Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
İnternet Kampanyaları / Ynt: decathlon üye ol kazan
« Son İleti Gönderen: yağmuray Bugün, 23:43:16 »
Müşteri no nedir? Onu anlamadım!
2
Eyvallah ne demek , enjoy
3
İnternet Kampanyaları / decathlon üye ol kazan
« Son İleti Gönderen: J3askan Bugün, 19:05:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
4
Mayfest'24 Çekiliş Kampanya Koşulları
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 26.04.2024 tarih ve E-40453693-255.01.02-55535 sayılı izni ile Turksport Spor Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından düzenlenmekte ve Akro Tanıtım A.Ş. tarafından yürütülmektedir.
• Kampanya 01/05/2024 (Saat: 00:01) – 30.05.2024 (Saat: 23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Turksport Spor Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından faaliyetleri yönetilen Decathlon mağazalarından veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesinden yönlenerek ücretsiz web sitesi yeni üye kaydını tamamlayıp kampanya koşullarını onaylayan yeni müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
• Çekiliş, 04/06/2024 tarihinde saat:11.00'de Turksport Spor Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı Marmara Forum Sitesi A Blok N:3/Z099 Bakırköy İstanbul adresinde yapılacaktır.
• Çekiliş sonucunda; 43.000,00 TL değerinde 5 adet BTWIN E Fold 500 Katlanır Elektrikli Bisiklet, 25.500,00 TL değerinde 5 adet OXELO Elektrikli Scooter- R900E, 2.000,00 TL değerinde 10 adet DECATHLON Akıllı Saat- CW900 HR ikramiyeleri verilecektir. • Çekiliş sonuçları 07.06.2024 tarihinde Birgün Gazetesi’nde ve www.***.com internet sitesinde yayınlanacaktır. Kazananlara ayrıca taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
• Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
• Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
• Müşteri no, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
• 18 yaşından küçükler ve Turksport Spor Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
• İkramiye kazanan; asıl talihlilerin 22.06.2024 tarihine kadar, yedek talihlilerin 07.07.2024 tarihine kadar infoLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.com.tr e-posta adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiyelerin son teslim tarihi 01.08.2024’tür.
• Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
• Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
5
Kampanya Sonuçları / Ynt: Rönesans AVM ler instagram tüm avm sonuçları
« Son İleti Gönderen: gkymrc Bugün, 16:46:11 »
Bana dediysen yok valla eksikmis daha 4 5 avm daha varmis onları bulamadım bunları bir kampanya sitesinde gorduydum kampanyalari duyurdu sonuclari aciklamadi. Nallari dikecek sanirim .

Evet size dedim. yine de elinize sağlık, sağolun.
6
Anladım, teşekkür ederim cevaplarınız için :)
7
Bana dediysen yok valla eksikmis daha 4 5 avm daha varmis onları bulamadım bunları bir kampanya sitesinde gorduydum kampanyalari duyurdu sonuclari aciklamadi. Nallari dikecek sanirim .
8
Merhabalar, tek fişte hem pepsi çekilişi için hem de fairy çekilişi için ürün alımı yaptım. İkisine de katılıma alır mı acaba? Yoksa ayrı fiş mi yapmam gerekiyordu. Bilgisi olan var mıdır?

hepsi ayrı ayrı kampanya zaten.tek fişte toplanamsısorun değil.yeterki belirli miktardave şartları karşılayarak alışveriş yapın.hatta bazıları hem money veriyor hem çekilişe katılıyorsun
9
fark etmiyor iki çekilişe de katılırsınız. ikisinden de kazansanız da sorun olmaz. daha önce başıma geldi.
10
Merhabalar, tek fişte hem pepsi çekilişi için hem de fairy çekilişi için ürün alımı yaptım. İkisine de katılıma alır mı acaba? Yoksa ayrı fiş mi yapmam gerekiyordu. Bilgisi olan var mıdır?
Sayfa: [1] 2 3 ... 10