Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Ağırlıklı İstanbul'dayım. Nadir beni yolda bıraksalar da Vodafone dan Turk Telekom a ya da tam tersine taşıyıp duruyorum. Turkcell fiyat olarak koptu gitti.

2 yıldır 1000 dk - 1000 sms - 2 ya da 4 gb paketleri ilaç gibi. Bundan sonra tekrar Turkcell kullanmam.
2
Bu ay eşim ve benim adıma 8 sinema bilet kodu oldu, dördünü kullandım. Ekim ayı sinema olmayacağından Ekim ayı nın kodlarını da şimdi yolladılar. Onu da zaten sadece 1-9 Eylül arası hak edebiliyordunuz. Eylül dönemi olduğundan iyi ki yeni filmler çıkıyor.
3
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Eylül 2017 fırsat ve kampanyalar
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Bugün, 00:31:30 »
Ben money bonus kartı bıraktım ısrarla adamlar yıllık kart ücretinden vazgeçmeyiz diyorlar, bende kartı kapattım. Eskiden de garanti böyleydi, aldım şükür yıllar önce 1100 lira bonuslarını, IPAD de aldım, Euroko sigorta kampanyasında. Ama şundan vazgeçmedikçe sürekli müşterileri olmayacağım.
4
Kampanya Sonuçları / Ynt: Loreal watsons
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Bugün, 00:27:56 »
6225 katılımcı  :o :o :o :o :o :o Bu çekiliş hobisini bırakma vaktim geldi sanırım. Yeni nesil fena geliyor  :D
5
« Son İleti Gönderen: klewx Dün, 23:48:57 »
150 liraya money bonusla 4 paket yumoşx2,3 paket
gençlik paketi,lays fırından aldım 30 money slipte çıktı,
6
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 23:21:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Migrostan bakliyat ve makarna urunlerinde kampanya güzel başka bisey var mı kacirdigimiz
Kozzy deydim bugün adamlar her yere makarna ve bakliyat yığmışlar. Bildiğiniz sanki savaş çıkmış sanırsınız. 16 paket makarna aldım. :D
7
Çatı deterjan dolu bahar kampanyalarından. Herkese bol şans.

Dikkat et yağmurda köpürnesinler aklıma direk bizim aile (neseli günler de olabilir) filmindeki sahne geldi :)))
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mesajı yeni gördüm, sorma ya 2013 de falan da aynı durum bulaşık deterjanı yüzünden başıma gelmişti. İnan daha 6 ay oldu da bulaşık deterjanları bitti. Bazıları yıl aşımından deterjan içinde siyah siyah noktalar olmuş, çifter çifter attım makineye tabletleri.
8
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: bilyoner.com 17.11.2017
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 23:08:09 »
Şimdi üye olduğum telefona SMS geldi herkese giderse katılım Uçar
Gençlerin yarısı iddaa bayilerinden çıkmıyor, sayısal süper loto gibi birşey ki aylarca devam edecek.
9
Twitter Kampanyaları / Ynt: Madame Coco
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 22:12:50 »
10
Twitter Kampanyaları / okustop
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 22:12:22 »

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin …/…/muhammed-deniz-ile-siirli-seyler/
RT et, sayfayı beğen sen de kazan.
Son katılım 30.09.2017 22:00

Sayfa: [1] 2 3 ... 10