Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 18.04.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.4055 sayılı izni ile Visa Europe Services LLC. (“Visa”) tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların Visa logolu kartları ile İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunan Palladium Alışveriş Merkezindeki tüm mağazalardan (Alışveriş Merkezi içindeki banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, şans ve talih oyun harcamaları kampanyaya dahil değildir) tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, slip ile birlikte alışveriş fiş/faturasını kampanya katılım noktasına ibraz eden müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, slip onay kodu, fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad, doğum tarihi, adres, cep telefonu numarası ve kampanya katılım koşullarının bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Kampanya, 21.04.2018 (saat 10:00) – 07.05.2018 (saat 22:00) tarihleri arasında yürütülecektir.

Çekiliş; 11.05.2018 tarihinde saat 10:00’da Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. – Toplantı Odası Salih Omurtak Cad. No:56 Koşuyolu - Kadıköy / İstanbul adresinde yapılacaktır.


Kazanan talihliler; 12.05.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

27.05.2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan asil talihliler ile 11.06.2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez. İkramiye kullandırma tarihi 04-08.07.2018’dir.

Çekiliş hediyesi; 2 adet FIFA 2018 Dünya Kupası Çeyrek Final Seyahati (4-8 Temmuz 2018 tarihleri arasında, 4 gece - 5 gün, 4* otelde, çift kişilik odada oda kahvaltı konaklama, Moskova Havalimanı / Otel / Moskova Havalimanı transferleri, öğle ve akşam yemekleri icin Visa pre-paid kart, 2 kişilik çeyrek final kategori 1 maç bileti, Türk Hava Yolları ile İstanbul / Moskova / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Havalimanında başlar ve biter. Yurtiçi ulaşım masrafları, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı ve ilgili masraflar talihliye aittir. Seyahat talihli ile birlikte çift kişiliktir.) (Hediye birim fiyatı 16.640 $’dır)

Çekilişe katılım numarası, slip onay kodu, fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Palladium Alışveriş Merkezi içindeki banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, şans ve talih oyun harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Katılımcılar, slip ve fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabilecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya tarihleri arasında, alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiye tesliminde slip, fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

İkramiye talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.

Visa Europe Services LLC., Kozken İnşaat Taahhüt ve Turizm A.Ş., Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan ÖTV+KDV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Katılımcıların ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden onbeş gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne itiraz veya şikâyette bulunma hakkı vardır.

Katılım koşulları ve detaylı bilgi için: visa.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Visa kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, kampanyanın şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu kampanyaya katılan herkes, bu kampanyanın koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını beyan ve taahhüt ederler.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Kampanya boyunca, kampanyaya katılımları olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen katılımcı yahut katılımcıların o güne kadar olan bütün kampanya katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Çekilişe katılmanız halinde, çekilişe ilişkin olarak vereceğiniz kişisel verileriniz, kampanya katılım noktasında çekilişe katılmadan önce incelemenize sunulacak olan ve aynı zamanda kampanya süresince linkten ulaşabileceğiniz aydınlatma metninde belirtilen esaslar çerçevesinde işlenecektir.

Çekilişle ilgili bilgi almak için 0216 326 88 34 no’lu firma telefonuna başvurulabilir.

Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
22
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: ERİKLİ SU 31.07.2018
« Son İleti Gönderen: focaserkan Bugün, 12:46:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kampanya başlayalı 3 hafta oldu ama hala hiçbir yerde kampanyalı ürün bulamadım🤔

migroslarda bol miktarda var
23
BU AVM ANKARA'DA VE HEDİYELERİ AVM DANIŞMASINDAN KİMLİK İBRAZI İLE TESLİM EDİYOR. KARGO YOK!


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

YARIŞMA :> #ANKAmall @mediamarkt_tr 'tan Tefal Tea Expert Cam Demlik Çay Makinesi!
@ankamall Instagram hesabını #TAKİPET ve bu görseli #BEĞEN , doğru cevabı bir arkadaşını ETİKETLEyerek yorum olarak yaz, ANKAmall #MediaMarkt ‘tan Tefal Tea Expert Cam Demlik Çay Makinesi kazanacak şanslı kişi sen ol!
Yarışma 27 Nisan Cuma 23:59’da sona erecektir. Kazanan 28 Nisan Cumartesi açıklanacaktır.
24
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

aromameyvesuyuAroma’dan şöyle rengarenk bir Fuji Instax Mini kazanmak ister misin? 📸 Evetse; yapacakların oldukça basit! 🍒 Bu görseli “like et.” 🍎@aromameyvesuyu Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip et. 🍇Görselin altına “en az 3” arkadaşını etiketle. 🥝 Rastgele seçilecek şanslı 2 kişiden biri olma şansını yakala! 🍊Unutma; son katılım 30 Nisan saat 23.59’da!
🍌 Kazananların duyurusu 2 Mayıs sabahı saat 10.30’da, Aroma sosyal medya hesaplarımızda. 🍓 Aroma’yla #renkliyaşa
25
Kampanya Sonuçları / Ynt: Kadınlarbilir.com ev kazananlar
« Son İleti Gönderen: ayan Bugün, 10:51:41 »
itiraz edelim?
26
Alışveriş Kampanyaları / migros first,olips 11-111 çekilişi
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 10:20:50 »
migroslardan moneyclub ve moneyvisa kartla ile 26 nisan
31 mayıs tarihlerinde tek seferde 11 tl first,olips alışverişine
hediye kazanma şansı çekilişle,
11 kişiye ps4
111 kişiye ps4 FIFA 2018 oyun cd si,

27
Kazananlar listesinin linkini atarmısınız ben bulamadım
28
Sonuclar bugun gazetede verilecekti
29
Kampanya Sonuçları / Ynt: Kadınlarbilir.com ev kazananlar
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 09:39:44 »
kadınlar bilir ama son sözü söyleyen hep aynıdır...hayat işte,
30
Kampanya Sonuçları / Ynt: Çekiliş sonucu istek
« Son İleti Gönderen: gürünlü Bugün, 09:33:15 »
rica etsem akşam gazetesinde turkcell sim çekiliş sonuçlarına bir bakabilirmisin
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10