Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Alışveriş Kampanyaları / navigator 2018
« Son İleti Gönderen: entryka Bugün, 19:08:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
2
Alışveriş Kampanyaları / Dominos Pizza 100/10
« Son İleti Gönderen: entryka Bugün, 19:04:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinPetrol Ofisi Kampanyası
Müşteriler, Dominos mobil internet sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin), Dominos internet sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve mobil uygulamalar (IOS ve Android) üzerinden, 1 veya daha fazla sipariş sonucu toplam sipariş tutarı 100 TL'ye ulaştığında, Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanılmak üzere 10 TL'lik akaryakıt kazanmaya hak kazanırlar.
100 TL'lik alışveriş tutarına aynı gün veya farklı günlerde verilen tek ya da birden fazla sipariş ile ulaşılabilir. Ancak müşterilerin vereceği her bir sipariş minimum 30 TL olmalıdır ve her bir sipariş en az 1 TL'lik Coca-Cola içeceklerinden birini (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Sprite, Fanta) içermelidir.
Toplam harcama tutarı 100 TL'ye ulaşan müşteri 1 adet kupon kazanır.
Her müşteri 1 günde yalnızca 1 adet kupon kazanabilir.
Birkaç sipariş söz konusu olduğunda en son verilen sipariş ile veya sadece tek bir sipariş ile toplam harcama tutarı 100 TL'yi geçer ise, 100 TL üzerinde kalan bakiye sıfırlanır. 100 TL tutarına ulaşılan siparişten kalan bakiye tutar bir sonraki siparişe eklenerek kullanılamaz.
Kampanya süresi içerisinde müşteri birden fazla kupon kazanma hakkına sahiptir. Ancak 1 gün içinde yalnızca 1 kupon kazanılabilir.
Müşteriye, 100 TL'yi tamamladığı siparişi müteakip 48 saat içinde, Dominos tarafından Petrol Ofisi'nden kazandığı 10 TL'lik akaryakıta ilişkin bir SMS gönderilir. Söz konusu SMS içerisinde müşterinin kampanya kapsam ve koşulları çerçevesinde kazandığı 10 TL'lik akaryakıtı doldurabilmesi için gerekli bir kod yer alır. SMS gönderimi hafta içi çalışma saatlerinde (09:00 - 18:00) gerçekleştirilir. Gönderilecek SMS numarası müşterinin Dominos siparişini verirken kullandığı GSM numarasıdır.
Gönderilen kodun, SMS ile iletildiği GSM numarası sahibi tarafından kullanılması zorunlu değildir. Müşteri kendisine iletilen kodu kendi takdirine bağlı olarak başka kişilerle paylaşabilir. Ancak her bir kod sadece 1 kez kullanılabilir.
Müşteri, kampanya kodunun kendisine iletilmesini müteakip, kampanya web sitesini (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ziyaret ederek "Ad, Soyad, Araç Plakası, Telefon Numarası ve Kod" bilgilerini site ara yüzündeki ilgili bölüme girerek kayıt yaptırır. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Petrol Ofisi 10 TL'lik akaryakıt hediyesini müşteri kartına yükler. Bu doğrultuda, indirim söz konusu kayıt işlemi sonrasında cep telefonu veya positive card ile tüm Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanılabilir.
Kampanya 19 Mart 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında müşterilere herhangi bir kod gönderimi söz konusu olmayacaktır. Kodların gönderiminden itibaren 1 ay içinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin websitesinden kayıt olunması gerekmektedir, aksi takdirde kodlar geçerliliğini yitirecektir. 19 Mart 2018 tarihinden önce verilen siparişler kampanyaya ilişkin tutarların hesaplanmasında dikkate alınmayacaktır.
Kazanılan kupon değiştirilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Dominos Pizza olarak yeni kampanyamız "Petrol Ofisi İstasyonlarında Akaryakıt Kazandıran Kampanya" ile müşterilerimizin Dominos Pizza siparişleriyle aşağıdaki kural ve koşullar kapsamında Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt kazanması amaçlanmıştır. Dominos'un hediye/indirim kural ve koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.
3
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Darphin
« Son İleti Gönderen: entryka Bugün, 19:02:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Cildi arındıran Yeni Lumière Essentielle Instant Purifying and Illuminating maskeyi denemenin tam zamanı! Size de Lumière Essentielle Instant Purifying and Illuminating maskeye sahip olmak için bu postu paylaşın ve bu posta 3 arkadaşınızı etiketleyin! Yarışma 26 Mart'ta sonlanacaktır.
4
İnternet Kampanyaları / FİKİRSENSİN
« Son İleti Gönderen: entryka Bugün, 18:32:01 »
Herkese merhaba. 😄

Gerçekleştireceğimiz uzun soluklu yeni projemizde yer alma şansı yakalamak için aşağıdaki linki doldurmanız yeterli. Kriterleri uygun bulunan katılımcılarımızla telefon ile irtibata geçerek proje detaylarını paylaşacağız.

Proje internet üzerinden gerçekleşecek. Yani bizimle bu keyifli projede yer almayı kabul ederseniz dilerseniz telefonunuzdan dilerseniz de bilgisayarınızdan cevapları paylaşacaksınız. Her bir katılımcımıza aylık 100 TL hediyemiz olacak.

Katılımlarınızı heyecanla bekliyoruz.  😄

Başvuru linki: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sevgiler.
5
KAR SPOR'DA ÇEKİLİŞ ZAMANI
・・・
Gönderiyi beğen, @karspor instagram hesabını takip et, 3 arkadaşını yoruma etiketle, Panthzer marka çorap kazanma şansı yakala!
・・・
* Toplamda 5 kişiye 5 adet Panthzer marka çorap verilecektir.
* Kazanan kullanıcılar hediye seçimi yapamazlar.
* Çekilişe katılım 27.3.2018 23.59'da sona erecektir.
* Sonuçlar 29.03.2018 tarihinde açıklanacaktır.
* Çekilişe sadece gerçek kişi hesapları katılabilecek, sadece kampanya katılımı amacıyla oluşturulmuş sahte ve mükerrer kullanıcılar kampanya dışı bırakılacaktır.
* Katılımcılar şartları eksiksiz yerine getirmelidir aksi taktirde yarışmaya katılamamaktadır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
6
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Techno Style
« Son İleti Gönderen: ozcartman Bugün, 16:59:34 »
Facebook sayfasında kampanya var
7
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Hipp Türkiye
« Son İleti Gönderen: ozcartman Bugün, 16:56:56 »
Facebook sayfasında kampanya var
8
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Bebegen
« Son İleti Gönderen: ozcartman Bugün, 16:54:30 »
Facebook sayfasında kampanya var
9
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Petkolik
« Son İleti Gönderen: ozcartman Bugün, 16:54:04 »
Facebook sayfasında kampanya var
10
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros Elidor tekrarlanan çekiliş sonuçları
« Son İleti Gönderen: 17Nisan Bugün, 16:20:15 »
Merhaba,

Bu çekiliş ben de katılmıştım. Hata tam olarak nedir? Yeni den mi çekiliş yapıldı?
Sayfa: [1] 2 3 ... 10