Gönderen Konu: İndirimli Giyin Tuzağı  (Okunma sayısı 11791 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cembik

• Usta Kampanyacı
  • yaşadığının farkında mısın?
İndirimli Giyin Tuzağı
« : 25 Mayıs 2016, 11:43:44 »
İşyerinde internetten alışveriş yapdığımı bilir aşçımız eve gidince sitelerin ismi aklına gelmeyip gogıl amcaya indirimli kıyafet vs. yazmış bu site çıkmış Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bana söyledi benimde saf zamanıma denk geldi fotoğraflar fake gibi geliyor vs. diye kıllandım ama deneyelim diye birkaç sipariş verdik. o arada didiklerken hakkındaki şikayetleri okudum. hemen bankayı aradım ama dördü geçtiği için işlem iptal edilmedi. hiçbir şey de gelmedi. müşteri hizmetleri cevap vermiyor vs. diye okuduğum için tenezzül edip aramadım sinirlerimi yıpratamam onun bizden çıkacağı varmış diyip önemsemedik. bu kadar şikayete kapanır nasılsa dedim ama mesaj gönderiyorlar yeni ürünler gelmiş de vay şöyle indirimler varmış da :o bir bakdım site kapanmak yerine yenilenmiş ve daha komik fiyatlar daha albenili fotolar var ben bile bu kadar internetle haşırneşirliğime rağmen bir anlık gafletle kandırıldım. başkalarıda bu tuzağa düşmesin diye şikayet etmek istiyorum ne yapmalıyım ?

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: İndirimli Giyin Tuzağı
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2016, 11:50:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İşyerinde internetten alışveriş yapdığımı bilir aşçımız eve gidince sitelerin ismi aklına gelmeyip gogıl amcaya indirimli kıyafet vs. yazmış bu site çıkmış Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bana söyledi benimde saf zamanıma denk geldi fotoğraflar fake gibi geliyor vs. diye kıllandım ama deneyelim diye birkaç sipariş verdik. o arada didiklerken hakkındaki şikayetleri okudum. hemen bankayı aradım ama dördü geçtiği için işlem iptal edilmedi. hiçbir şey de gelmedi. müşteri hizmetleri cevap vermiyor vs. diye okuduğum için tenezzül edip aramadım sinirlerimi yıpratamam onun bizden çıkacağı varmış diyip önemsemedik. bu kadar şikayete kapanır nasılsa dedim ama mesaj gönderiyorlar yeni ürünler gelmiş de vay şöyle indirimler varmış da :o bir bakdım site kapanmak yerine yenilenmiş ve daha komik fiyatlar daha albenili fotolar var ben bile bu kadar internetle haşırneşirliğime rağmen bir anlık gafletle kandırıldım. başkalarıda bu tuzağa düşmesin diye şikayet etmek istiyorum ne yapmalıyım ?

tüketıcı hakem heyetı mı vardı ne ona basvurabılırsınız...şikayet var malesef daha cok kurumsallasmıs fırmalarla gorusuyor
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
Ynt: İndirimli Giyin Tuzağı
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2016, 12:05:43 »
nette tanıdık bildik sitelerden 3d ile alışveriş edilmeli bunun dışında hepsi replika,çakma
ürün satıyor zaman zaman benide arıyanlar var  :) dalgamı geçerim mesela kız diyorki
şu ürün size özel şu fiyat ya da şunu kazandın v.s kısacası ufak adam ticarette sadece
gölgedir ticaret sabancı,doğan,boyner gibi büyük firmaların hakkı nette biri sizi kandırmaya
çalışıyorsa sizde onu rahatsız edeceksinizki bir daha aramasın laf giydirerek mesela,
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2016, 12:10:24 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,