Gönderen Konu: Gurur Duydum!  (Okunma sayısı 1450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Gurur Duydum!
« : 21 Ağustos 2011, 01:54:32 »
Aslında her defasında yazıyorum dıye kızıyorum da gene de yazıyorum :) ne bıleyım bagımlımıyım neyım anlamadım...Neyse konumuza dönelım...

2010 yılında mezun oldum ben...Ingılızce Iktısat mezunu...6 ay işsiz kaldım,master basvurusu yaptım ıkı okuldan da anlamsız sekılde elendım abuklukları benı buldu...bıldıgınız kendımı yedım evde...kpss dedıler...sınavlarda stresten ölen bırı ıcın bu da cok zor...

Neyse duvarlarla konusacak hale gelırken bır gece ıkı alt komsuya ındım...Neler yapıyorsun dıyınce hıc bısey dedım....Adam cok zor degılmı dedı;zor dedım...Ve bana bır teklıfte bulundu..."Kubra gecıcı olacak zor olacak ama Polatlı da dershanede calısmak ıstermısın" cok sasırdım...hıc bısey dıyemedım...bır anda evet demısım...

ve cok zordu...Ankara Umıtkoy-Cayyolu nda oturan ben Polatlı ya işe gıttım haftada 3 gune anlastık...sonra ne oldu...stajyer görundugum ıcın kımya dersıne de gırdım bıyolojıye de felsefeye de...Ingılızce bransını coktan gectım...Sbs ye gırdım lys ye gırdım...derse gırdım,etute gırdım...:) Sertıfıkam sayesınde cok sorunum yoktu cocuklar ıcın...

veee sonuc...lys 5 ten 20 ogrencımız vardı 17 sı dırek kazanmıs... :) hepsı maıl attı...3 unu de beklıyorum...hayatım boyunca bu kadar sevındıgım olay azdır...maıllerı "Kubra Hocam,emeklerınız bosa gıtmedı..." bunu gorunce gozlerım doldu...

Sbs den de ogrencım vardı ve ıstedıklerı hep oldu...Ozel Okul dusunenlerın de oldu...

bu sene ıyı bır ders oldu bana...ogretmenlık yaptım hem de ogretmenlerın durumunu kavradım hem de ozel sektorde...emegın karsılıgının da bu kadar muhtesem olduguna...tesekkurler dostlarım...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Gurur Duydum!
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2011, 02:05:36 »
hem öğrencilerinizi hem de sizi tebrik ederim.gerçekten de gurur duymakta son derece haklısınız,emeklerinizin karşılığını öğrencilerinizin başarısıyla almışsınız.çok sevindim  ;)
izgim

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2011, 05:14:28 »
Maşllah.. polatlı ümitköy-eskişehir yollu hatttından ne başarılar çıkmış.. Maşallah... tebrikler...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2011, 16:01:56 »
cok tesekkur ederım cok sagolun  :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2011, 16:19:28 »
Sizin adınıza çok sevindim. İnanın o öğrencilerin duasını ömür boyu alıcaksınız ben hala aklıma geldikçe üniversitemi kazanmama vesile olan bütün hocalarıma dua ederim ve hiçbiri ile bağımı koparmadım. Mesleğiniz çok değerli sayenizde kimbilir kaç tane doktor - avukat- mühendis - mimar .. yetişecek.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2011, 16:23:17 »
tebrik ederim Kübracım

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2011, 23:05:26 »
tebrik ederim. :)

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2011, 02:09:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
cok tesekkur ederım cok sagolun  :)

rica ederim.. başarılarınızın devamını dilerim...

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2011, 08:39:16 »
bir maraton bir dönüm noktası olmuş sizin için ,yaşarken zor geliyor zorluklar ama zorluklara değdiğini görünce tarifsiz bir mutluluk ,tebrik ederim ::)