Her Gün Kampanya

Internetten Para Kazan => Para kazan => Konuyu başlatan: DEMO - 13 Eylül 2019, 15:36:11

Başlık: YSENSE ile Para Kazanın
Gönderen: DEMO - 13 Eylül 2019, 15:36:11
ySense... Eski adıyla Clixsense...

Site başka bir firma (Prodege LLC) tarafından satın alındı. Bütün kişisel bilgiler, hesaplar da vs. yeni serverlara aktarıldı. Değişen farklı bir durum yok. Site kullanımı ufak ekleme ve güncellemelerle yine aynı...

Sitenin kullanımına ilişkin bilgi için öncelikle şu bölümleri inceleyin.
https://www.ysense.com/surveys
https://www.ysense.com/offers
https://www.ysense.com/tasks

:) Sitede yine aynı şekilde mevcut Profilinize uygun anketler, çeşitli Teklifler, indirme uygulamalar, akıllı cep telefonu için uygulamalar, indirebileceğiniz oyunlar var. Ayrıca gün içinde, sağ panelde "Daily Checklist Bonus"kısmında 3 kısımlık tamamladığınız (Tasks, Surveys, Offers) görevlerin listeleme ve puanlarını göreceksiniz. Bu bonusu almak için bu 3 bölümlük görevleri tamamlamanız gerek. Tamamladığınızda buradan da ekstra Bonus Puan kazanabiliyorsunuz.

:) Anketler çoklu anket firmalarından geldiği için, tek bir anket firmasına bağlı değilsiniz. Bu iyi bir durum. Bu farklı anket şirketlerinin anketlerini tek bir platform üzerinden doldurmanız demek. Tabi Profilinize ve kota durumuna bağlı olarak. Anketler Profil durumundan çoklukla Türkçe.

:) Cebinize indirebileceğiniz Uygulamalar, Oyunlar ve daha fazlası...

:) Task'lar (Görevler) ile de para miktarını artırmanız mümkün. Tasklar iyi kazandırıyor. Taskları yapmaya çalışın. Görev ve anketler için Google çeviri ile çözebilirsiniz. Sitenin kullanımı kolay. Sitede şu an ödemeler için Skrill mevcut. Yeni ödeme ve Kartlar ekleniyor. Payoneer eklenecek bekleniyor.
Ödeme için şu an Skrill...

ClixAddon Bonus'u da Installed etmenizde fayda var. Burası günlük bonusunuzu artıracaktır.

Site yönetim yeni el değiştirildiğinden, Güncelleme ve yeni eklemeler oluyor.

Hergün belli bir saatinizi ayırarak bütün link panellerindeki Anket, Task, Görev, Oyunları takip edin. Sürekli güncelleniyor. Takip etmeniz yeni uygulamaları kaçırmadan daha iyi kazanmanıza katkı sağlar.

Ayrıca Türkçe Forum sayfaları da mevcut. Sayfalarından da Destek alabiliyorsunuz. Forum sayfaları sürekli güncel ve Siteyi rahat kullanmanızı sağlayacak pratik kullanım ve bilgiler veriyor.

ySense ile Kazanmak için: https://www.ysense.com/?rb=59419225