Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
Kampanya Şikayet / Ynt: Qumpara Kinder
« Son İleti Gönderen: klewx 17 Ocak 2019, 16:13:50 »
qumpara nın elinde bu peluşlardan kum gibi var
olmasa herkese 2 şer adet göndermezlerdi şimdi
mesele şu sinema bileti v.s vereceğine biraz
bu kinder hoparlörleri,peluş oyuncaklarından
alışveriş kampanyası yapıp dağıtsalar iyi olur,
92
#10yearchallenge
93
01 Ocak – 27 Subat 2019 tarihleri arasında Watsons Card’lı müşterilerimizin Watsons Card’ları ile farklı günlerde en fazla 3 kez  yapacakları  1 adet 60 TL alışverişlerine 10 TL değerinde 1000 puan; 2 adet 60 TL alışverişlerine 30 TL değerinde 3000 puan; 3 adet 60 TL alışverişlerine 60 TL değerinde 6000 puan hediye edilecektir. Bavul alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Puan kullanım dönemi 09-24 Mart 2019 tarihleri arasındadır. Puanların harcanabilmesi için Watsons Card üyelik ve SMS ile aktivasyon işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.
94
Kampanya Şikayet / Ynt: Qumpara Kinder
« Son İleti Gönderen: admin 17 Ocak 2019, 15:17:16 »
aras kargo
95
Eti ayarsız enerji 2009 yılındaydı,Pepsi ıpod touch ise 2008  :)
96
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Ocak 2019 fırsat kampanyaları
« Son İleti Gönderen: nesliyaren 17 Ocak 2019, 15:05:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bunlar haftasonu indirimleri. Kartal Real (kapanan eski mağaza) karşısı Mjet mağaza meyve sebze reyonunda asili afişte gordum.

Mobilde görünmemiş, şimdi gördüm.
97
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  o zaman onlar farklı çekiliş. Ben spritedan psp kazanmıştım.
Aynen eti ayarsız enerji diye bir kampanya vardı ,ilk haftalarda ps3 sonraki haftalarda psp vermeye başlamıştı.Sprite kampanyası daha eskiymiş sanırım.
Pepsi her saat başı bir iPod touch veriyordu ,daha sonra her saat başı 10 bin tl verdi bir ara
98
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  o zaman onlar farklı çekiliş. Ben spritedan psp kazanmıştım.
99
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Ocak 2019 fırsat kampanyaları
« Son İleti Gönderen: sakaryazede 17 Ocak 2019, 13:44:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bunlar haftasonu indirimleri. Kartal Real (kapanan eski mağaza) karşısı Mjet mağaza meyve sebze reyonunda asili afişte gordum.

Düzeltme: yeni insertmüş. İnsert dönemlerini takip etmediğim için farketmemişim.
100
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin yazmış, çekiliş başlayalı 10 saat olmadan 2200 katılım var. Genç üniversitelilerin azminden korkacaksınız. Simdi o arabayla kampüse girip hava atma hayalleri ile ne içiyorlardir.

Bana üniversite son sınıfta sprite dan psp çıkmıştı. Hatırlayan bilir yıl 2006. Para bolluğu var, tabi biz öğrenciyiz biz de yok yine :D Sprite uçmuştu, her saat 1 tane psp veriyordu. Çatır çatır da artik haftalık mi ne sitede duyuruyorlar. Öğrenince havalara uçmuştum. Sonra o hayallerle iç sprite i dur, ne 1 tane daha çıkacak :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  sanırım psp kazanmada efsane olmuştu o zamanlar..Adından korkardım adamın.. Dh de ise reis modunda gezerdi
:D :D
dostum o psp değil pepsi saat başı ıpod touch veriyordu bir de Ps3 ve psp ise her hafta eti ayarsız enerji diye bir kampanya vardı,siteye video yükleyip haftalık oylama sonucunda en fazla oyu alan kazanıyordu.Bu cihazlar da o zamanlar aşırı rağbet görüyordu  :D ne günlerdi beee
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]