Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros - Doritos HotWave
« Son İleti Gönderen: Darkjuva Bugün, 16:19:51 »
Boş geçtik yine zaten bu havada mangal yapmam ben
22
Twitter Kampanyaları / Konser bileti kazanma fırsatı için koşun!
« Son İleti Gönderen: denden Bugün, 16:10:45 »
 ;)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
23
Instagram Kampanyaları / Palladium Alışveriş Merkezi
« Son İleti Gönderen: anvil Bugün, 15:44:50 »
#PalladiumAtaşehir’den sürpriz hediyeler kazanmaya hazır mısın? Hemen Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini takip et, bugün saat 20.00’de Instagram Stories’de yayınlayacağımız sorulara 24 saat içinde doğru cevap ver ve Palladium Hediye Kutusu’ndan eşsiz hediyeler kazanacak 3 kişiden biri ol!
24
Instagram Kampanyaları / Obaçay - #obaçaykeyfi
« Son İleti Gönderen: orkide28 Bugün, 15:43:01 »
22 Kasım 2017 - Obaçay Instagram #obaçaykeyfi Yarışma Katılım Koşulları
OBAÇAY LEZZETİ·22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA
1. 22 Kasım 2017 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... sosyal medya adresi üzerinde düzenlenecek Instagram yarışmasında, aşağıda belirtilen koşulları yerine getiren katılımcılar hediye kazanma şansı yakalayacaktır. 
2. Takipçilerin, kampanyaya katılabilmeleri için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin...  sayfasını takip etmeleri ve #obaçaykeyfi  hashtag’i ile çektiği fotoğrafını, @obacay_lezzeti instagram sayfasını etiketleyerek paylaşmaları gerekmektedir.
3. Yarışma, 22 Kasım Çarşamba gününden 30 Kasım Cuma günü saat 09:00’a kadar sürecektir.
4. Sonuçlar 4 Aralık Pazartesi günü saat 14:00’te Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin...  sayfasında yayınlanacaktır.

5. Kazananlar, yarışmaya katılan katılımcılar arasından random.org ile belirlenecektir. Kazanan 10 kişi, bir paket Obaçay Filizim 100’lü Demlik Poşet Çay ve kazanacaktır.
6. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan fotoğraflar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. kendisi ve markaları hakkında hakaret içeren fotoğrafları ve yorumları silme ve yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
7. Kazanılan ödül değiştirilemez, nakde veya mala çevrilemez.
8. Kampanyaya katılım ücretsizdir, 18 yaş üstü herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
9. Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden kampanyaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir.
10. Kazanan katılımcılara iletmiş oldukları bilgiler ile ulaşılamadığı takdirde bu durumdan ve iletişim bilgilerinin doğruluğundan Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
11. Kampanya sonunda kazanan kişilerle Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri hiçbir şekilde sorumlu değildir.
12. Katılımcılar kampanyaya 1’den fazla katılabilir, fakat 1 adet ödül kazanabilirler. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. kazananlara hediyesini Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. ile paylaştıkları iletişim bilgileri dahilinde kargo ile ulaştıracaktır.
13. Bu yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde hediyeleri gönderilmez. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
14. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
15. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
16. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
17. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir fotoğrafı veya materyali iletemez, izin almadan kullanamaz. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
25
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Kasım 2017 market fırsatları
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 15:40:22 »
1 aydır Carrefour dan 100 tl alışverişe 15 tl opet akaryakıt
kodu veriliyordu uygulamaya 15 sms ile 10 lira yakıt veriyor
işte bu kampanya 20 sinde bitti kodu çeke çevirme için
son tarih 30 kasım çekleri son kullanma tarihi 15 aralık,
26
Instagram Kampanyaları / Ynt: Lassa- #bizkorkmayızkardankıştan
« Son İleti Gönderen: orkide28 Bugün, 15:38:52 »
1. Yarışma 22.11.2017 – 22.12.2017 tarihleri arasında "instagram.com/ahmet.erdem, instagram.com/mehmetsert, instagram.com/uras.benlioglu, instagram.com/hakanhatipoglu" Instagram hesapları üzerinde gerçekleşecektir.
2. Yarışma kapsamında 22.11.2017 – 22.12.2017 tarihlerinde arasında yukarıdaki Instagram hesaplarından yarışma postları paylaşılacaktır. Yarışmaya katılım için kullanıcıların Instagram'da #bizkorkmayızkardankıştan etiketi ile "kışın kendilerine nasıl geldiğini" anlatan fotoğraflar paylaşması gerekmektedir. Ayrıca, yarışmaya katılım için kullanıcıların mutlaka Lassa Instagram hesabını "instagram.com/lassaturkey" takip ediyor olması gerekmektedir.
3. Yarışmaya katılan kullanıcıların Instagram hesaplarının açık hesap olması gerekmektedir. Hesabı gizli kullanıcıların paylaşımları dikkate alınmaz.

