Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Biten Kampanyalar / Ynt: Hanımeller 100 kişiye hediye
« Son İleti Gönderen: öncevatan Bugün, 22:05:05 »
Ülker  gidişi iyi değil gibi Hediye vermeye bile korkuyor Her yıl bir çok hediye veriyordu şimdi ise onu vermeye korkar gibi oldu
2
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sinemadan fotoğraflarınız hazır mı? Oyuncak kampanyamız başlıyor 🤗🎉🎊

Filmimiz için gittiğiniz sinemada çekilmiş fotoğrafı bu gönderinin altına yorum olarak ekleyip, sayfamızda en üstte yer alan fragmanımızı, profilinde herkese açık şekilde paylaşan 1, 10, 20, 30, 50, 60, 70, 80, 90 ve 100. kişiye Maşa ile Koca Ayı oyuncağı hediye ediyoruz ^_^

👉 Fotoğraflar filmi izlerken ya da girmeden önce Maşa ile Koca Ayı kartonetleriyle çekilmiş olabilir ^_^
👉 Fragman paylaşımınızı görebilmemiz için, profilinizde "herkese açık" seçeneğini işaretleyerek paylaşmayı unutmayın.
3
.  Kampanyalı paket 80gr Migros larda kutudan çıkartmamışlar ben koliyi açtım aldım 3al2 öde kampanyasından yararlanabilirsiniz
4
Biten Kampanyalar / Ynt: Hanımeller 100 kişiye hediye
« Son İleti Gönderen: afife_alikaan Bugün, 19:42:47 »
Ben bi sonuç falan göremedim katılım koşulunu önce kendilerine bi okutcan
5
Serbest Kürsü / Ynt: enpara kullanan var mı?
« Son İleti Gönderen: rebellionnn Bugün, 18:18:06 »
32 gün kalması halinde 90.000 TL Enpara'da 805 TL, Odeabank Oksijen hesapta 875 TL faiz getirir. (Bugünkü faiz oranlarıyla) Ayrıca Oksijen hesapta istediğiniz gün çekip o güne kadarki faizi alabilirsiniz. Enparanın günlük hesabında günlük hesap faiz oranı ise daha da düşük.
6
İnternet Kampanyaları / Ynt: Tavsiye Kanalı
« Son İleti Gönderen: afife_alikaan Bugün, 17:38:01 »
Evet bende de öle oldu
7
İnternet Kampanyaları / Ynt: Algida
« Son İleti Gönderen: kamile44 Bugün, 15:48:45 »
Aynı tel nosuna kayıtlı kartlarla alabiliyor muyuz acaba 10 kartım aynı tel nosuna kayıtlı

Alamazsınız,  kartlar farklı olsa da aynı telefon numarasında tek kişiye ait olduğu için...
Ben aldim ek kartlara simdi alınabiliyor.baslangicta olmamisti simdi oluyor.
8
« Son İleti Gönderen: kampanyacı45 Bugün, 14:16:36 »
Kışın lipton poşet çayları almıştım
9
yine mi boş  :'(
10
« Son İleti Gönderen: digi Bugün, 12:10:38 »
Aynı tel nosuna kayıtlı kartlarla alabiliyor muyuz acaba 10 kartım aynı tel nosuna kayıtlı

Alamazsınız,  kartlar farklı olsa da aynı telefon numarasında tek kişiye ait olduğu için...
Sayfa: [1] 2 3 ... 10