Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
19-22 ekim de carrefour da tüm bebek bezlerinde % 20 indirim var...3 no 94,4 no 76,5 no 60 lı prima 60 lira,

axesslilere 200 tl üstüne ekstre de % 10 indirim,
2
güzel açıklamışsın dostum devlet süt işine tekrar girse
güzel olur sek devletteyken peyniri de vardı diğer süt
ürünleri de...koç grubu sek şişe sütü devletinki gibi
hiçbir zaman üretemedi mareti sattılar sek te gider bir
gün sek ürünleri güzel değil bir kültürü yok ettiler sek şişe
süt eskiden Türk kahvaltı kültürünün vazgeçilmeziydi
devrildi koca çınar,

haftasonu migrosta 15 li 30 yumurtaların ikincisi % 50
indirimli ve 15 tl ye 3 money...sil süpür gününe özel
pril 2.5 litre 10 lira, domestos 2.5+2.5 ikili paket 14.95
lira benim moneyvisa da 32/9 sıvı bulaşık moneyi var
bana uydu 150/10 money de tbg geldi bugün yine ne
varsa migrosta var,
3
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
migros ezine tipi 350 gr lıklar daha kalite keçi-inek
ve koyun-inek-keçi karışım üretiliyor şu an sebebi
ekonomik zam yapmamak için herhalde bunu düşündü
firma 3 parça ve tek parça 600 gr malesef her zaman
aynı kalitede yakalanamıyor bu sebeple ben 350 gr lık
paketlerden alıyorum 5 kartımda peynir tbg si var
bahçıvan eski kaşar 350 gr 30.90 dan 20 küsurlara indi
iki paket 30 tl gayet uygun ama yine de tbg desteği şart,

