Gönderen Konu: ÇOK ACİL  (Okunma sayısı 1635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadir_12

• Yeni Kampanyacı
  • *
ÇOK ACİL
« : 07 Nisan 2013, 14:15:33 »
Arkadaşlar belki çok geç oldu ama bende yeni fark ettim. Bir sorum olacak ben 2010 yılında teb bankasının yaptığı bir kampanya vardı "3 Kasım - 10 Aralık 2010 tarihleri arasında TEB Pratik İnternet Şubesi veya wap.teb.com.tr CEPTETEB WAP Şubesi'ne giriş yapın, iPhone 4 kazanan 25 kişiden biri siz olun! İşlem yaptıkça kazanma şansınızı arttırın." işte ben bu kampanyadan cep telefonu kazanmışım fakat teb bankası beni hiçbir şekilde arayıp bilgilendirmedi ve de posta yoluylada bana ulaşmadı. Ben bu telefonu kazandığımı şimdi internette tesadüfen ismimi yazarak öğrendim bu durumda ne yapmam gerekir lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun.

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
Ynt: ÇOK ACİL
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2013, 14:18:52 »
Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2013, 14:21:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar belki çok geç oldu ama bende yeni fark ettim. Bir sorum olacak ben 2010 yılında teb bankasının yaptığı bir kampanya vardı "3 Kasım - 10 Aralık 2010 tarihleri arasında TEB Pratik İnternet Şubesi veya wap.teb.com.tr CEPTETEB WAP Şubesi'ne giriş yapın, iPhone 4 kazanan 25 kişiden biri siz olun! İşlem yaptıkça kazanma şansınızı arttırın." işte ben bu kampanyadan cep telefonu kazanmışım fakat teb bankası beni hiçbir şekilde arayıp bilgilendirmedi ve de posta yoluylada bana ulaşmadı. Ben bu telefonu kazandığımı şimdi internette tesadüfen ismimi yazarak öğrendim bu durumda ne yapmam gerekir lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun.

malesef üzgünüm ödül teslim alma süresi en fazla 1 yıl. tahminen şart ve koşullarda hediye ilan tarihinden itibaren en fazla 15 gün başvurma süresi belirlemişlerdir.firmalar genelde böyle yapıyor.ben gene taş çatlasa 1 yıl dedim. hediyeyi alma şansınız malesef yok.çok zaman geçmiş aradan.sizin yerinize yedek birisine çoktan gitmiştir o ödül. geçmiş olsun hakkınızda hayırlısı değilmiş.kısmetinzide yokmuş.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2013, 18:12:48 »

Asil talihlilerin en geç 05.01.2011, yedek talihlilerin en geç 20.01.2011 tarihine kadar 0212 356 74 25 no'lu faksa nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları; Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No: 37 Kat: 5 Şişli/İSTANBUL adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya Şartnamesi'nden geçmiş olsun

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2013, 22:35:23 »
Üzülme muhtemelen isim benzerliğidir siz olsaydınız en azından maille ulaşırlardı.

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Nisan 2013, 23:10:13 »
2003 yılıydı bir dağ köyünde görev yapıyordum.Pencereye yapıltırdığımız sigara paketi pencerenin tek bir yerinde sadece Turkcell yazısı çıkartıp çekiyordu.Yılbaşı çekiliş vardı ve haftasonu şehre indiğimde ona katılmıştım.1Ay yollar kapandı.1 ay sonra internet kafeden girip sonuçlara baktım.10 bin kontur Kazanmışım ama :)

İçtik bizde yedeğe devrederek...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2013, 00:41:18 »
2003 yılıydı bir dağ köyünde görev yapıyordum.Pencereye yapıltırdığımız sigara paketi pencerenin tek bir yerinde sadece Turkcell yazısı çıkartıp çekiyordu.Yılbaşı çekiliş vardı ve haftasonu şehre indiğimde ona katılmıştım.1Ay yollar kapandı.1 ay sonra internet kafeden girip sonuçlara baktım.10 bin kontur Kazanmışım ama :)

İçtik bizde yedeğe devrederek...

Ne çektin be, mustafa  Ömrünü tükettin be kampanyalara katılacam diye  ;D