Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Erikli Su Çekilişi
« Son İleti Gönderen: drbengu Bugün, 00:44:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Temmuz üretimli 1,5litre sularda ve damacanalarda artık şifre çıkmıyor. Bu hafta gelen 2 damacananın kapakları da şifresizdi (temmuz üretimli). Kampanya bitmeden kodları kaldırdılar.

Aynen, müşteri hizmetleri ile görüştüm. Satin aldığınız tüm ürünlerde sifre çıkacak diye kosul yok promosyonsuz da üretiyoruz diye zirvaladi. Sifreli uretimi durdurmussunuz işte
2
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: temmuz 2017 marketteyiz
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 00:15:43 »
yeni tam bana göre kampanyaları kartlarda 1 saat
içinde herkese 3 kampanya tanımlanacak yine moneyvisaya
verilen kampanyalar bariz farklı daha yüksek money
puan kazandırıyor moneyclub kartlılara verilen kampanyalar
zayıf ama hiç yoktan iyidir,
3
Kampanya Sonuçları / Ynt: knor migros
« Son İleti Gönderen: mertbilo7 Bugün, 00:01:37 »
Karta yükleme yok artık unutun, komilinin parasını verip alacaksınız ondan sonra indirimi yüklüyorlar
4
Kampanya Sonuçları / Ynt: knor migros
« Son İleti Gönderen: OTELCi Dün, 23:56:41 »
Son durum: Migros Komilileri karta YÜKLEMEYECEK fakat şöyle diyorlar: Ürünün parasını ödeyip alıyorsunuz, daha sonra müşt. hizmt.ni arayıp ' ürünü aldım indirim düşmedi ' diyorsunuz ve kartınıza dip indirim yüklüyorlar .. Fazla kişi olduğu için kartlara yüklemeyip bu şekilde SALAKÇA bir çözüm bulmuşlar bilginiz olsun,yani önce para sonra hediye diyor Migros.. Ama olur da kartına komili yüklenen olursa bilgi verirse iyi olur ;)
hala bi gelişme yok mu? var mı komili alabilen....
5
İnternet Kampanyaları / Baby Kid Store- ödüllü anket
« Son İleti Gönderen: davidof Dün, 23:00:03 »
Yarışmanın 3. yılında oyla, hediyeleri kazan!

Gelenekselleşen ‘Türkiye Tüketici Ödülü (Consumer Award 2017)’ yarışmasında oylarınla en iyi ürünleri belirle!
Kind & Jugend - Baby & Kid Store dergisi tarafından düzenlenen ‘Türkiye Tüketici Ödülü’ yarışmasında markalar, seçtikleri en özel ürünleriyle karşınızda… Sizlerin oylarıyla en iyi ürünlerin belirleneceği yarışmada, tek yapmanız gereken aşağıda yer alan 6 farklı kategoride en iyi ürün için oy kullanmak. Yarışma sonrasında her 500’de 1. kişi, toplamda 6 kişi olmakla birlikte ilgili kategoride birinci olan ürünü kazanacak.

Aşağıda yer alan 6 farklı kategoride en iyi ürünleri seç, birinci olan ürünü kazan!

500. kişiye “Çocuk Taşıma Dünyası: Bebek ve çocuklar için bebek arabaları ve pusetler” kategorisinde birinci seçilen ürün hediye edilecek.

1000. kişiye “Çocuk Mobilyaları Dünyası: Çocuk mobilyaları ve aksesuarları” kategorisinde birinci seçilen ürün hediye edilecek.

1500. kişiye “Çocuk Gezdirme Dünyası: Bebekler ve çocuklar için oto koltukları” kategorisinde birinci seçilen ürün hediye edilecek.

2000. kişiye “Evde Çocuk Güvenliği Dünyası: Evde bebekler ve küçük çocuklar için güvenlikle ilgili ürünler” kategorisinde birinci seçilen ürün hediye edilecek.

6
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Erikli Su Çekilişi
« Son İleti Gönderen: zxc Dün, 22:12:37 »
İstanbul Anadolu Yaka'da promosyonlu 6x1,5 koli olan market var mı arkadaşlar ? Ben etrafımda marketlere baktım ancak bulamıyorum. Sular bitti, 6-7 koli daha almak istiyorum.
Happy centerlarda vardı ama görsel olmasına rağmen birkaç tanesinde kod çıkmadı
7
Kampanya Sonuçları / Ynt: Albeni 12. HAfta
« Son İleti Gönderen: detective Dün, 21:52:31 »
sinema biletini kullanmayacak olan varsa ben rica edebilir miyim ailecek sinemaya gidecektik 2 tane eksik bilet kaldı  :(
8
Twitter Kampanyaları / GerekeniYapcom
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 20:35:43 »

Bu tweetimizi RT'le, 29 + 30 Temmuz'da @SumaBeachIst'te gerçekleşecek @electronicatr'ye çift kişilik davetiye kazan! 🔥 #yüzdeyüzmüzik
9
Twitter Kampanyaları / Bukacacom
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 20:34:21 »

Kampanya başladı.. #bukacacom #cekilisvar #paylaskazan #bukaca
10
Twitter Kampanyaları / ShuEvCom
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 20:32:39 »

Hediye zamanı! 🎁🎉 Post'umuzu beğenin, 5 arkadaşınızı etiketleyerek yorum yapın, fotoğraf çerçevesi kazanma şansı yakalayın!
Sayfa: [1] 2 3 ... 10