4. Yarışmada değerlendirmeye alınacak fotoğrafların, mutlaka konuya uygun olması zorunludur.
5. Instagram’da paylaşılan fotoğraflarda profesyonel görsel düzenleme araçlarıyla manipülasyon yapılmaz.
6. Üzerinde başka bir markaya ait ürün, hizmet, görsel bulunan fotoğraflar değerlendirmeye alınmaz.
7. Yarışmaya katılanlar, fotoğrafların kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
8. Paylaşılan fotoğrafların, genel ahlak kurallarına aykırı olmaması ve hiçbir şekilde kişi ya da kurumları rencide etmemesi şartı aranır. Bu tür fotoğraflar haber verilmeksizin değerlendirme dışı bırakılır.
9. Her katılımcı yarışma şartlarına uygun olarak sınırsız sayıda fotoğraf ile yarışmaya katılabilir ancak gönderdiği fotoğraflardan yalnızca 1’iyle ödül kazanabilir.
10. Paylaşılan fotoğraflar arasından jüri tarafından seçilecek fotoğraf sahibi bir kişi iPhone 8 marka telefon kazanacaktır. Kazanan kişi, 29.12.2017 tarihinde yine sosyal medya hesaplarımızdan
açıklanacaktır.
11. Yarışmanın kazananını belirleyecek jüriler Ahmet Erdem ve Brisa çalışanları olacaktır.
12. Kullanıcılar birden fazla ödül kazanma hakkına sahip olamaz.
13. Yarışmaya katılan herkes, Lassa ve Proximity Istanbul ile talep edildiğinde iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder.
14. Yarışmaya katılan herkes işbu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
15. Yarışma sonunda kazanan kişiye mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Lassa ve Proximity İstanbul sorumlu değildir.
16. Lassa ve Proximity İstanbul kazanan kişilerle iletişime geçtikten sonra katılımcıya 48 saat içerisinde ulaşamaması durumunda yarışma dahilinde belirtilen ödülü doğru cevabı veren ikinci kişiye devretme hakkına sahiptir.
17. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Lassa ve Proximity Istanbul katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Yarışmaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
18. Lassa ve Proximity Istanbul çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Lassa ve Proximity Istanbul’un bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
19. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
20. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
21. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
22. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
23. Lassa ve Proximity Istanbul yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
24. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Lassa ve Proximity Istanbul her türlü kayıtları esas alıp inceleyecektir.
25. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Lassa Ve Tic. A.Ş. ve Proximity Istanbul tarafından yapılacaktır.
26. Lassa ve Proximity Istanbul bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
27. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
27
Kampanya Sonuçları / Ynt: ruffles oyun 1. dönem
« Son İleti Gönderen: yagmur_27 Bugün, 15:35:39 »
Bende asil olarak kazanmışim ne yapmam gerekiyor acaba ?
28
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Duru , activex ,fax migros
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 14:58:50 »
bizim paketler açık geldi bürodaki kargocu bayanlar
muhakkak ürün kapaklarını açıp koklamışlardır bunu
gelen elemana söyleyip çık bakalım bi 10 luk dedim
ama kime söyledik paketleri bıraktı öyle bir gidişi var,
29
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros - Doritos HotWave
« Son İleti Gönderen: elesta Bugün, 14:48:09 »
" kimlik fotokopinizi ekleyerek aslı ile birlikte tarafımıza ulaştırmanızı..."

Yukarıda yazan "aslı ile" sözünde demek istedikleri kimliğin aslı mıdır? Değilse neyin aslıdır.?
Kimliğin aslını posta ile göndermek bana pek mantıklı görünmedi.

30
Kampanya Sonuçları / Ynt: Albeni 27. Hafta
« Son İleti Gönderen: nevin41 Bugün, 14:43:01 »
yine yokk :(
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10