Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Numuneler / Enkutu
« Son İleti Gönderen: Kedicikk Bugün, 21:31:30 »
Denebunuya benzer bir site üye olun
2
Serbest Kürsü / İndirim vaad eden aplikasyonlar
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Bugün, 21:25:17 »
Arkadaşlar artık şirket aplikasyonları öyle bir hal aldı ki; bunları kontrol etmeden alışveriş yapamıyorum  :-\  Türk telekom avantaj uygulaması mesela ebebek tüm kampanyaların üstüne +%7 indirim yapıyor bu ay (mamalar ve bazı markalar hariç). Ve ben bu uygulama birşey vermiyor diye bakmadım. Alışverişlerime bakınca toplam zararım 30 lira civarı olmuş.

Aslında artık bence bu aplikasyonlar için ayrı kategori bile açılacak duruma geldi. Kiğılı Audi çekilişinde de tesadüfen Gratis uygulaması Kiğılı alışverişlerinde %10 indirim yaptı.

- Vodafone Avantaj Cepte (Özellikle Red üyesiyseniz her ay ücretsiz araç yıkatma, ücretsiz havaalanı lounge kafelerden faydalanma, ücretsiz yurtdışı harç pulu, vs.)
- Türk Telekom Avantaj (MNG Kargo %30 indirim)
- Gratis (Yaz dönemi Jolly Tur, ETS Tur tatil alımında mutlaka bakın, indirim kodu veriyor.)
- Hopi
- Zubizu
- Migros
- Chippin
- Sodexo (Yemek kartınız varsa Yurtiçi Kargo %30 indirim)
- Watsons (Yaz dönemi Jolly Tur, ETS Tur tatil alımında mutlaka bakın, indirim kodu veriyor.)
- D Smart
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Banka Kartları uygulamaları özel indirimler

- Bonusflaş
- Axess Mobil
- Yapı Kredi Cüzdan
- Odeabank
- Garanti Emeklilik *

Müşterisi olmanız durumunda da bu firmaların mağaza, kafe ve internet sitelerine özel indirimleri oluyor. Garanti Emeklilikse her ay başında "HOBİ KULÜPLERİ" maili atıyor. Burada uygun fiyatlara gerçekten güzel aktivitelere katılabiliyorsunuz. Tabi çok iyi olanları sanıyorum banka çalışanları ve plaza insanları kapıyor. Mail bana ulaştığında kontenjan dolmuş oluyor.

Mutlaka bakmanızda fayda var, zira Koton'da, Ofix'de, Boyner Grup'larda saçmasapan indirimler yakalayabiliyorsunuz. Yeterli vaktim olsa, konu açıp bu indirimleri paylaşmayı cidden isterim. Zaten bazılarını forum emekçileri paylaşıyor. Altalta konduğunda 1 ayda yüzlerce kampanya demek ve paylaşması da takibi de çok zor. Ama bakmadan alışverişe çıkmayın derim. Sonra görünce çok pişman olursunuz benim gibi.

Aslında bu iş içinde bir aplikasyon çıksa harika olur. Bu da benden dahiyane bir fikir. Baya indirilip kullanılacağına eminim, yapan kişi ekmek yiyecektir.
3
Serbest Kürsü / Ynt: Cinemaximum menü zorunluluğu
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Bugün, 21:07:36 »
dün gittik 5 tane kodu girdiler  menü mecburiyeti yok  size zorluk çıkarmışlar anlaşılan
Bence de size bu şekilde zorluk çıkaran personeli merkezlerine şikayet edin. Cinemaximum da franchise uygulaması yok diye biliyorum. Ama tam franchise ın yapacağı iş.
4
Facebook Kampanyaları / tvekturkiye
« Son İleti Gönderen: ozcartman Bugün, 18:52:32 »

