Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Alışveriş Kampanyaları / Migros Palette
« Son İleti Gönderen: diazem Dün, 17:26:45 »
22
Alışveriş Kampanyaları / migros schwarskopf Vestel çekilişi
« Son İleti Gönderen: klewx Dün, 17:26:18 »
migroslardan moneyclub kartla tek seferde 10 tl schwarskopf saç boyası ürünü alanlara çekilişle
vestel ürünleri hediye 27 temmuz-9 Ağustos arası
23
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: temmuz 2017 marketteyiz
« Son İleti Gönderen: kamile44 Dün, 17:13:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yeni dönem migrosta tüm içecekler de 10 tl de 2 lira
indirim 100 migrosta 100 po da benzin alışverişine 30 tl
değerinde akaryakıt,
Bu güzelmiş tam bana gore
24
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: temmuz 2017 marketteyiz
« Son İleti Gönderen: klewx Dün, 17:04:04 »
yeni dönem migrosta tüm içecekler de 10 tl de 2 lira
indirim migrosta moneyclub kartla  2x100 tl alışverişe
po dan 30 tl değerinde akaryakıt hediye,
25
Kampanya Sonuçları / Ynt: coca cola vestel buzdolabı kazananlar
« Son İleti Gönderen: anvil Dün, 16:49:44 »
3. dönem buzdolaplarından haber var mı?
26
Facebook Kampanyaları / Ynt: İnci Akü
« Son İleti Gönderen: anvil Dün, 16:44:57 »
İnci Akü Facebook ve Twitter #akümİNCİ Yarışmaları Katılım Koşulları

Bu kampanya, İnci      GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
26 Temmuz(Saat:16.00)-27 Temmuz(Saat:23.59) tarihleri arasında İnci Akü ‘nün      Facebook sayfasındaki içeriğin altına #akümİNCİ hashtag’i ile yaratıcı bir cümle yazıp içeriği paylaşan kullanıcılar ile İnci Akü ‘nün Twitter sayfasındaki içeriği Retweet edip #akümİNCİ      hashtag’i ile yaratıcı bir cümle yazan kullanıcılar kampanyaya      katılacaklardır.
Kampanya, 26 Temmuz saat:16.00 ila 27 Temmuz saat:23.59 arasında geçerlidir.Bu saatler dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.
Yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan cümleler esas alınacaktır.
Yapılan yorumlar İnci Akü özel jürisi tarafından değerlendirilecek ve Twitter’da ve Facebook’ta en yaratıcı yorumun sahibi 10’ar kişiye Opet İstasyonlarında geçerli 25 TL      değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Bu ödül için Facebook’ta 10 asil talihli ve 10 yedek talihli, Twitter’da ise 10 asil talihli ve 10 yedek talihli belirlenecektir.
Hediye Çeki kullanımı ile ilgili detaylar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkinde yer almaktadır.
Sonuçlar 04 Ağustos 2017 tarihinde İnci Akü’nün      Facebook ve Twitter hesapları ile web sitesinde (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) yayınlanacaktır.
Sonuçların yayınlandığı tarihten itibaren ilk 15 gün asil talihlilerin, sonraki 15 gün yedek talihlilerin yasal başvuru süreleridir ve Facebook kanalından ödül kazanan kullanıcıların bu süreler içerisinde açık adres ve cep telefonu bilgilerini mesaj olarak İnci Akü      Facebook (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)  sayfasına göndermeleri gerekmektedir. Twitter kanalından ödül kazanan kullanıcıların ise bu süreler içerisinde açık adres ve cep telefonu bilgilerini mesaj olarak İnci Akü Twitter (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) sayfasına göndermeleri gerekmektedir. İstenilen bilgileri belirlenen süreler içerisinde göndermeyen kullanıcılar haklarını kaybetmiş olurlar. Böyle bir durumda İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
Kullanıcılar kampanyaya katıldığında İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. kullanıcı bilgilerinin kullanım hakkına sahip olur.
Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları      profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve İnci      GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime      geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş      sayılırlar.
Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
Kampanyaya İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.     
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. yarışmaya katılım      esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.)      oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Kazanan kişiler, isimlerinin İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. ve markası olan İnci Akü’nün sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul      etmiş sayılırlar. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup  uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret      etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
27
Facebook Kampanyaları / İnci Akü
« Son İleti Gönderen: anvil Dün, 16:44:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ÖDÜLLÜ YARIŞMA: İçeriğin altına #akümİNCİ ile ilgili yaratıcı cümleni kur ve içeriği paylaş, Opet’ten 25 TL'lik akaryakıt çeki kazanacak 10 şanslı kişiden biri olma şansını yakala!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

YARIŞMA: İçeriği RT yap ve #akümİNCİ ile ilgili yaratıcı cümleni kur, Opet’ten 25 TL'lik akaryakıt çeki kazanacak 10 şanslı kişiden biri ol!
28
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Erikli Su Çekilişi
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 16:15:46 »
İstanbul Anadolu Yaka'da promosyonlu 6x1,5 koli olan market var mı arkadaşlar ? Ben etrafımda marketlere baktım ancak bulamıyorum. Sular bitti, 6-7 koli daha almak istiyorum.
29
Biten Kampanyalar / Ynt: mngkargo
« Son İleti Gönderen: sakaryazede Dün, 16:11:36 »
Kazananlardan biri benim, teşekkürler arkadaşlar.
30
Kampanya Sonuçları / Ynt: Albeni 12. HAfta
« Son İleti Gönderen: klewx Dün, 16:11:35 »
11.hafta 3 hediye paketi geldi milyonların sevgilisi Aras
kargo ile bu ara hızlandı ülker 15 Eylül de yeni ülker çekilişi
var bunu da araya sıkıştıralım,
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10