Gönderen Konu: Adalet Bakanlığı / Memur Alımı  (Okunma sayısı 1925 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Adalet Bakanlığı / Memur Alımı
« : 14 Haziran 2009, 00:18:32 »

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
Ynt: Adalet Bakanlığı / Memur Alımı
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2009, 23:16:29 »
timsah niye milleti kötü yola sevkediyon ule, ben yandım barik başkaları yanmasın  ;D girmeyin ule girmeyin pişman oluceksiniz  ;D

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2009, 23:33:12 »
timsah niye milleti kötü yola sevkediyon ule, ben yandım barik başkaları yanmasın  ;D girmeyin ule girmeyin pişman oluceksiniz  ;D

Walla şu işsizlikte bu espiriyi yapabiliyorsan helal olsun sana..  ???
Benim işe girmem sırasında bir çok tanıdık bana haber gönderdiler, şurada sınav var burada sınav var diye.. O insanlar sayesinde devlet memuru oldum ve çok şükür şu işsizlik ortamında çok rahat bir işim ve işim sayesinde mutlu bir yuvam var.. Buradan bu yazı nezninde bir kez daha hocalarıma, dostlarıma ve tanıdıklarıma destekleri için teşekkür ediyorum..
Bu tarz başlıklar sayesinde bir kişiye faydam dokunursa ne mutlu bana..  ;)
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2009, 23:42:29 »

Walla şu işsizlikte bu espiriyi yapabiliyorsan helal olsun sana..  ???
Benim işe girmem sırasında bir çok tanıdık bana haber gönderdiler, şurada sınav var burada sınav var diye.. O insanlar sayesinde devlet memuru oldum ve çok şükür şu işsizlik ortamında çok rahat bir işim ve işim sayesinde mutlu bir yuvam var.. Buradan bu yazı nezninde bir kez daha hocalarıma, dostlarıma ve tanıdıklarıma destekleri için teşekkür ediyorum..
Bu tarz başlıklar sayesinde bir kişiye faydam dokunursa ne mutlu bana..  ;)
niye kızıyosun ki, ben de çok uğraşmış çabalamış ve bu günlere tırnaklarımla kazıyarak gelmiş biriyim, her zaman da şükrederim, benden daha kötü durumda olanlar var derim, adalet bakanlığının sınavını ilk günden beri biliyorum, eşime dostuma da haber verdim, geçen yıl hamileyken de sınav başvurularında birebir ben vardım, matematik öğretmeninden tutun jeoloji mühendisine kadar birçok insanla karşılaştım, onlara niye bu işe başvuruyosunuz sizin mesleğiniz var dediğimde mecburiyetten olduğunu söylediler, ki zaten sormadan da bu anlaşılabiliyodu, burada amacım dalga geçmek değildi, bu yolları en iyi belki de ben bilirim, günlerce gecelerce uğraşıp sonunda koca bi boşlukta yuvarlannmanın acısını çok çekmişimdir, amacım sadece zabıt katipliğinin ve infaz koruma memurluğunun çok zor meslekler olduğunu anlatmaktı, senin hangi kurumda memur olduğunu bilmiyorum ama ben ağır cezada katibim, amirlerim tarafından da çalışkanlığımla her zaman methedilirim, yaptığım işi yapabilecek kaç insan vardır bilmiyorum, gece yarılarına kadar hangi memur duruşma yapar ve gık demez, daha önce de dediğim gibi amacım alay etmek değil bu işin çok zor olduunu anlatabilmekti, galiba yanlış anlaşıldım, iyi geceler

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2009, 00:04:00 »
Sanırım yanlış anlaşılan ben oldum..
Kızma anlamında yazmamıştım o yazıyı.. Sadece normal bir şekilde şaşırdığımı dile getirdim.. Kimseye kızmadım seninde kötü niyetle yazmadığının farkındayım.. Bende sadece bu tarz yazıların önemini hatırlatmak istedim.. Benim iş başvurum son gününde, eksik evrakla, taahütname vererek oldu.. Bu sıkıntıları başkalarının yaşamasını istemiyorum sadece.. Eşim yüksek lisans mezunu şu an evde oturuyor.. Sıkıntılara dikkat çekmek istedim sadece.. ;) Seni kırdıysam özür dilerim ama öyle bir niyetim olmadı.. Olsa zaten direkt belirtirim.. ;) Haydin iyi geceler.. Yarın iş var.. ;)

