Son İletiler

Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Blog Kampanyaları Sonuçları / mrdiy.turkey kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili 03 Nisan 2024, 22:08:41 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
72
Blog Kampanyaları Sonuçları / iyiyemeginsirri kazanan
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili 03 Nisan 2024, 22:08:22 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
73
İnternet Kampanyaları / Ynt: Ruffles
« Son İleti Gönderen: mach1 03 Nisan 2024, 18:53:25 »
arkadaşlar ben sanırım çözdüm ama katılıp katılamadığımı anlayamadım promosyon kodu olarak büyük harflerle GETRUFFLES yazıyorsunuz sonra sizi getir indirim kodu sayfasına yönlendiriyor sonra oradan da getir uygulamasına 😃
74
« Son İleti Gönderen: gkymrc 03 Nisan 2024, 17:21:15 »
İnstagramda çıkan kod çalışmıyor. Bu kod çalışmıyor diye mesaj atıyorum, alındığı gün çalışır diye saçma sapan baştan savma cevaplar atıyorlar. Sanki sordu da ne zaman aldım kodu diye. Bir de o kadar emin ki işi çözdüğünden, sohbeti kapatıyor. Kimleri çalıştırıyorlar buralarda merak ediyorum. İletişim çift yönlüdür, bunlar maşallah kendileri yazıyor kendileri oynuyor.

Ezcümle, cevap alamadım neden çalışmadığına dair kodun. Herhalde gene bi tanıdığa çıkarmak için ön hazırlık.
75
6200 lerdeydi dün..
76
« Son İleti Gönderen: iber 03 Nisan 2024, 14:03:54 »
instagram açılıyor , ordan ruffless sekmesini açıp bir ruffles paketine tutun ( ekrandan da kabul ediliyor)
orda ekran açılıyor. VRMV_4240  la başlayan bir kod verdi.
77
Banka ve Kredi Kartı Kampanyaları / QNB Mobil’den Bayram Sürprizi!
« Son İleti Gönderen: anvil 03 Nisan 2024, 12:53:49 »
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 27.03.2024 tarih ve E-58259698-255.01.02-54498 sayılı izni ile QNB Finansbank A.Ş. tarafından düzenlenmekte ve Akro Tanıtım A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

Kampanya 03.04.2024 (Saat:00:01) – 30.04.2024 (Saat:23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, QNB Mobil uygulamasının kullanılmasını teşvik etmek amacıyla, QNB Mobil'e Müşteri/T.C. kimlik numarası ve FinansŞifre bilgileriyle giriş yapan ve kampanyaya katılım onayı veren QNB Finansbank bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı, QNB Mobil uygulamasına girip kampanyaya katılım onayı verenler arasından yatırım hesabı açan müşterilere ilave 5 (beş) çekiliş hakkı (Kampanyaya katılım toplamda en fazla 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) verilecektir.
Çekiliş, 06.05.2024 tarihinde saat:11.00’de QNB Finansbank A.Ş. Toplantı Salonu-Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli/İSTANBUL adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Çekiliş sonucunda; 58.499,00 TL değerinde 5 adet iPhone 15 (128 GB) cep telefonu, 24.000,00 TL değerinde 10 adet Sony PlayStation 5 (PS5) Slim Edition ikramiyesi verilecektir. İkramiye olarak verilecek telefonlarda hat ve kart hariçtir.
Çekiliş sonuçları 10.05.2024 tarihinde Milliyet Gazetesi’nde ve www.***.com internet sitesinde yayınlanacaktır. Kazananlara ayrıca taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.
Kampanyaya katılım toplamda 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Çekilişe katılmak için QNB Finansbank Mobil Uygulamasının (Android 3.2.6; IOS 2.5.9; Huawei 3.2.7 ve üstü) sürümünün yüklenmiş olması gerekmektedir. QNB Finansbank Mobil Uygulaması iOS 11.0 veya üstü ve Android 5.0 veya üstü sürüme sahip cihazlarda kullanılabilir.
Kampanya süresi içerisinde yatırım hesabını kapatan kişiler, sonradan tekrar hesap açsalar dahi bu kampanyadan yararlanamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Müşteri no, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihi olan 16.06.2024’den itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkındaki Aydınlatma Metnimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.
78
« Son İleti Gönderen: öncevatan 03 Nisan 2024, 09:37:23 »
Kodu okutuyom İnstagram yönlendiriyor  kot yok
79
« Son İleti Gönderen: mach1 03 Nisan 2024, 09:16:12 »
Bu kampanyaya katılan oldu mu? Katılım ekranında promosyon kodu istiyor bu ne cips mi almamız gerekiyor acaba?
80
Alışveriş Kampanyaları / Nisan 2024 indirim ve fırsatlar
« Son İleti Gönderen: ahmethakan 02 Nisan 2024, 15:57:20 »
Buradan devam
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10