Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Migros ülker
« Son İleti Gönderen: focaserkan Bugün, 17:22:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tlf numarası ile katılınca dahil oluyor muyuz yoksa illaki money club kart mı gerek


katılmış oluyorsun bol şans
12
Öğretmenler Gününe çok az kaldı! Eskiden aileler öğretmenlere bu gün için elma hediye ederlermiş. Siz de bu güzel günü öğretmenlerimize hazırlayacağımız lezzetli bir sandviç ile kutlamaya var mısınız? Öğretmeniniz için hazırlayacağınız sandviçin fotoğrafını ve tarifini bizimle paylaşın, en lezzetli sandviçin sahibi olun, Muratbey lezzet paketini kazanın!

Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş Öğretmenler Günü Kampanyası / Katılım Koşulları
 
1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresleri üzerinde gerçekleştirilen kampanya, Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya ile ilgili Instagram, Facebook ve Twitter sorumluluk kabul etmez.
3. Katılımcılar, Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. sayfası üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
4. Katılımcıların ödül kazanabilmesi için, kendi Instagram, Facebook ve Twitter hesabları ile Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. resmî Instagram, Facebook ve Twitter sayfasını takip ediyor olması gerekmektedir.
5. Yarışmaya katılmak için katılımcının 21 Kasım 2017 saat 09:30 ve 28 Kasım2017 saat 00:00 arasında Twitter ve Facebook’ta Muratbey Peynir paylaşım postunun altına öğretmenleri için hazırladıkları sandviçin tarifi ve fotoğrafını paylaşmaları, Instagram’da ise profillerinde öğretmenleri için hazırladıkları sandviçin tarifi ve fotoğrafını paylaşırken Muratbey Peynir sayfasını etiketlemeleri gerekmektedir. Yapılan paylaşımlar arasından seçilecek 1 takipçi, Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. hediye paketi kazanacaktır.
6. Hediye, talihliye Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. tarafından talihlinin bildirmiş olduğu adrese kargo ile ulaştırılacaktır. Adreste eksiklik ya da hata olması sebebiyle hediyenin ulaştırılmaması halinde Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
7. Kampanya sonucunda kazanan, Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. tarafından belirlenen jüri tarafından seçilecektir.
8. Kazanan kişinin, ad-soyad ve kendilerine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını Instagram üzerinden Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.’ne bildirmeleri gerekmektedir. Talep edilen bilgileri, kazanan kişi açıklandıktan itibaren 48 saat içinde Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. Instagram, Facebook ya da Twitter adresine kendisine ulaşılabilecek iletişim bilgilerini bildirmemesi halinde hediye hakkını kaybedecektir.
9. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
10. Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.; resmi Instagram, Facebook ve Twitter sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
11. Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.
12. Kampanya kapsamında ödül almaya hak kazanan kişiler 22 Kasım 2017 tarihinde Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. Instagram, Facebook ve Twitter sayfasında ilan edilecektir. Ödüller 31 Aralık 2017 tarihine kadar teslim edilecektir.
13. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
14. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
15. Kampanyaya herkes yalnızca bir defa katılabilir. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
16. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
17. Kampanyadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili bilgilendirme ya da yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
18. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
19. Muratbey ürünleri ile yaptığı tarifleri ve görselleri kaynak belirterek herhangi bir izne gerek olmadan, istediği zaman ve mecrada süresiz olarak kullanım hakkında sahiptir.
20. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
13
Kampanya Sonuçları / Ynt: ruffles oyun 1. dönem
« Son İleti Gönderen: hutti Bugün, 17:17:43 »
yedeklerin şansı yok sanırım bunda
14
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Migros ülker
« Son İleti Gönderen: alpi4242 Bugün, 17:13:51 »
Tlf numarası ile katılınca dahil oluyor muyuz yoksa illaki money club kart mı gerek
15
Sizce bu çekiliş güvenli mi?? Bence değil üç postta ayrı ayrı etiket alıyor bunu nasıl çekiliş programına ekleyerek bi eleme yapacak. Bir postun altına yönlendirme yapmamış. Ben bu tarz katıldım anlaşmalı birine verdiklerine şait oldum
16
 Mont Kampanyamız DEVAM EDİYOR.🎁🎉🎊 4 yaş Kız Montunu kazanma şansını yakalamak için @bontino_kids İnstagram sayfasını takip etmeniz ve bu görseli İnstagram sayfanızda 5 arkadaşınızı etiketleyip paylaşmanız yeterli olacaktır. Kampanyamıza son katılım tarihi 27.11.2017’dir. Çekilişi kazanan 28.11.2017 tarihinde sayfamızda paylaşılacaktır. NOT: 4 yaş Kız Mont’tur. Sadece 1 kişiye hediye edilecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
17
#Tabu oynamaya ne dersiniz?