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2009, 00:18:41 »
Sanırım yanlış anlaşılan ben oldum..
Kızma anlamında yazmamıştım o yazıyı.. Sadece normal bir şekilde şaşırdığımı dile getirdim.. Kimseye kızmadım seninde kötü niyetle yazmadığının farkındayım.. Bende sadece bu tarz yazıların önemini hatırlatmak istedim.. Benim iş başvurum son gününde, eksik evrakla, taahütname vererek oldu.. Bu sıkıntıları başkalarının yaşamasını istemiyorum sadece.. Eşim yüksek lisans mezunu şu an evde oturuyor.. Sıkıntılara dikkat çekmek istedim sadece.. ;) Seni kırdıysam özür dilerim ama öyle bir niyetim olmadı.. Olsa zaten direkt belirtirim.. ;) Haydin iyi geceler.. Yarın iş var.. ;)
asıl ben özür dilerim timsahcım, ben de hayat zorluğunu işsizliğin ne olduğunu iyi bilen biriyim, dedimya tırnaklarımla kazıyarak geldim, ben 3 . sınavımda katip olmayı başardım, defalarca ösymnin yaptığı atamalara başvurdum, ya anlatmakla bitmeyecek kadar çok çabaladım, sonuçsuz kalan çabalarımda günlerce ağladım depresyona girdim, tabiki de çok önemli bişey bu, aslında teşekkür ederim, ben yanlış bi dille anlattım, zabıt katipliği ve infaz koruma memurluğu çok zor mesleklerdir, sürekli risk altındasın, mesela adliyede rahat bölüm yok denecek kadar azdır, ceza mahkemelerinde bi sürü suçluyu görürsün, ki ben ağır ceza mahkemesindeyim gerisini sen düşün  :) savcılıkta da öyle, artı bide otopsilere gidersin, ben otopsiye gitmediğim halde birçok otopsi resmi gördüm, insanı acayip etkiliyo, infaz koruma memurluğunda da mahkumlarla birlikte sende mahkumsundur, sürekli onlarla haşır neşirsin, ya işte anlatmakla olmaz yaşamak görmek lazım, ama dediğin gibi bu iş için ben de çok koşturdum ve çok önemli bi durum aslında, yokluğu parasızlığı da iyi bilirim, tek maaşla 5 yıl geçinmeye çalıştık eşimle, ha şimdi de gece yarılarına kadar çalışmanın karşılığı sadece 800 ytl, şükür dioruz buna da, neyse benim çenem düştü, asıl sen kusuruma bakma, şu bir gerçek ki adliye ve cezaevleri çalışılabilecek en zor kurumlardan birisi, psikolojinin çok sağlam olması lazım, üstelik de iş yoğunluğuna dayanıklı olman lazım, ama tabi bu işsizlikte insanların pek seçme şansı yok, mesela ben  ;D yanlış bişeyler yazdıysam tekrar özür dilerim timsahcım, hayde sana iyi mesailer,

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2009, 10:28:28 »
tsk timsah sınavların tarıhını hep kacırıyorduk cok ıyı oldu haber verdıgın icin tekrar tsk

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2009, 10:29:46 »
Bu devirde en iyisi memurluk çok sağol timsah,işsizin derdinden işsizliği yaşayan bilir

Çevrimdışı cemrem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2009, 20:23:50 »
Bu devirde en iyisi memurluk çok sağol timsah,işsizin derdinden işsizliği yaşayan bilir

kesinlikle katılıyorum :) teşekkürler paylaşımın için :) ama işte biraz daha küçük olsa idim :(