Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Serbest Kürsü / Ynt: forum hesabımı nasıl kapatabilirim?
« Son İleti Gönderen: balca Dün, 23:33:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşın dedektiflik görevi bitti galiba. üye olalı 10 gün olmuş ayrılıyor forumdan  :D tabiki espri yapıyorum  ;D forumdan sıkılmış olsa gerek.tabi bundan 10 sene kadar önceki forum hali olsaydı gitmek istemezdi  :D

Evet çünkü hiç bir şey yok forumda herkes kendisini düşünüyor soru soruluyor cevap veren yok sanki herkes kendi başına çalışıyor gibi ya da başka bir yer var orda konuşuluyor gibi bilmiyorum değişik geldi bana burası diğer forumlara hiç benzemiyor sohbet muhabbet yok

Bu forumun değil, bireylerin sorunu olabilir ancak. Herkesin eşit derecede paylaşımcı olması beklenemez, ayrıca herkesin ayrı hayat dertleri, ayrı yaşam tempoları var. Kimi için bu forum 1. - 2. önceliğidir, kimiyse ayda belki bir defa bakabiliyordur. Her gelene forumu izah etmeye çalışsak mahvoluruz, ama emekçisi çoktur diyelim. Emeklerine sağlık... Önyargılarla bu tarz ithamlarda bulunmak yanlış, kendiniz keşfetmeyi denemelisiniz.
Birşey yok diyorsunuz , ben bu forumu takip ederek 1 araba, 2 motosiklet ve küçük küçük pek çok şey kazandım. Ve bu forumda araba kazanan pek çok arkadaşı da tanıyorum.
açıklama yeter... fazla bile...

en çok konu açanlara bakması lazım...

2
Serbest Kürsü / Ynt: Migrosun satılması
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 23:27:37 »
Mesele Migros içindeki hisse hareketleri değil de Dünya ve ülkedeki ekonomik durgunluk arkadaşlar. Dikkat ederseniz diğer marketlerde de pek çekiliş kampanya yok.
3
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Mayıs 2017 market kampanyaları
« Son İleti Gönderen: nesliyaren Dün, 23:16:27 »
Bim'den aldığım 2 3 parça var, teksüt peynir, turşu ve markalı gofret... Yıllardır migros'a pahalı diyenlere gülüp geçtim. Kalitesiz ürün almayacağıma hiç almam yemem, içmem daha iyi. Migros'un bir çok private label ürünü yanındaki markalı ürün firmasına yaptırılıyor. Uygulamalarıyla, kampanyalarıyla Migros'u tek geçerim.
4
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Mayıs 2017 market kampanyaları
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 23:08:49 »
Zaten herşeyin çakması var ve ucuz algısı haricinde hiç bir numarası yok.
Arkadaşlar bilinçli tüketici olursanız doğru şekilde alışveriş yaparsınız. BİM Güldal Çamaşır suları Unilever Domestos üretiyor, Unilever'de çalışan arkadaşım aynı sılodan çıktığını Güldal'la Domestos tamamen aynı olduğunu söyledi. O yüzden ben artık Domestos kullanmıyorum.
Gıda tarafında kesinlikle Bim Private Label ürünleri almam, zaten uluslararası firmalar sizi endüstriyel ürünlerle zehirliyor. Evinizde meyve kompostosunu yapsanız siz o maliyette yapamıyorsunuz adamlar size elma suyu, portakal suyu diye birşeyler içiriyor.
Sağlıksız bir ürünün bir de ucuzunu düşünün. Elbette öğrenciyken, meraktan denedik. Ama yaş ilerledikçe insan bilinçleniyor. Artık Pepsi mi Coca Cola mı demiyoruz, Karatay'ı izliyoruz :D Maddi darlığım varsa ucuzunu alacağıma hiç yemiyorum o daha iyi.

klewx Sultan rezaletini bende duydum. Burada siyasi eleştiri dozuna gelmesin elbette, ama kafa eti yedirmişler de şükür domuz eti yedirmemişler diyeyim.

A101 promosyonlu ürünleri mağazasında satarken, BİM getirmiyor. Gerekçesi de promosyonlar ürün fiyatını dolaylı arttırıyor, biz müşteriye ürünü en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu nedenle promosyonlu ürün satmayız diyorlar. 5 yıl perakendede çalıştığımdan BİM, A101, Migros ve pek çok yerel marketin zihniyetini çok iyi biliyorum.

Hatırlarsanız 2000'li yıllarda herkes arabaları ile AVM lere gider hipermarketlerden alışveriş yapardı. BİM ve ekonomik durumlar bu akımı bitiren devrimi yapmıştır. Real, Carrefour'u, Kipa'yı batıran tüketici alışveriş alışkanlıklarının değişmesidir. İnsanlar büyük meblağlı aylık yada birkaç haftalık alışverişler yerine küçük küçük ve birkaç günlük alışverişini kendine yakın noktalardan yapmaya başlamıştır. Migros bile bu akımı farkederek pazar kaybetmemek adına Migros Jet mağazaları kurdu, diğer markalarda müşterinin ayağına gitmeye başladı.
5
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / ascibaharatlari
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 22:49:51 »

BEĞEN, PAYLAŞ, KAZAN.
49 TL Değerindeki 6 Adet Asvita Premium Form Çayından Biri Senin Olsun İstersen, 22 Haziran'daki Çekilişe Kadar;

1 - Sayfayı Beğen
2 - Bu Görseli Beğen
3 - Bu Görseli Herkese Açık Şekilde Profilinde Paylaş.
4 - Görselin Altına "Katıldım" Yaz.

