Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Twitter Kampanyaları / Ynt: @nescafe3u1arada
« Son İleti Gönderen: neron54 Dün, 23:15:22 »
#OyunEkspresi - Katılım Koşulları
5 SAAT ÖNCE · HERKESE AÇIK
 1. Bu kampanya, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin 05.12.2018 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.12323 sayılı uygunluk yazısı ile izin kapsamı dışında yürütülmektedir.
2. 11.12.2018(15.01)-13.12.2018(19:00) tarihleri arasında Türkiye genelinde  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını takip eden ve yayınlanacak olan postun altına “En uzun süre oynadığın oyunu ve neden oynadığını en yaratıcı şekilde anlat.” sorusuna bir arkadaşını etiketleyip, #OyunEkspresi etiketiyle yorum yazan kullanıcılar kampanyaya katılacaklardır.
3. Yazılan yorumlar, konuya uygunluk, dil-anlatım, yaratıcılık ve özgünlük kriterlerine göre Nestle Özel Jürisi tarafından değerlendirilecek ve 20 kişi Oyun Paketi (1 adet bilgisayar faresi, 1 adet fare altlığı, 1 adet kapı askısı, 1 adet usb bellek, 1 adet Kupa, 1 adet Steam oyun kodu, 1 adet kupa altlığı) ikramiyesi kazanacaktır. Verilecek ikramiyelerin garanti kapsamları konusunda yetkili ve sorumlu olan ürünleri üreten şirketler olup, Nestle bunlara ilişkin herhangi bir garanti yükümlülüğü altında değildir.
4. İkramiye gönderimleri 29.12.2018 tarihi Saat:23.59’a kadar yapılacak olup, talihlinin iletişim bilgilerinin eksik ya da hatalı olmasından veya adresinde bulunamamasından dolayı ikramiyesini teslim alamaması halinde Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
5. Kampanya sonucu 13.12.2018 tarihinde Saat: 21.00’de  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfalarında yayınlanacaktır.
6. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
7. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
8. Kampanyaya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
9. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
10. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
11. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
12. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
13. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
14. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
15. Kazanan kişi isminin Nescafe 3ü1 arada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  sayfalarında açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
16. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
17. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
18. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
19. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
20. Katılımcıların paylaştıkları kişisel bilgiler Nestlé nezdinde ve Şirket tarafından sadece bilgilendirme amaçlı kullanılabilir. Kişisel verileriniz, ilgili mevzuata uygun ve  aşağıdaki Gizlilik Politikası kapsamda kaydedilecektir.
21. Katılımcılar, işbu Kampanyaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Nestlé tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında (Detaylı Bilgi: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)  açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar Nestlé’nin ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınıra tabii olmaksızın ve ancak kampanyadan faydalanmak için gerekli süre kadar saklanmasına kendi rızaları ile kabul etmişlerdir. Katılımcıların Nestlénin kampanyalarından faydalanmak amacıyla elektronik ticaret izni kapsamında onay vermeleri hali hariçtir.Bununla birlikte, Nestlé ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi dijital kanalda da tüm altyapının oluşturulabilmesi ve Nestlé’ye aktarılabilmesi için Sesli Harfler Ajans - Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Tüketici İletişim Merkezi’ne gelen kampanya katılımı/hediye ile ilgili konularda TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş ve Yeninesil Ajans Etkinlik Org. Ve Dijital Hiz. Paz. Tic. A.Ş ile katılımcıların kişisel bilgileri paylaşılacak olup kampanyanın tamamlanabilmesi ve sonrasında yapılacak tanıtım faaliyetlerinin gerektirdiği süre boyunca, tüketici şikayetlerinin cevaplanabilmesi için en az 1 yıl süre ile saklanacak ve işlenecektir. Katılımcılar, sahip oldukları haklar ve ilgili üçüncü kişilerle irtibata geçebilecekleri konusunda bilgilendirilmişlerdir.
22. İşlenen kişisel verilerinizle ilgili mevzuat uyarınca; kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesine ve/veya kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesine ilişkin işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz. İşbu internet sitesinde geçerli amir kanunlar Türkiye kanunları ve ) 7 Nisan 2016 tarihli ve 29677 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’dur. Daha detaylı bilgi almak için tuketici.hizmetleriLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.nestle.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. İstenilen bilgilerin kayıt esnasında doğru girilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir.
23. Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Sihirlikule Bilgi Sistemleri Ltd., Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş, Yeninesil Ajans Etkinlik Org. Ve Dijital Hiz. Paz. Tic. A.Ş çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.
24. Kampanya ile ilgili soru, sorun ve talepler için Nestlé Tüketici Hizmetlerine telefon (0800 211 02 18) veya e-posta ile ulaşılabilir (tuketici.hizmetleriLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.nestle.com).
25. İşbu Kampanyaya katılmak katılım koşullarının kabul edildiği anlamına gelmektedir.
26. Kampanyaya Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, KKTC ve yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
27. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
28. Kampanyaya katılan herkes, Kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
29. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
30. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.
31. Sitenin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir ve site kullanıcılarına tazminat ödemeyecektir.
32. Kampanya ile ilgili oluşabilecek her türlü ihtilaflı durumda Nestlé’nin sistem/sunucu kayıtlarının doğruluğu esas alınacaktır.
33. İşbu Kampanya nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarsa İstanbul (Çağlayan) Merkez Adliyeleri yetkilidir.
34. Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
35. Bu kampanya Nestlé tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
36. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye Nestlé Tüketici Hattı (444 31 60) ve (0800 211 02 18) ulaşabilirsiniz.
2
Twitter Kampanyaları / @nescafe3u1arada
« Son İleti Gönderen: neron54 Dün, 23:14:26 »
Biz 4 gamer, Doğu Ekspresi'ni #OyunEkspresi'ne çevirmeye hazırız! Peki, size bir sürprizimiz daha var desek? Sayfamızı takip et, bir arkadaşını etiketleyerek en uzun süre oynadığın oyunu ve neden oynadığını en yaratıcı şekilde anlat, 20 Gamer Pack'ten birini kazanmak için yarış! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
4
DR 12.12 özel gün  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
5
A101 Online 12.12 İndirim günü Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
6
Serbest Kürsü / Ynt: Her Gün Kampanya android uygulaması
« Son İleti Gönderen: 3333iga Dün, 18:29:58 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
forumun; benim gibi nokia kullanıcılarının yükleyebileceği uygulaması yok mu acaba.biz üvey evlatmıyız nokia cıysak