altınkılıç ve tahsildaroğlu için yorum yapmam şu an
ama taciroğlu koyun,keçi,inek peynirleri 24.90 dı 600
gr skt sebebiyle indirimliydi geçen ay süper bir marka,
Ben peynir işiyle uğraşıyorum. Bulsanız Benim Sattığım AYGIN (Büyük AYGIN Markasında var O değil. Sadece AYGIN) markasını alın diyeceğim ama Konya Ankara AKSARAY ve Karamanda var şuan. Ürünlerde KATKI ve KORUYUCU kesinlikle kullanmıyor.
Taciroğlunun Pazarlama Müdürü Arkadaşım. Tek kelime ile Piyasanın En iyisi... Çekinmeden alın. Bulamazsanız PEYSAN diye 2. markaları var onuda alabilirsiniz.
Kaşar a gelince Fiyat Performan olarak şuan piyasanın EN iyisi ŞOK ta satılan MİS KAŞAR dır...
Bu tavsiyeleri Süt ve Gıda işiyle uğrasan biri olarak veriyorum. KARAR sizin....
birader sen otel katibimisin? mandıracı mısın?
bir karar ver  :) kaşar karslıların işi taze kaşar dersen
her bölge,her kasaba coşar bu konuda tire koop,kiraz
İğdeli koop sorarsan herkes kendi dağlarındaki kekik
v.s otlarla tabiatını övmeye başlar tüm yöresel
restaurantlar de aynen kimse yoğurdum ekşi demez  :)
Ben 14 Yıl Otelde Önburo Müdürlüğü Yaptım... 4 Yıldırda Süt Ürünleri ağırlıklı Market işletiyorum... Üyeliğimiz eski Olduğu için Otelci Nickini aldık. Müsadenle konu biraz açayım madem.
Peynire gelince Kendi malımı övmedim ; özeliklerini söyleyip sadece Tavsiye ettim. Tabi çoğu kimse ulaşamıyacağı için Piyasadaki MİS Kaşar ı tavsiye ettik. Fakat Ben Mis ve Ülker Süt ürünleri satmıyorum. Ak Gıda ürünleri de diyebilirz.
Dağ Ot Kekik Muhabbetine gelince; Türkiyenin ençok Endüstiriyel Süt ürünlerinin üretildiği SÜTAŞ TORKU VB dev firmaların olduğu Konya ve Aksaray Bölgesinde yaşıyorum.
Şunu belirtmek isterim ki; Sütaş-Torku-Tire Koop- Trakya birlik Yörsan Falan fistan her neyse.... Hiçbirisi dağda yayılan İnek sütünden peynir yapmıyor. Yapamazda zaten.Yetiştiremez.Bu konu üzerine sayfalarca yazı yazabilirim. Yayılan hayvan 4 kilo süt verir. Yem yiyen hayvan 20 kilo.İşin ticaretine girince Dev firmalar Besi olayının olduğu yerlerde Fabrika Kurarlar.
Sen hiç Kars Ardahan Erzincan Bitlis gibi mera hayvancılığı yapan yerde böyle büyük firmaların 1 tanesinin bile fabrikasını gördün mü? Göremezsin. Haaa Sütas yakında Bingöl veya bitlis de bi fabrika açaçak o ayrı.
Mesela bir örnek vereyim açıklayıcı olsun diye. Trabzon tereyağı meşhurdur ve heryerde belkide  30.000 -35000 Nufusu olan Vakıfkebir tereyağı satılır değil mi? Halis olanını bulursan ne ala ama adamların ürettiği tereyağ belki trabzon ve çevre illere anca yetecektir. ama ne hikmetse bu kücük ilce bütün türkiyeye tereyağ yetiştirebilnektedir. Nasıl bi mantık çözemedim ama. işin orjinaline girersen bulabilirsin bunu. Konya ve Aksaraydaki fabrikalardan Tır Tır Karadeniz bölgesine Tereyağlık Kaymak gittiğini biliyomusun peki usta.Adamlar orda Kaymağın suyunu(ayranını) çıkarıp birde gıda boyasını basıp Trabzon tereyağ diye salıyolar piyasaya.Tabi hepsini zan altında bırakmıyorum.İşini düzgün yapan da var elbette.Yani Konu Süt olunca sazı elime alıırım Usta merak etme. Bu arada Sadece Konyada ve Aksaraydaki  ki büyük baş hayvan sayısı Bütün karadeniz bölgesinden fazladır.
Bu bu işin merkezinde yani ANAVATANINDAYIZ.Tire Koop da biliriz-İğdekoop biliriz HÖ 444 ÖZTÜRKLER de biliriz.Ünal Peynirciliğide Yörsan ıda biliriz.
Sıkıntı şu; Memleketimin güzel insanı peynir süt değil Zehir yiyip içiyor. Önemli olan bunun önüne geçebilmek.İşi hakkıyla yapanlarda gerçekten maliyet yüksek olduğu için ve fiyatlarıda yüksek kaldığı için tek tek yok olup gidiyor.Bir kaşarın en az 12 kilo sütten yapılıp; pişayasa sürülmeden en az 45 gün dinlenmesi lazım ama nerdeee...
Kaşarı Kars gidip yiyeceksin DOĞRU
Beyaz Peyniri EZİNEDE MALKARA yiyeceksin DOĞRU
Tulum Peynirini Bitlisde Erzincanda VANda diyecen DOĞRU
Tereyağını Artvin Trabzonda Yiyeceksin DOĞRU
AMA MARKETTE orjinal olduğundan veya Koruyucu içerdiğinden süphemiz olsa bile EZİNE PEYNİRİ-BİTLİS TULUMU KARS KAŞARI görünce malesef almak zorunda kalıyoruz YANLIŞ...
Esnafta u ürünleri satmak zorunda yapacak bişey yok.Aldığınız ürünlerin lütfen içeriğine ve neden yapıldığına bir kez bakınız.Sağlıklı nesiller için bu çok önemli.
Herkes hakkıyla bu peynirleri yemeye kalksa 1 kg peynir 35 liradan başlar.Neyse Uzattım biraz ama umarım bilmeyen arkadaşlara yol gösterici olmuştur.
4
gratiste işler iyi değil belli  :) 3-4 adet sınırı getirilmiş
artık bu % 50 indirim olayı cacık oldu akşama kadar
sıra bekleyen çok var...watsons ta clear 550 ml. 13.25
watsons karta bu pazar son 150/40 watsons puan
200 tl alışverişi axessle ödeyene ekstre de % 10 indirim,
5
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Rossmann 8. Yıl Kampanyası Başladı
« Son İleti Gönderen: winy Dün, 19:09:57 »
insan ister istemez söyle düşünüyor zaten olması gereken fiyatları %50 indimli fiyatlar, 2 katı fiyatına alıyoruz herşeyi ;D
6
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros Eti Petito TaTiL Çekilişi Sonucu
« Son İleti Gönderen: sanko86 Dün, 17:30:47 »
Hey maşallah katılıma gel. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  hızır gibisin.
7
Keyifli alışverişin anahtarı Anatolium Bursa AVM’de!