Herkesin hayatında konuşmayı çok seven arkadaşları olmuştur. Peki, o arkadaşına bu emojiyi yollayarak sürpriz hediyemizi kazanmak isteyenler kimler? 😉#Emoji #tvektürkiye #yarışma
5
Biten Kampanyalar / Ynt: Groseri Coca Cola (31.12.2017)
« Son İleti Gönderen: anvil Bugün, 18:24:44 »
COCA COLA GROSERİ TALİHLİ LİSTESİ
NO ÇEKİLİŞ
NUMARASI
Groseri
Kart No
Musteri Adı-Soyadı Adres1 İl
Workshop (24 Şubat 2018 tarihinde Ünlü Şef Ömür Akkor ile lezzet durakları keşfi. Lezzet turu çift kişilik olup Adana ve Mersin ilerinde belirlenecek kendi
alanlarında meşhur resterontlerda tadım yapılacaktır. Resteronlara ulaşım servisle sağlanacak olup servis kalkış alanına Geliş gidiş transferleri,
restoranlardaki tadımlar harici yemek, konaklama ve tüm şahsi harcamalar talihliye aittir) Asil Talihlisi
1 1408 01565054 MAKBULE SARI DOĞA SİTESİ E BLOK KAT:10NO:20 ARPAÇBAHŞİŞ KASABASI İçel
2 1185 01070583 NECİP RIZA BULGUR MAHFESIĞMAZ MH.1.SK.ÖZKAYABEY APT.NO:5/19 Adana
3 0867 01218758 GÖZDE DEMİRCİ NAMIK KEMAL MH. 65067 SK. N:10K:4/10 SEYHAN Adana
4 0695 01627498 GÜLHAN GENÇ KORUFLORA SİT. B BLK. K:7/16 Adana
5 0087 01381342 HASAN CEM AŞÇIOĞLU FATİH MH. 7 SK. YAVUZ SİT. BLK. K:14/28 İçel
6 0765 01393400 ELİF ALKAN HUZUREVLERİ MH. 77201 SOK NO:4ELİT PARK KONT. C BLK. K: 14/3 Adana
7 1315 01879173 ADANA ÇELİK HASIR PAZ.SAN TİC.AŞ OSB ÇANAKKALE CD. NO:19 Adana
8 1158 01504371 HÜSEYİN KOPUKAYA T.ÖZAL BLV.GÜZELYALI MH YEŞİL KÖŞE SİT.KAT6/12 Adana
Workshop (24 Şubat 2018 tarihinde Ünlü Şef Ömür Akkor ile lezzet durakları keşfi. Lezzet turu çift kişilik olup Adana ve Mersin ilerinde belirlenecek kendi
alanlarında meşhur resterontlerda tadım yapılacaktır. Resteronlara ulaşım servisle sağlanacak olup servis kalkış alanına Geliş gidiş transferleri,
restoranlardaki tadımlar harici yemek, konaklama ve tüm şahsi harcamalar talihliye aittir) Yedek Talihlisi
1 1802 01697581 GÜLŞAH ÇİÇEK PINAR MAH. 74065 SK KAYAPARKGOLA SİT 8/15 Adana
2 0008 01614889 GÖKHAN ŞİRAY H.EVLERİ MAH.7201 SK.ELİTPARKG BLK. 9 Adana
3 0517 01471374 TUBA GÜLER FATİH MH. 34 SOKBAŞ APT. 7/7 İçel
4 0208 01116820 MUSTAFA ŞAHİN PLAJ YOLU DENİZ MAH ERDEM APT A BLK K:3/5 İçel
5 1929 01370660 MERYEM BOZACI GÜVENEVLER MH. İLKADIM SİT.1938 SK. K:10/20 MERKEZ İçel
6 0502 01606108 TANSU YAKAR RBEY MH. CAN APT. 2/5 Adana
7 0882 01079492 EMRE SAYGAN TOROS MH. 104 SK. SÖNMEZ APT.K:3/6 SEYHAN Adana
8 1959 01318291 UĞUR ÇAPULCUOĞLU GMK BLV. N:866 K:4/4 MEZİTLİ İçel
6
İnternet Kampanyaları / Milliyet Yılın Sporcusu Çekilişi
« Son İleti Gönderen: alucra Bugün, 16:09:04 »
• Bu Kampanya Milli Piyango İdaresinden alınan 16/01/2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.561 sayılı izniyle yapılmaktadır.
• Oylama 17 Ocak 2018 00:01 ile 21 Mart 2018 23:59 tarihleri arasında yapılacaktır.
• Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine ücretsiz giriş yaparak 8 branştan (Yılın Sporcusu, Yılın Takımı,Yılın Spor Adamı, Yılın Antrenörü, Gillette Yılın Futbolcusu,Yılın Paralimpik Sporcusu/Takımı,Yılın Çıkış Yapan Sporcusu, Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu) oluşan Gillette - Milliyet Yılın Sporcusu 2017 konulu formu tamamlamak için ad, soyad, e-posta, adres, telefon ve doğum tarihi bilgilerini eksiksiz olarak dolduran katılımcılara (katılım her gün bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır) 1 çekiliş hakkı verilecektir.
• Katılımcılar arasında yapılacak olan çekiliş 04 Nisan 2018 /Saat: 11:00‘de; giriş katta halka açık olarak Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş (giriş katta) İzzetpaşa Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:162 Şişli – İstanbul adresinde, Çekiliş toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturacak kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle halka açık olarak yapılacaktır.
• Çekiliş sonuçları 10 Nisan 2018 tarihli Milliyet Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca çekiliş sonuçları çekilişin yapıldığı salonda ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
• Asil talihlilerin son başvuru tarihi : 25 Nisan 2018
• Yedek talihlilerin son başvuru tarihi : 10 Mayıs 2018
• İkramiyelerin son teslim edilme/kullanma tarihleri : 28 Mayıs 2018
• Milliyet gazetesi çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
• Bir kişiye birden fazla ikramiye verilmeyecektir.
• Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliğ yeterlidir.
• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
• İnternet sitesi katılımında ad, soyad, ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
• Çekiliş sonucunda; 1 talihliye Oyun Bilgisayarı Seti (Inter i7 7700K/ Asus Strix Gaming 1151P DDR4 Ses Glan Vga Sata2/ Crucial 16GB(4X4G) 2400Mhz DDR4 Ballistix Series7 Pny Geforce Gtx 1080 8GB GDDR5X OC Gaming/ Kingston 120 HDS-SH103S3/ Conn Edition/ Cooler Master Masterwatt 700 Lite/ Conn Gpu+Cpu Sıvı Soğutma Uygulaması/ 27 Asus Vp278H Gaming,Led 1920X1080 1ms 3YIL HDMIx2, VGA MM VESA, EyeCare/ Cooler Master Devastator II Kırmızı Led Türkçe Klavye+Mouse)(Birim Fiyat: 13.995,93 TL),5 talihliye İphone 8 64GB Space Gray (Hat – Kart Hariç) (Cep Telefonu)) (Birim Fiyatı 3.935,30 TL) , 5 talihliye Apple iPad 9.7 32GB WiFi SILVER MP2G2TU/A - Apple TR Garantilidir(Tablet) (Birim Fiyatı 1.575,30 TL) , 5 talihliye Sony PS4 500 GB oyunsuz tek kollu (Oyun Konsolu) (Birim Fiyatı 1.469,10 TL) 5 talihliye Digiturk 1 Yıllık Sporun Yıldızı Paketi (Tv Paketi) (Birim Fiyatı 1.068,00 TL) verilecektir.
7