Nokia mı hemşerim onu atalarımız kullanırdı :)
atalarımıza sonsuz şükran ve de nokia ya devam :) :)
7
Serbest Kürsü / Ynt: Her Gün Kampanya android uygulaması
« Son İleti Gönderen: sanko86 Dün, 17:58:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Mobil uygulama geliştirmek biraz meşakkatli bir süreç. O yüzden forumu mobil uyumlu yaptık :)

Mobil uygulama forum sitesi için çokta gerekli değil zaten. Son süreçte şu etiketleme olayı güzel oldu.
8
Serbest Kürsü / Ynt: Her Gün Kampanya android uygulaması
« Son İleti Gönderen: admin Dün, 17:41:47 »
Mobil uygulama geliştirmek biraz meşakkatli bir süreç. O yüzden forumu mobil uyumlu yaptık :)
9
Serbest Kürsü / Ynt: Her Gün Kampanya android uygulaması
« Son İleti Gönderen: sanko86 Dün, 15:39:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
forumun; benim gibi nokia kullanıcılarının yükleyebileceği uygulaması yok mu acaba.biz üvey evlatmıyız nokia cıysak

Nokia mı hemşerim onu atalarımız kullanırdı :)
10
Serbest Kürsü / Ynt: Her Gün Kampanya android uygulaması
« Son İleti Gönderen: 3333iga Dün, 14:57:50 »
forumun; benim gibi nokia kullanıcılarının yükleyebileceği uygulaması yok mu acaba.biz üvey evlatmıyız nokia cıysak
Sayfa: [1] 2 3 ... 10