Gönderen Konu: WEnice siparişim gelmedi ve iki kere tutar çekilmiş yardım  (Okunma sayısı 4078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
Ynt: WEnice siparişim gelmedi ve iki kere tutar çekilmiş yardım
« Yanıtla #10 : 05 Aralık 2011, 15:10:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
tüketici haklarıda birşey yapamaz artık avcılar wenice kids çalışan arkadaşım var dün buluştuk morali bozuktu hayırdır dedim ne oldu avcılarda wenice kids fabrikasına icra memurları gelmiş makinaları haciz koymuşlar kumaşlara mühürlemişler banka hesaplarını el koymuş vergi dairesi borcu varmış sonra kargo firmasına 750 milyar borcu var diye kargocular mallara el koymuşlar müdürler herkez başının çağresine baksın kapatıyoruz firmayı demişler 29 tane servisi varmış fabrikanın 14 e düşürmüşler işçilerin yarısını çıkarmışlar durumlar böyle yani

demek son çırpınışlarıymış. o kadar reklamı niye yaptılarsa. ama insan bi açıklama yapar dolandırmaya kalkmazki.
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #11 : 05 Aralık 2011, 15:12:17 »
sen yinede tüketici haklarını ara bilgi al canım ne yapabileceğin konusunda ..

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 05 Aralık 2011, 15:14:31 »
3 milyon tl reklam vermişler sadece arkadaş dedi onların ödemesi olmamış galiba kanallara çekler karşıklıksız çıkınca 3 banka ile kredi çekmeye çalışmışlar yabancı ortakları ile arkadaş dedi üretim durdurduk dedi adam kredi çekmiş kirada çocukları var 3 aydır maaş alamıyor insanlar artık makinalara haciz koydurmuşlar kendileri dava açıyormuş alacaklarına karşılık yediemin icra memuru gelmişte arkadaşa sana zimmet ediyim demiş makinayı arkadaş demiş yok 300 milyarlık kumaş varmış 60 milyar demişler bunun değeri tüm malları mühürleyin icra ile satılcak demiş depodaki malları zor yani

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2011, 15:16:21 »
bi kere burdan aldım burnumdan gelmişti.. 50 tl çekip 20 liralık ürün yollamışlardı. ama heryere şikayet ettim bir kaç gün sonra genel müdürlükten arayıp özür dilediler. .çektikleri tutarı iade ettiler...
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 13 Aralık 2011, 11:00:52 »

ve firma iflas eder ups kargo beklemeyin ayrıca arkadaşlar sipariş verdiyseniz borcu yüzünden rehin koymuşlar ups kargolara...

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 13 Aralık 2011, 11:06:23 »

ve firma iflas eder ups kargo beklemeyin ayrıca arkadaşlar sipariş verdiyseniz borcu yüzünden rehin koymuşlar ups kargolara...

haydaa ben dün markafoniden sipariş verdim wenice ürünlerinden bizde sıkıntı olmaz umarım

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #16 : 13 Aralık 2011, 11:07:55 »

haydaa ben dün markafoniden sipariş verdim wenice ürünlerinden bizde sıkıntı olmaz umarım

yok markafonide sıkıntı olmuyor geçen hafta verdiğim siparişim markafoniden geldi.
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 13 Aralık 2011, 11:11:56 »
ona göre sipariş vermeyin işte kendi sitesinden ben arkadaşı aradım makinaları durdurduk dedi protesto için işçiler maaşlarına karşılık haciz koydurmuşlar makinalara 3 veya 4 aydır maaş almıyoruz dedi ben bekarım bana birşey olmaz adamlar kredi çekmişler kiradalar çocukları var onlara acıyorum dedi

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #18 : 13 Aralık 2011, 12:42:16 »
Vay be ! Küçük ölçekli işletmeye geri dönüş..Çok kötü bir durum..Bu tip fabrikalarda zaten çalışmak zor ve şimdi de onca çalışan zor durumda..Allah(c.c.) yar ve yardımcıları olsun ve umarım toparlanırlar ...
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...