Gönderen Konu: Ev partisi mi, sünnet çocuğuna mevlüt mü? Herkes bu videoyu konuşuyor  (Okunma sayısı 1570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Günümüzde birçok aile mevlüt törenleri için ‘profesyonellerle’ çalışmaya başladı. Eskiden ‘helvalı’ ‘şerbetli’ aile arasında yapılan mevlüt törenleri artık bir sektör haline geldi. Evlerde yapılan törenlere profesyonel ses sanatçıları bile katılmaya başladı. İşte böylesine bir mevlütte çekilen görüntüler sosyal medyayı adeta salladı. Görüntülerde şaşalı bir kıyafet giyen kadın bir ses sanatçısı edasında salona gelerek müzik eşliğinde mevlüt okuyor. İşte o görüntüler…
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Antalyalılar bu hoca orda mı? twıtterda oyle dıyorlar
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Evet burda bayagida tuzlundiye biliyorum.ablamin komşusu oğluna sünnet mevlidi yapmıştı annemi de goturmusler ablam hatta basta annem demiş ki ne güzel bedia akarturk var falan diye catlamistik  gülmekten bu iyi hali bizim gordumuz kostüm öyle cafcafliydiki sormayın annem hala der Allah affetsin ben hic bisey anlamadım diye

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
twıtter çalkalanıyor, bugun canım sıkkındı hakıkaten ıyı guldurdu... Ey guzel Allah'ım, ne hale geldik
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
Bunu gündüz  izledim. Döndüm bidaha izledim. Sonra gözümü ovusturdum hanıma da izlettim... :o
Bu ne görgüsüzlük ve sonrdan görmelik, ve gösteriş merakı... Lan o LED ney...
O ilahi arasındaki ''Hayyyyy'' ney... O elbise ne.. Sanki Rihanna anasını satıyım.

Allah ım sen bizi koru...Bizimde eşimiz annemiz çevremiz kapalı.
Bizde mülayım insanlarız ama bu ne yaw... İnsanı günaha sokarlar...
Bunlar var ya bunlar...neyse...
:-X :-X