22 Haziran Tarihinde Kazananların Duyurusu Sayfamızda Yapılacaktır. Kazanan Talihlilere Ürün Ücretsiz Kargolanacaktır.

Çekilşi Beklemeden, Zengin İçerikli Asvita Premium Form Çayını Hemen Almak İstersen. Linke Tıkla
6
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Şanslı Paket (20.02-31.05.2017)
« Son İleti Gönderen: kampanyakodu Dün, 22:48:06 »
rolls çiğköfteliyi kampanyanın başında keşfetseydim yaptığım katılım kesin şuankinin 3 katı olurdu. Ne güzel şeysin sen.
7
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / koylezzetlerim
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 22:45:09 »

Gülsüm Ana Her Hafta Yapılan 8.Çekiliş Fırsatı Başladı 😊
Köy Lezzetlerim - Kazdağlı Gülsüm Ana SAYFAMIZI BEĞENEN, PAYLAŞAN ve bu gönderiyi beğenen herkes çekilişe katılma fırsatı yakalayacak.
Çekilişi kazanan iki kişiye;
👉Net 850GR Süzme Çam Balı
👉1Kg Tuzsuz ve Katkısız Tereyağı
👉5 Adet Köy Bazlaması(tanesi 400gr) Çeşitleri: sade, karanfilli, ısırganlı, zerdaçallı veya karışık.
Yukarıdaki hediyeleri kazanmak için yapmanız gereken çok basit sayfamızı beğenin, bu gönderiyi beğenin ve paylaşın otomatik olarak çekilişe katılacaksınız.
Çekiliş 10.06.2017 tarihinde saat 10:00 da son bulacaktır ve sonuçları 12:00 da açıklanacaktır. Kazanan talihliyle 24 saat içinde iletişim kurulamazsa yedek talihliler seçilecektir.
Çekilişler tarafımızca yapılacaktır. Hediyeler aynı gün kargolanacaktır. Herkese bol şans😊😊
Telefon ve whatsapp numaramız: 0(543) 545 1026
Müşterilerimizin yorumlari: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bunlarda müsterilerimizin değerlendirmeleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tüm ürünlerimiz ve bilgi için web sitemiz: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
8
Facebook Kampanyaları / Nakoiplikleri
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 22:43:30 »

Çekiliş başlıyor! Nako yumaklarından bir yapboz yaptık. Soru işaretli alana sizce kaç numaralı yapboz parçası gelmeli? Doğru tahmin edip yorum olarak ilet, çekilişle örgü seti kazanan 20 talihliden biri ol! :)

Kampanyaya katılım 30 Mayıs 2017 Salı günü 22.00’de sona erecektir.
9
Serbest Kürsü / Ynt: forum hesabımı nasıl kapatabilirim?
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 22:35:41 »
arkadaşın dedektiflik görevi bitti galiba. üye olalı 10 gün olmuş ayrılıyor forumdan  :D tabiki espri yapıyorum  ;D forumdan sıkılmış olsa gerek.tabi bundan 10 sene kadar önceki forum hali olsaydı gitmek istemezdi  :D

Evet çünkü hiç bir şey yok forumda herkes kendisini düşünüyor soru soruluyor cevap veren yok sanki herkes kendi başına çalışıyor gibi ya da başka bir yer var orda konuşuluyor gibi bilmiyorum değişik geldi bana burası diğer forumlara hiç benzemiyor sohbet muhabbet yok

Bu forumun değil, bireylerin sorunu olabilir ancak. Herkesin eşit derecede paylaşımcı olması beklenemez, ayrıca herkesin ayrı hayat dertleri, ayrı yaşam tempoları var. Kimi için bu forum 1. - 2. önceliğidir, kimiyse ayda belki bir defa bakabiliyordur. Her gelene forumu izah etmeye çalışsak mahvoluruz, ama emekçisi çoktur diyelim. Emeklerine sağlık... Önyargılarla bu tarz ithamlarda bulunmak yanlış, kendiniz keşfetmeyi denemelisiniz.
Birşey yok diyorsunuz , ben bu forumu takip ederek 1 araba, 2 motosiklet ve küçük küçük pek çok şey kazandım. Ve bu forumda araba kazanan pek çok arkadaşı da tanıyorum.
10
Facebook Kampanyaları / stdalfourturkiye
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 22:35:24 »

Kışın turuncu portakalı mı? Yazın kırmızı çileği mi? Hangisi senin favorin?
St Dalfour Instagram sayfamızı takip et ve bu postun altına yorum olarak favorini yaz. Kazanan taraftaki şanşlı üç kişiden biri ol, sevdiğin St. Dalfour reçelini kazanma fırsatı yakala 😊
Sayfa: [1] 2 3 ... 10