Seçilen 5 kelimeyi kullanmadan #AtlantisAVM'yi anlatmaya hazırsanız, yorumlarınızı görelim.

En yaratıcı yorumu yazan ve yorumuna en çok beğeni alan 3 takipçimiz #hediyeçeki kazanacaktır.

*Yarışmamız 22 - 26 Kasım tarihleri arasında geçerlidir.
*Yarışmanın kazananları 27 Kasım Pazartesi günü açıklanacaktır.
*Yarışmamız sadece Facebook hesabımızda geçerlidir.

Atlantis AVM “ Tabu Yarışması” Katılım Koşulları
 
Facebook hesabımız üzerinden yapılan katılımlar geçerli sayılacaktır.
Yarışma 22 Kasım Çarşamba günü başlayıp, 26 Kasım Pazar günü kazananlar açıklanacaktır.
Yarışma duyuru görseli altına yorum yazan ve yorumuna en çok beğeni alan Facebook hesabımızdan 3 kişi hediye çeki kazanacaktır.
Kazanan isimler sayfamızda açıklandıktan sonra mesaj yoluyla iletişime geçip alışveriş çeklerini nasıl teslim alacakları hakkında bilgilendirilecektir. Hediye çeki teslim alma kısmında, kimlik ibrazı yapılması zorunludur.
Ankara dışından katılımlar geçersiz sayılacaktır. Hediye çeki gönderimi yapılamayıp, kazanılan hediye çekleri Atlantis AVM danışmadan teslim alınacaktır.
AVM çalışanları yarışmaya katılamaz. Kazansalar dahi ödülleri teslim edilmez.
Yarışma, Atlantis AVM Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir. facebook.com/atlantisavm
Yarışma duyurusu Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızdan yapılacak olup, Instagram ve Twitter’dan yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.
Bir kişi yalnızca bir defa hediye kazanabilir. Daha önce hediye kazanmış kişiler katılmış olsalar bile tespit edildiği taktirde hediye alımları iptal edilecektir.
Facebook, Twitter ve Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
Atlantis AVM, aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
Kazanan isimler sosyal medya sayfalarımızda açıklanacaktır. Kazanan kişilerin bilgi almaları için sayfalarımızı düzenli olarak takip etmesi gerekmektedir.
Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Atlantis AVM önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için Atlantis AVM sosyal medya hesaplarını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Yarışmalar Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, Facebook, Instagram ve Twitter kapsamı dışındadır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
18
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros - Doritos HotWave
« Son İleti Gönderen: lBaDOkeil Bugün, 16:59:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
" kimlik fotokopinizi ekleyerek aslı ile birlikte tarafımıza ulaştırmanızı..."

Yukarıda yazan "aslı ile" sözünde demek istedikleri kimliğin aslı mıdır? Değilse neyin aslıdır.?
Kimliğin aslını posta ile göndermek bana pek mantıklı görünmedi.

Teslim tesellüm belgesinin imzalı aslını istiyor. Kimliğin fotokopisini göndereceksiniz.

19
Yarışmamız devam ediyor! Can dostum dediğiniz kim var? Evinize gelen misafirlerinize, dostlarınıza, komşularınıza kapıyı açtığınız anı fotoğraflayıp #stildoor #dostluğaaçılankapı ve #şehrinsağlamkapısı etiketleriyle paylaşın, hesabımızı takip edin, en çok beğeni alan fotoğrafın sahibi siz olun, bizden dostunuzla izleyebileceğiniz çift kişilik sinema bileti kazanma şansını yakalayın! Yarışmanın kazananları 30 Kasım'da @stildoor hesabımızdan yayınlanacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
20
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros - Doritos HotWave
« Son İleti Gönderen: focaserkan Bugün, 16:51:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
" kimlik fotokopinizi ekleyerek aslı ile birlikte tarafımıza ulaştırmanızı..."

Yukarıda yazan "aslı ile" sözünde demek istedikleri kimliğin aslı mıdır? Değilse neyin aslıdır.?
Kimliğin aslını posta ile göndermek bana pek mantıklı görünmedi.

TESLİM TESELLÜM BELGESİ ne kimlik fotokopisi eklenecek sadece
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10