Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Çağrı market nerelerde var. Hangi bölgelere hizmet veriyor?
Ankara ve civarı diye biliyorum.
Çağdaş o
Bu istanbul ve kocaeli
22
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Çağrı market nerelerde var. Hangi bölgelere hizmet veriyor?
Ankara ve civarı diye biliyorum.
23
 Watergarden, alışveriş keyfini sinema biletiyle tamamlıyor! Ataşehir’in kalbinde, yeme içme ve eğlencenin merkezi Watergarden’da, 22 Ekim - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında tüm mağaza ve restoranlarda, hafta içi yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize, sinema bileti hediye!

Kampanya Detayı:
Kampanya, 22 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında, hafta içi aynı gün içerisinde tek seferde veya birden fazla alışverişte yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.
Kampanya katılımı günlük bir kişi için bir biletle sınırlıdır. 31 Aralık 2018'e kadar kullanabileceğiniz ücretsiz sinema bileti, alışverişin gerçekleştirildiği aynı gün içerisinde, fiş ibrazı karşılığında, 10.00 - 22.00 saatleri arasında danışmadan alınmalıdır.
Biletler biletin teslim alındığı gün hariç haftanın her günü Watergarden Cinemaximum 2D filmlerde, tüm seanslarda geçerlidir.
Kampanyaya 18 yaş ve üzeri ziyaretçilerimiz katılabilir.
Watergarden İstanbul kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

24
İhtiyacın çok, yakıtın azsa Metromall Var!

Metromall'de aynı günde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize, Petrol Ofisi'nde geçerli 20 TL  akaryakıt çeki hediye...

Kampanya Detayı:
Bir kişi aynı gün içerisinde toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlerde kampanyaya katılabilir.
Kampanya 31 Aralık 2018 tarihinde sonlanacaktır.
1 kişinin kampanya süresince sadece 1 adet katılım hakkı vardır.
Toptan alınan satış fiş/faturaları, ve tekel alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya alışveriş merkezi çalışanları ve mağaza personelleri katılamaz.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
25
Serbest Kürsü / Hemen Onaylamayın
« Son İleti Gönderen: balca Dün, 15:32:49 »
Ticaret Bakanlığınca, tüketicilerin, telefon hatları üzerinden gerçekleştirilen internet aboneliği kampanyası tanıtımlarıyla karşılaşmaları durumunda, tekliflere "hemen onaylıyorum" şeklinde cevap vermemeleri ve devam eden aboneliklerinin taahhüt sürelerini takip etmeleri uyarısında bulunuldu.
Bakanlıktan yapılan açıklamada, son dönemde "0850"li telefon hatlarıyla yapılan internet kampanyalarına ilişkin tanıtımlarda, "tüketicilerin mevcut internet sözleşmelerinin sona erdiği" veya "bitmek üzere olduğu" bu nedenle yeni sözleşme yapmaları gerektiği, aksi takdirde "yüksek ücret ödemek zorunda kalacakları" şeklinde yanıltıcı bilgiler verildiği bildirildi.

TAAHHÜT BİTMEDEN SONLANDIRANA CEZA

Tüketicilerin mevcut taahhütlerini sonlandırmaya yönlendirildiği ya da daha uygun bir kampanyanın varlığından söz edilerek, yeni aboneliklerinin başlatıldığı tespit edildiği belirtilen açıklamada, söz konusu tanıtımlar dolayısıyla birçok tüketicinin mevcut internet aboneliği sözleşmelerini taahhütleri bitmeden sonlandırmaları nedeniyle yüksek meblağlarda taahhüt cezası/cayma bedeli ödemek zorunda bırakılarak mağdur edildiği vurgulandı.

İNCELEME BAŞLATILDI
Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un, ilgili maddesindeki "Ticari uygulamanın haksız olduğunun iddia edilmesi halinde, ticari uygulamada bulunan, bu uygulamasının haksız ticari uygulama olmadığını ispatla yükümlüdür" hükmü uyarınca, Reklam Kurulu Başkanlığının bu aramaları yapan çağrı merkezleri ve bayilere inceleme başlatıldığına işaret edilen açıklamada, tüketicilerin sözleşme imzaladığı ana firmadan, abonelik tekliflerinin sunulduğu telefon görüşmelerinin ses kayıtlarının talep edildiği aktarıldı.