19 Ekim 2018 - 17 Şubat 2019 tarihleri arasında Anatolium Bursa Alışveriş Merkezi'nde yer alan mağazalardan aynı gün içinde toplamda 100 TL ve üzeri harcama yapın, her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı elde edin, çekilişle 2 Suzuki Vitara’dan birini kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Detayı:
Bu kampanya, Klepierre GayrimenkulYönetim ve Yatırım Tic. A.Ş. tarafından, MilliPiyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.10.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.10156 sayılı izniile düzenlenmektedir.
19.10.2018(10.00)-17.02.2019(22.00) tarihleri arasında Bursa ilinde bulunan Anatolium AVM içindeki tüm mağazalardan (Anatolium AVM içerisinde bulunan atm’lerdenalınan her türlü makbuz, döviz bürosu alım-satım fişleri, tütün ve tütünmamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, gift card/hediyeçeki veya puan ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet faturaödemeleri, taahhütlü telefon alışverişleri,TL/Dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları,  işçiliksiz altınalışverişleri hariç) gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’yebir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanyastandına gelip fiş/faturalarını ibraz eden OKart sahibi müşterilere üzerinde çekilişekatılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerininbulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.
Kampanyaya sadece OKART sahibi tüketiciler katılabilir. Kampanya bitiş tarihi 17.02.2019 (22.00) olup katılım noktalarındane-arşiv faturaların son giriş tarihi 19.02.2019(22.00) dir. Ad-Soyad bilgisi eksikya da kayıtlı olmayan O Kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkıverilmeyecektir.
O Kart sahibinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynıolmalıdır.
Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Anatolium AVM’de bulunan markaların internetsitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Anatolium AVMmağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil edilemez.
Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi,sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher geçerlideğildir. E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur.
Katılımcılar fiş faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayarçıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
Kampanyatarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş haklarıiptal edilecektir. Çekiliş; 23.02.2019 tarihinde,saat 14:00’da AlaşarMah., Yeni Yalova Cad. No:487, Osmangazi/Bursa adresinde bulunan Anatolium Avmgiriş katında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişte 2 kişi, Suzuki Vitara 1.6 GL+Benzinli MT (çift renk) 2018 model otomobil (adedi: 137.500,00 TL) ikramiyesikazanacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.
İkramiye görselleriile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
Kazanan talihliler 28.02.2019 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden kampanyadüzenleyici ve ajans sorumlu tutulamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda,adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ içinyeterlidir.
Asil talihliler 15.03.2019 ve yedek talihliler30.03.2018 tarihine kadar kimliği, fiş/faturası, bilgisayar çıktısı ve iletişimbilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine ya da Umut Çekiliş’e şahsen başvurmaları ve bu tarihlere kadartalep edilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almayahak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihlilerikramiyelerini alamazlar.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiyetesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
Klepierre Gay. Yön. Yat. Tic. A.Ş. ve UmutÇekiliş çalışanları, Anatolium AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağazaçalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, her türlü tüzelkişiler ve şahıs şirketleri dahil her türlü şirketler ile 18 yaşından küçükler kampanyayakatılamazlar.
Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
8
Alışveriş Kampanyaları / Rossmann 8. Yıl Kampanyası Başladı
« Son İleti Gönderen: balca Dün, 17:19:14 »
Rossmann’ın 8. Yıldönümüne şerefine binlerce üründe %50 indirim!

Başka marketlerde göremeyeceğiniz temizlik ürünlerinin yanı sıra organik-vegan kozmetik ürünlerinin aynı çatı altında bulunması nedeniyle Türkiye genelinde kadınlar tarafından çok sevilen marka Rossman, Türkiye'deki 8. yılını muhteşem indirimlerle kutluyor.

19 - 31 Ekim 2018 tarihleri arasında Makyaj ve cilt bakım ürünlerinden, temizlik ürünlerine kadar binlerce üründe %50’ye varan, parfümlerde %60’a varan indirim, seçili Rossmann Kalite Markaları’nda indirimlere ek, %10 “Enflasyonla Topyekün Mücadele” indirimi ve daha pek çok üründe muhteşem fırsatlar Rossmann mağazalarında sizleri bekliyor!
9
İndirimler / Ynt: Büyük GRATİS indirimi
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 16:47:54 »
deodorant gibi ürünleri alarak qumpara uygulaması ile birleştirebilirisniz. zaten bütün ürünler %50 indirimli
10
İndirimler / Turkcell
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 15:15:33 »
Sürpriz indirimleriyle Sarı Günler başladı! 19-20-21 Ekim tarihlerinde Turkcell Mağazaları’na ya da Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ye gelin, şaşırtıcı indirimleri yakalayın.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10