Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Şenpiliç Ankara (15.09-29.10.2017)
« Son İleti Gönderen: rageofdynax Bugün, 01:02:50 »
Katılmak için Ankara'da ikamet etmek gibi bir zorunluluk yoktur, değil mi?
2
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Migros Cafe Crown (19.11.2017)
« Son İleti Gönderen: mehmetergun Bugün, 00:52:52 »
fişlerin altında çıkması sağlanabilir aslında katıldınız şeklinde. ya da daha güzeli fişlerin altında katılım için kod çıkmalı, o kodu gönderenler katılmalı. otomatik katılım yerine böyle olmalı yani.
3
« Son İleti Gönderen: Darkjuva Bugün, 00:35:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tek tek katılmışınız mı demeleri gerekiyor. Sistemden bulup söylemeleri zaten zahmetli olur katılmışsan katılmışınızdır:))
Evet gerekiyor her yerde katildin ibaresi cikiyor. Uygulamaya bi ozellik eklemeleri cokta zor değil bence olmalı da
4

Sürpriz hediyelerle dolu Kral Şakir Çantası Kazanın!🎉

Siz de çocuğunuzun, kardeşinizin, yeğeninizin en sevdiği Kral Şakir çizgifilm karakterini yorumda bir arkadaşınızı etiketleyerek paylaşın. 40 adet hediye dolu Kral Şakir çantası kazanma şansı yakalayın.🤗

*Yarışma 26 Ekim 2017 Perşembe gününe kadar sürecektir.
*Sonuçlar 27 Ekim 2017 Cuma günü açıklanacaktır.
*Kazananlar, katılımcılar arasından random.org üzerinden yapılacak olan çekilişle belirlenecektir.
*Yarışmaya Facebook ya da Instagram hesaplarımızın birinden katılabilirsiniz.
5
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Duru , activex ,fax migros
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 22:25:07 »
Hatirladim sizinle maillesip bende aramistim almistim yemek takimini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Aynen haklisiniz, normalde artik bu tarz cekilisleri direk pas geciyorum. Ama o zaman ailemden 3 ayri kisine adina katilim yapmistim. 3 ayri set yolladilar Kutahya Seramik. Gunluk kullanim icin ben ve ailem 2 seti kullaniyoruz. 1 set paketli catida :)
6
« Son İleti Gönderen: Mehmet58 Dün, 22:22:32 »
Tek tek katılmışınız mı demeleri gerekiyor. Sistemden bulup söylemeleri zaten zahmetli olur katılmışsan katılmışınızdır:))
7
« Son İleti Gönderen: Darkjuva Dün, 20:22:30 »
Ben 5tl lik aldım katılım oldumu acaba katılımı uygulamadan frlan biyerden gorebiliyormuyuz yoksa rasgele mi diyoz

Migros kampanyalarında kimse çekilişe katılıp katılamadığını öğrenemiyor ne yazıkki :( Migrosu arasanız biz göremiyoruz ama şartları yerine getirdiyseniz katılmışsınızdır diyor. Ajansı arıyorsun migrostan listeler henüz gelmedi deyip bilgi vermiyorlar. Sizin deyiminizle rastgele deyip katılıyoruz :/

Migros bilmiyor
Ajans bilmiyor
Biz bilmiyoruz
Kim biliyo peki heralde noter bakıyor o işlere onu bulup sormak lazım
8
iki ayrı hesap açıp öyle yapın 3 tane kazanın, ben şahsen öyle yaptım. bir tanesi Aralık sonuna kadar, diğer ikisi Ekim sonuna kadar son tarihler.
9
Bu program bende açılmıyor. Uygulama yükleniyor bekleyiniz diyor orada kalıyor. Giriş yapamıyorum.
10
bu kodların geçerlilik tarihi üzerine bir bilgi var mı? Ne zamana kadar geçer acaba? ::)
Sayfa: [1] 2 3 ... 10