Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Diğer Kampanyalar / Ynt: Hattına bakiye yükleme kampanyası
« Son İleti Gönderen: junior Dün, 23:20:26 »
Ben anlamadım. Bazı sistemlerde minimum puan dönüştürme kotası koyuyorlar. Mesela 100.000 puan 100 tl demek. 100.000 puan olmadan da paranı alamıyorsun.

Simdi burada 6900 dent direk yüklenince hattima direk 20 tl yükleniyor mu?
2
Diğer Kampanyalar / Hattına bakiye yükleme kampanyası
« Son İleti Gönderen: ufoskop Dün, 23:08:37 »
Dijital para projelerinden DENT, geçtiğimiz gün ağlarına Türkiye operatörlerini de eklemiş bulunuyor:

Bu projenin amacı, kullanıcıların kullanım fazlası sms, dakika ve internetlerini satışa çıkarıp bir başkasından da satın alabilmesine olanak sağlamaktır, ayrıca DENT'leriniz ile direkt olarak lira yükleyebilirsiniz.

Gelelim "FIRSAT" kısmına: mobil cihazınızdan uygulamaya vereceğim referans linki ile ulaşırsanız her iki tarafa da 4800 dent ödül vermekte. Ödüllendirme tek taraflı değil yani arkadaşlar. Vereceğim linkten girerseniz 6900 DENT ile başlangıç yaparsınız, aksi halde ödülden faydalanamadan başlarsınız. Buyrun:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Görüldüğü üzere yaklaşık 6500 DENT = 20 TRY

Tabana yayma politikası bittiğinde bu ref-ödül sistemi de biter. Elinizi çabuk tutun derim.

Projenin twitter resmi hesabı:https://twitter.com/dentcoin
Projenin resmi internet adresi: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ben devlet teşvikleri eğitimi aldım, bunun amacı kosgeb den hibe almak için özellikle sanayi yoksunu yerlere üretim yeri açıyorlar ki teşvik alsınlar. Avrupa Birliği fonundan gelen havuz para ve her bölgeye ve sektöre farklı para geliyor. Simdi istanbul izmirde 200 tane firma kosgeb teşviğine başvursa belki 20 tanesi alacak. Guneydoguda 10 firma başvursa 10 una da çıkacak. O nedenle diyarbakirda açıyorlar. Ben avrupa yakasında sanayi bölgelerine yakin oturuyorum. Öyle evden bozma 2-3 katli yerlerde fason flormar falan ne markalara is yapıyorlar.

Hatta birgün sanayi bölgesinde idim babamla gebze şekerpınar da. Yazın tatilde bir baktık maret kamyonu namet fabrikasından çıkıyor. Öyle fason is yapan çok var birbirine.
4
Admin anadolu grubu yerli otomobil konsorsiyumunda. Su an hukumete destek ve tüfe oranlarını düşürmek için çöp gibi patates soğanları carrefour la satıyorlar. Bence su an kimse anadolu grubuna bulasmayacaktir. Neticede hükümeti destekliyorlar, hükümetten habersiz değildir.
5
Instagram Kampanyaları / KAHVE LOCASI (KIRAÇ)
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 20:34:15 »

----------------ÇEKİLİŞ------2 KİŞİLİK SERPME KAHVALTI-------------- Arkadaşlarınızı bu fotoğrafın altına 📌Etiketleyin ♥️Beğenin ve @KAHVELOCASİ HESABINI TAKİP EDİN .. 📣Çekiliş 📣22 MART CUMA 🕙 saat 22:00 da bitercektir.
Kazanan takipçilerimiz aynı gün saat 23:00 da açıklanacaktır ......
--💬 LÜTFEN ARKADAŞLARINIZI TEK TEK AYRI BİR YORUM OLACAK ŞEKİLDE ETİKETLEYİZ .. --📍ETİKETLENEN KİŞİLERDE SAYFAMIZI TAKİP ETMELİDİR .
--📌NE KADAR ÇOK ARKADAŞINIZI ETİKETLERSENİZ ŞANSINIZ O KADAR ÇOK OLACAKTIR . --❌AYNI PROFİLİ BİRDEN FAZLA ETİKETLEYEN , BEĞENMEYEN VE TAKİP ETMEYEN HESAPLAR ÇEKİLİŞ DIŞI KALACAKTIR . --❌ KENDİ TAKİPÇİ LİSTESİNDE OLMAYAN KİŞİLERİ ETİKETLEYENLER ❗️çekiliş ❗️DIŞI KALACAKTIR .
✔️Talihli kendi yerine başkasını gönderemez ...
TALİHLİLERİMİZİN ÇEKİLİŞ HAKLARI HAFTASONU YOĞUNLUĞUMUZDAN DOLAYI HAFTA İÇİ HERHANGİ BİR GÜN KULLANABİLECEKLERDİR .. NOT ----------- Görselin fiyatı çift kişilik olup 45 tl dir . ÇAY SINIRSIZDIR.
6
Instagram Kampanyaları / Natuyal Butik Pasta
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 20:33:36 »

ÇEKİLİŞ ZAMANI 💕💕 Eveeettt ilk çekilişimizi makaronla yapıyoruz. Kurallarımız ; 💐 Resmî beğenip , paylaşmanız. 💐 yorumlara 3 arkadaşınızı etiketlemeniz. Hepsi bu kadar 😊 Mart ayının son günü çekişimiz biter , istediğiniz kadar kişi etiketleyip, dilediğiniz kadar ÇEKİLİŞ hakkı kazanabilirsiniz ☺️
7
Serbest Kürsü / HADİ yarışmasında 6 kişi iPhone XR kazandı
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 20:21:11 »

Mahmut Hoca’nın soyadını bilen 6 kişi iPhone XR kazandı
(Hadi yarışmasına hazırlananlara rehber)

Canlı bilgi yarışması Hadi’nin 390 bin kişinin katıldığı ve sadece 6 kişinin tüm soruları cevaplayabildiği bilgi yarışması pazar akşamı 20.30'da gerçekleşti. Böylece 6 başarılı kullanıcı iPhone XR sahibi oldu. İşte Hadi'de o 6 kişinin son soruya kadar dayanabildiği bilgi yarışmasının sorular ve cevapları...
8
Kırmızı kasaya bende çok katılmıştım. ama hiç kazanamadım o kampanyada.
9
diyarbakırda üretilen ucuz fiyatlı bir saç boyası
var bakkallara mal veriyor genelde seacolor
marka üretimi lilafix diye bir firma yapıyor
bunların saç bakımı üzerine başka ürünleride
var 5 aylık bir çekiliş yapacaklar 15 nisandan itibaren
saç boyası işi önemli piyasada onlarca kaliteli
marka % 50 indirime gidiyor sürekli bu firma nasıl
bir çekiliş yapacak bakalım bence bu piyasada bu
marka çekilişle bile zor satar,
10
İnternet Kampanyaları / 30 milyon mil