gerçektende bir çok hizmeti ücretsiz olarak verdiklerini gördüm. Kırılan camın ücretsiz değiştirilmesi çilingir hizmeti gibi bir çok hizmeti kredi kartı sahiplerine veriyor. Sizlerinde aklında olsun arkadaşlar. Boşu boşuna paralar ödemeyin.

günaydın bu özellliklerini bilmiyormuydun neyse geçmiş olsun :) benim tüm kartlarımda mevcut ve kullanıyorum

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2013, 17:54:53 »
ben bilmiyordum böyle birşeyi.söyleselerdide inanmazdım hadi canım sende derdim  :D gerçi kredi kartım ve arabam yok ama faydalı bir bilgi olmuş.etrafımıza yardımcı oluruz artık :)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2013, 21:41:18 »
Her kredi kartı için geçerli değildir sanırım.

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2013, 23:33:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Her kredi kartı için geçerli değildir sanırım.

Yapı Kredi Play, Opet - Bank Asya - Card Finans bunların sitelerinde geçerli olduğu yazıyor. Ama bir çok kredi kartı için geçerli olduğunu duydum.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.