Her Gün Kampanya

Internetten Para Kazan => Para kazan => Konuyu başlatan: DEMO - 24 Nisan 2015, 16:38:00

Başlık: CLIXSENSE ile Para Kazanın
Gönderen: DEMO - 24 Nisan 2015, 16:38:00
ClixSense bir PTC sitesi. Yani reklamlara tıklayarak para kazanabileceğiniz bir site. Ücretsiz üye olduktan sonra, sizlere günlük olarak reklamlar gösterilir ve bu reklamlardan günlük belli oranlarda para kazanabilirsiniz.

Sitede ayrıca mevcut profilinize uygun anketler, çeşitli teklifler, indirme uygulamalar, akıllı cep telefonu için uygulamalar var. Bunları profilinize göre tamamladığınızda buralardan da ekstra puan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca gün içinde, sağ panelde "Daily Checklist Bonus"kısmında 5 kısımlık tamamladığınız görevlerin listeleme ve puanlarını göreceksiniz. Bu bonusu almak için bu 5 kısımlık bölümün kota puanını tamamlamanız gerek. Tamamladığınızda buradan da ekstra Bonus Puan kazanabiliyorsunuz.

ClixAddon Bonus'u da Installed etmenizde fayda var. Burası günlük bonusunuzu artıracaktır.

Profilinize uygun anketler alabilmek için de mutlaka üst paneldeki "Surveys" kısmına tıklayarak, sağ tarafta göreceğiniz "Surveys Profile" ve "Preferences" kısımlarını doldurun.

Günlük reklamlara tıklayarak, Clix Grid uygulaması (Resim üzerindeki kutucuklara tıklayarak bazı karelerde 0,10 $ 10$ arası para çıkabilen şanslı para ödülleri alabileceğiniz bir uygulama) var.

Ayrıca Facebook üzerinden tamamlayacağınız Task'lar (Görevler) ile de para miktarını artırmanız mümkün. Tasklar iyi kazandırıyor. Taskları yapmaya çalışın. Görev ve anketler için Google çeviri ile çözebilirsiniz. Sitenin kullanımı kolay. Sitenin ödemeleri çok sağlam. Ödeme aldım. Paypal üzerinden ödeme alabiliyorsunuz.

Hergün belli bir saatinizi ayırarak bütün link panellerindeki anket, task, görev, oyun ve oyunları takip edin. Sürekli güncelleniyor. Takip etmeniz yeni uygulamaları kaçırmadan puanınızı artırmanıza katkı sağlar.

Gerekli tüm bilgileri sayfanın sağındaki linkten (Helpdes > FAQ) kısmından edinmeniz mümkün.

http://www.clixsense.com/?6887402 (http://www.clixsense.com/?6887402)
Başlık: Ynt: Clixsense ile para kazan
Gönderen: Beyondparadise - 24 Nisan 2015, 17:28:06
kurcalamak lazım ödeme yaptığını çok kişiden duydum forumdada epey yardımcı oluyorlarmış ama zaman alacak gibi
Başlık: Ynt: Clixsense ile Para Kazanın
Gönderen: DEMO - 24 Nisan 2015, 17:35:57
Evet, sitenin Forum linkinde Türkçe forum paylaşımları var. Gerekli her türlü yardımı ve desteği buradan edinmek mümkün. Yardımcı oluyorlar.
Başlık: Ynt: Clixsense ile Para Kazanın
Gönderen: caatay - 03 Mart 2016, 12:19:31
Clixsense sitesi ile sadece anket doldurarak ve reklam izleyerek ayda en az ortalama 5-10 dolar kazanabilirsiniz. Paypal hesabınız olması lazım. Eğer daha çok zaman geçirerek verilen görevleri de yaparsanız çok daha fazla paralar kazanma şansınız var. Ama bunun için sabırlı olmanız gerekiyor. Ben genelde denk geldiği zaman anket dolduruyorum. Bu siteden zengin olurum gözüyle bakmayıp 3-5 bişey gelsin gözüyle bakıyorum.

http://www.clixsense.com/?8638795

Bu benim referans linkim buradan üye olursanız size hiçbir etkisi olmuyor sadece site bana komisyon veriyor. Ayrıca site ile ilgili aklınıza takılan sorularda yardımcı olabilirim.Teşekkür ederim :)
Başlık: Ynt: Clixsense ile Para Kazanın
Gönderen: pancugol - 29 Mart 2016, 09:25:16
Köklü bir ptc sitesi. diğer ptc sitelerinin aksine rented refler yoktur burada ama sınırsız direct ref sahibi olabilirsiniz. üstelik yıllık üyelik çok ucuz: sadece 17 dolar. bu sitede direct reflerinizle ve clixgird, anket, task gibi şeylerle para kazanırsınız. bilinen en eski ptc sitelerindendir ve 2007 yılından bu yana aktiftir. güvenilirliğinden şüphe duymayacağınız nadir ptc sitelerinden... üyeliği yükseltip belli bir direct ref sayısına ulaşarak günde 10-20 $ kazanabilirsiniz.

İmzamda ref için Link mevcuttur isteyen üye olabilir.
Başlık: Ynt: CLIXSENSE ile Para Kazanın
Gönderen: DEMO - 29 Mart 2016, 15:22:42
Clixsense garanti ödeme alınan PTC sitelerinden biri. Kullanımı rahat ve eğlenceli.

Forumda bu sayfada Clixsense ile ilgili yaptığım konu hakkında bilgilendirmemi detaylıca bulabilirsiniz. Clixsense'i anlamak, takibi kolay, kısa zamanda çözebileceğiniz ve ödeme alabileceğiniz bir PTC sitesi.

Evet, siteye ilk başlangıç için ayda en az 5-10 $'a kadar kazanabiliyorsunuz. Bu rakamı küçük görmeyin, sabırla sitedeki görevleri, reklamları, uygulama indirmeleri takip ederek bu gelirinizi artırmanız mümkün.

Sadece dediğim gibi "damlaya damlaya göl olur" misali.

Sadece biraz sabır işi. Yanii...

Sen de Kazanabilirsin.

http://csl.ink/d2q