Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
İnternet Kampanyaları / LG TwinWash
« Son İleti Gönderen: öncevatan Bugün, 08:49:46 »
LG TwinWash ile 5 soru 5 cevap! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını ziyaret ederek TwinWash ile ilgili her şeyi öğren, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını ziyaret ederek tüm sorulara doğru cevap ver NeoChef kazanma şansı yakala! Yoruma "Katıldım" yazmayı da unutma ;)

5 yarışmacı LG NeoChef MS2535GISW mikrodaga fırın

 Yarışma, 16 Ekim – 27 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşecektir. Kazananlar 12 Aralık 2017’de Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin kampanya adresinden açıklanacaktır.
* Yarışmada, kazananlar kampanya sayfasına 4 soruya da doğru cevap verip, açık uçlu olan son soruya yorumunu yazan yarışmacılar arasından juri tarafından belirlenecektir. En iyi ve farklı yorumu yazanlar kazanacaktır. Kazanan 5 yarışmacı LG NeoChef MS2535GISW mikrodaga fırın kazanacaktır.

Juri Üyeleri:
-   Burak Karacan – Ajans Proje Yöneticisi
-   Jiyoung Lee – LG Beyaz Eşya Direktörü
-   Gül Çabı – LG Marka Pazarlama Direktörü
-   Serhat Aydın – LG Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü
-   Erkan Terzi – LG Dijital Pazarlama Müdürü
* Yarışmaya yalnızca 18 yaş ve üzeri yaştaki T.C vatandaşları katılabilir. 18 yaş altı katılımcılar katılıp kazansa bile ürün gönderimi yapılmayacaktır.
* Kazanan talihliler ile sisteme girdikleri kişisel bilgiler (ad, soyad, telefon numarası, email adres ve adres) üzerinden iletişime geçilecektir. Bu bilgileri sağlamış olmak ile,bu bilgilerin LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından kaydedilmesine, kullanılmasına ve de gerekli hallerde ana şirketi ve diğer iştirakleri ile paylaşımına onay vermektesiniz.
* Yarışmaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
*LG Electronics Ticaret A.Ş., yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlarayetkisiz erişim vb.durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
* LG Electronics Ticaret A.Ş.’in yarışmaşartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
*Yarışmaya LG Electronics Ticaret A.Ş. ve Markakod ajans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
* Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz..
*Kullanıcılar, haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, LG Electronics Ticaret A.Ş.’nin ve/veyaüçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüzve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini, gönderdiklerifotoğrafların hukuka ve ahlaka uygunsuz içerik barındırmayacağını kabul ve taahhüt etmektedir.Uygulamada haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hakkazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
* Kullanıcılar, LG Electronics Ticaret A.Ş.’ye açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimdekullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda LG Electronics’in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyanve taahhüt ederler.
*Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
* Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
* Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.
* Kazanan kişiler tarafımıza 7 gün içerisinde dönüş yapmadığı takdirde yedek liste ile devam edilecektir.
2
Serbest Kürsü / Voidu
« Son İleti Gönderen: nesliyaren Bugün, 08:26:24 »
Voiidu ile ben de Football Manager çekilişi sırasında tanıştım, oyun konusunda hakkaten kendilerini vererek çalışmışlar. Web sitelerinde satışta br çok oyun var, dileyenler için link burada:


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3
Kampanya Sonuçları / Ynt: Mİgros Omo Sonucu
« Son İleti Gönderen: muratgıda Bugün, 01:27:20 »
Migrosa inanmıyorum o yüzden katılmadım   ... :'(
4
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
5
Biten Kampanyalar / Ynt: Colgate Optik Beyaz
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:54:22 »
Merhabalar, yarışmamıza katılan tüm takipçilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Emel Çetintaş, Gözde Bayram ve Çiğdem Köprü yarışmamızın kazananları sizler oldunuz, tebrikler! Kazanmış olduğunuz ağız bakım çantamızı sizlere ulaştırabilmemiz için iletişim bilgilerinizi ve adresinizi özel mesaj yolu ile bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Mutlu günler dileriz.
BeğenDaha fazla ifade göster · Yanıtla · 28 · 9 Ekim, 15:19
6
Biten Kampanyalar / Ynt: atgavm
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:46:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
7
Biten Kampanyalar / Ynt: kucukpazar
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:45:18 »

Küçük Pazar
6 Ekim, 15:39 ·
Çekilişimiz sonuçlandı! Kazanan takipçilerimiz;
Facebook: Burcu Gülhan Koç ve Fatma Yıldız
Instagram: @hasret_ersinn 'i tebrik ederiz.
Bir sonraki çekiliş için takipte kalın, şanslı takipçilerimizden biri de siz olun
8
Biten Kampanyalar / Ynt: shuevcom
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:44:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
9
Biten Kampanyalar / Ynt: Voidu Büyük Spor Çekilişi
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:43:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

kazananlar
10
Twitter Kampanyaları / @KingEvAletleri
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:39:46 »
Daha fazla
En fazla üç emoji kullanarak bize King'i anlatabilir misin? Facebook ve Instagram yarışmalarımıza katıl, sürpriz ödülü kaçırma!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sayfa: [1] 2 3 ... 10