Gönderen Konu: istanbulda oturan ya da bilen arkadaşalrın önerilerini alabilir miyim  (Okunma sayısı 1476 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı leyla2518

• Usta Kampanyacı
arkadaşlar sabiha gökçen hava limanından atatürk havalimanına nasıl gidebilirim akşam 9 gibi orda olacağım .akşam her saat otobüs yada vasıta bulabilir miyim??istanbulda oturan arkadaşlar nasıl vasıta bulabileceğim konusunda bana sözlü bir şekilde yardımcı olurlarsa sevinirim .teşekkürler
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ekleyebilirsiniz
kampanya sonuçlarında ola ki adıma rastlarsanız haberverebilirmisiniz

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
arkadaşlar sabiha gökçen hava limanından atatürk havalimanına nasıl gidebilirim akşam 9 gibi orda olacağım .akşam her saat otobüs yada vasıta bulabilir miyim??istanbulda oturan arkadaşlar nasıl vasıta bulabileceğim konusunda bana sözlü bir şekilde yardımcı olurlarsa sevinirim .teşekkürler

sabiha gökçenden otogara gidip otogardan tek metro ile havaalanına ulaşmayı deneyin... ya da sabiha gökçenden kadıköy ve taksim servislerine binip aktarma yapmayı deneyin...
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı leyla2518

• Usta Kampanyacı

sabiha gökçenden otogara gidip otogardan tek metro ile havaalanına ulaşmayı deneyin... ya da sabiha gökçenden kadıköy ve taksim servislerine binip aktarma yapmayı deneyin...
akşam otobüs bulmam zor olur mu
ekleyebilirsiniz
kampanya sonuçlarında ola ki adıma rastlarsanız haberverebilirmisiniz

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
sabiha gökcenden havaş belirli bir yere kadar bırakıyor ama nereye kadar net olarak bilmiyorum acıkcası

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
akşam 9'da sorun olmaz
12'ye kadar araç var diye biliyorum
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Havaşı ara sor istersen arkadaşım.

istanbul otogarına kadar gelip metroya binersen 20-25 dk rahatlıkla havalimanına ulaşırsın.

Gece 12:00 ye kadar metro seferleri var.

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı

Uçakların varış saatlerine bağlı olarak havalanımızdan Taksim ve Kozyatağı'na düzenli olarak HAVAŞ servisleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Taksim'e kadar gelirsen

Taksim de otobüs duraklarının olduğu yere gel hemen meydanda zaten metronun çıkışında

Aksaray otobüsüne binip aksaray metrosunda in yine metro ile kolaylıkla havalimanına ulaşırsın.