İSPAT EDEMEYENE 53 BİN TL CEZA

Reklam Kurulunun, telefonla yapılan tanıtımların tüketicilerin "normal şartlarda" taraf olmayacağı bir işleme taraf olmasına yol açtığı, yanıltıcı ve yanlış yönlendirici olduğu, dürüst rekabet ilkelerine aykırılık teşkil ettiği ve dolayısıyla haksız ticari uygulama olduğu gerekçeleriyle, talep edilen ses kayıtlarını göndermeyen, telefon görüşmelerinin haksız ticari uygulama niteliğinde olmadığını ispat edemeyen firmalara, reklamları durdurma ve idari para cezaları uygulandığı bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Reklam Kurulunun 9 Ekim ve 277. sayılı toplantısında 8 adet dosya ile ilgili olarak tüketicilerle ilk iletişim kuran alt bayilerin yapmış olduğu haksız ticari uygulama nedeniyle tüketicilerin sözleşme imzaladığı internet veya televizyon yayını sunan bir ana firma hakkında 53 bin 510 lira idari para cezası verilmiştir. Tüketicilerin çeşitli telefon hatları üzerinden gerçekleştirilen ve bilinçli bir tercih yapmaları açısından gerekli fırsat veya zamandan mahrum bırakmak amacı taşıyan internet aboneliği kampanyası tanıtımlarıyla karşılaşmaları durumunda, sunulan uygun fiyatlı cazip tekliflere hemen ‘onaylıyorum’ şeklinde cevap vermemeleri, devam eden aboneliklerinin taahhüt sürelerini takip etmeleri, gerekirse mevcut aboneliğe ilişkin firmanın çağrı merkezinden taahhüdün bitmesine ne kadar kaldığını öğrenmeleri, telefonda vaat edilen ortak kampanyanın gerçek olup olmadığını teyit etmeleri, kendilerine gönderilen sözleşmeyi dikkatle okumaları, oluşması muhtemel mağduriyetlerin önüne geçilmesi açısından son derece önem arz etmektedir."
26
GSM Kampanyaları / Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası
« Son İleti Gönderen: vedat61 Dün, 13:40:07 »Bankalar aracılığıyla 35 TL yüklemelere Haftalık 2 GB, 40 TL ve üstü yüklemelere ise Haftalık 5 GB cepten internet hediye!
Kampanya Bilgisi
1 Eylül 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında banka aracılığıyla 35 TL yüklemelere Haftalık 2 GB, 40 TL ve üstü yüklemelere ise Haftalık 5 GB fayda tanımlanacaktır.

Yüklemeyi gerçekleştirmeden önce kampanyaya katılmak için BANKA yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

​​​​
Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
Kampanya 01.09.2018-30.11.2018 tarihlerinde geçerlidir.
İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz yararlanabilecektir.
Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555'e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
Banka aracılığıyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM'ler, banka kioskları, telefon bankacılığı vardır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.
Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 35 TL veya 40 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
1000 TL ya da daha yüksek miktarda bakiyeye sahip olan aboneler TL yüklemesi yapamayacak olup, yeniden TL yüklemesi yapabilmeleri için bakiyelerinin 1000 TL'nin altında olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 7 gün olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.
Müşteriler kampanya kaydının ardından tek seferde yapacakları her 35 TL yükleme için veya her 40 TL ve üzeri yükleme için ayrı ayrı olacak şekilde kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları 2 KR/ 100 KB olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
27
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin abi gizli devalüasyon var. zaten afedersin 2-3 şey alsan 45 tl tutuyor hemen. Bu bağlamda da vatandaş 75 tl lik alışverişi çok çabuk yapar. yerelci çağrı markette büyük olasılık prima yeşil paket süper fırsat paketi olmaz. ama carrefour ve migroslarda bu ürün genelde 76 tl ler civarında.
mağaza kartlı olması dezavantaj sen anlarsın
dostum bu hyundai i10 rent a carcıların bir numarası
her firma bunla iş yapıyor beyaz favori renk bundan
iyi para kazanıyorlar atomla mukayese edilmez yine de,
28
Çağrı market nerelerde var. Hangi bölgelere hizmet veriyor?
29
Para kazan / Ynt: Roamler Türkiye
« Son İleti Gönderen: calculus07 Dün, 08:52:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bi davetiye de bu maile alabilir miyim ?
yolladm
30
Instagram Kampanyaları / Procsin 30 kişiye yeni lip balm 4lü
« Son İleti Gönderen: winy Dün, 03:28:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10