Kupa kazanan kişiler belli oldu. 👻 @okanferhatcakar , @esmaacoban , @gokmenyildirim (Kupa çekiliş videosunu hikaye bölümünden izleyebilirsiniz.
Kazanan takipçilerimize en kısa sürede ulaşım sağlanacaktır. Bir daha ki çekilişimizde görüşmek üzere! 👍 Katılan herkese teşekkürler #hayaleturkcom

En ilginç haberler, Teknoloji ve müthiş galeriler
Daha fazlası için 👉👻 hayaleturk.com

#çekiliş #çekilişsonucu #çekilişhediyem
8
Serbest Kürsü / Kıbrıs'a ücretsiz sms atmak
« Son İleti Gönderen: harunn0 Dün, 19:40:27 »
BiP uygulamasıyla attığımız mesajlar ona sms olarak gidebiliyor. Buna benzer başka çözüm var mı? Çünkü BiP'te bu sms'in sınırı var ve dolabiliyor. Alternatif paylaşabilirseniz sevinirim.
9
Biten Kampanyalar / Ynt: Efsanekartallar
« Son İleti Gönderen: gungem Dün, 19:05:01 »
4 yeni albüm gelmiş
Tamamlayabilirsek formayı alırız
10
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros Hellmann's iPhone 7 Çekiliş Listesi
« Son İleti Gönderen: ormes Dün, 13:33:55 »
Migros money ile yapılan alışverişlerde çekiliş hakkı ya da money kazanılamayacağını söylüyor. Ben geçenlerde "9 TL'lik yoğurt alımına 2 money hediye kampanyası" vardı. Alışverişimin bir kısmını moneyle diğer kısmını nakit olarak ödedim 2 money hesabıma yattı. Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10