Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Tesekkurler ama hic okunmuyor ki
12
Tam okunmuyor sana zahmet üstten cekip atabilirmisin
13
Kampanya Sonuçları / Ynt: Kadınlarbilir.com ev kazananlar
« Son İleti Gönderen: perishan Bugün, 15:13:09 »
Şu başlık altında konu açıldığında da erkek katılımcılar ile ilgili tereddüt vardı, "P&G konuyu havada bırakmış" denilmişti. Havada kalma sebebi anlaşıldı :(

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
14
Kampanya Sonuçları / Ynt: Kadınlarbilir.com ev kazananlar
« Son İleti Gönderen: perishan Bugün, 15:11:08 »
Ben P&G 'ye aşağıdaki gibi eposta yazdım, cevap alınca MP'ye de soracağım neticeyi.

"Merhaba, uzun süredir KADINLAR BİLİR web sitenize üyeyim ve etkinliklerine de katılıyorum. 5 Ocak-5 Nisan tarihleri arasında düzenlediğiniz KadınlarBilir.com Ev Kampanyası'na da kayıt olarak çekilişe katıldım.

Ben sitenizin adından ve yapılan paylaşımlardan dolayı KADINLAR BİLİR web sitesine kadınları üye kabul ediyorsunuz diye düşündüm hep, hatta TV gündüz kuşağınızdaki yayının adı da KADINLAR BİLİR. Ancak, ev çekilişi sonuçlarınızı görünce hem asil kazanan ve hem de yedek kazanan olarak açıklanan isimlerin ERKEK olmasına çok çok şaşırdım.

Web sitenize erkeklerin de üye olabildiğini ve çekilişinize katılabildiklerini bilseydim, ben de eşim, erkek kardeşim, babam ailemdeki erkekleri web sitenize üye yapar ve çekilişe dahil olmalarını sağlardım.

Ayrıca, yüzbinlerce üyeniz olduğunu ve birçok kadının da TV programınızı takip ettiğini tahmin ediyorum. Buna rağmen 3 ay süreli, satın alma şartı olmayan, sadece üyelik ve form doldurularak katılan ev hediyeli bir çekilişe sadece 44917 iştirakçinin katılması da şaşırtıcı.

Sitenin adı KADINLAR BİLİR iken ERKEK katılımcıların da olması hayret verici, ben sadece kendi adıma katılırken başkaları belli ki sülalece üyelik tesis edip çekilişinize iştirak etmiş.

Ayrıca çekilişe katılımcı sayısını görünce-ki bence çok çok az- kesinlikle bir hata olduğunu ve hatta belki benim gibi bilgilerini güncelleyen eski üyelerinizin belki hiç katılımının alınmadığı düşüncesine kapıldım.

Tereddütlerim ile ilgili olarak, P&G adına yakışır detaylı bir bilgilendirme yaparsanız memnun olurum."
15
Söke Profeyoneller Kulübü’ne üye olun ve kazanın

Bu kampanya Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 06.04.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3751 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 12.04.2018 (saat: 09.00)– 10.09.2018 (saat:23:59) Kampanya tarihleri arasında Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait ürünler hakkında bilgilerin yer aldığı Söke Profesyoneller Kulübü uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla kullanıcılar akıllı cep telefonları (Play store veya Apple Store) üzerinden Söke Profesyoneller Kulübü uygulamasını ücretsiz indirerek, ad soyad, adres ve telefon bilgileri ile giriş yapanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. İkramiye olarak, 10 kişi 6.099,00TL değerinde Apple Iphone X 64gb (Hat ve Kart Hariçtir) kazanacaktır. Çekiliş 13.09.2018 tarihinde saat 11:00’de Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 18.09.2018 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. 03.10.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 18.10.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
16
Umarım okunur :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
17
Kampanya Sonuçları / Ynt: Kadınlarbilir.com ev kazananlar
« Son İleti Gönderen: mehmetergun Bugün, 14:38:11 »
süresi, hediyenin değeri, katılımın ücretsiz ve internetten olması, her yerde reklamlarının çıkması... katılım milyon civarında olmalıydı. kesin hatalı bu çekiliş.
18
Yokmu elinde aksam gazetesi olan arkadaşlar
19
Sim uygulamasinin 15.03.2018 ve 15.04.2018 taribleri arasinda her gun cekilise katilma sonucu 50 kisiye 500 tl hediye ceki cekilis sonuclari bugun aksam gazetesinde duyurulacakti nasil ulasabiliriz sonuclara bilgisi olan var midir ?
20
KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 18.04.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.4059 sayılı izni ile Visa Europe Services LLC. (“Visa”) tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların Visa logolu kartları ile İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan Kanyon Alışveriş Merkezindeki tüm mağazalardan (Alışveriş Merkezi içindeki banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, şans ve talih oyun harcamaları kampanyaya dahil değildir) tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, slip ile birlikte alışveriş fiş/faturasını kampanya katılım noktasına ibraz eden müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, slip onay kodu, fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad, doğum tarihi, adres, cep telefonu numarası ve kampanya katılım koşullarının bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Kampanya, 20.04.2018 (saat 10:00) – 06.05.2018 (saat 22:00) tarihleri arasında yürütülecektir.

Çekiliş; 10.05.2018 tarihinde saat 10:00’da Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. – Toplantı Odası Salih Omurtak Cad. No:56 Koşuyolu - Kadıköy / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler; 11.05.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

26.05.2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan asil talihliler ile 10.06.2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez. İkramiye kullandırma tarihi 04-08.07.2018’dir.

Çekiliş hediyesi; 2 adet FIFA 2018 Dünya Kupası Çeyrek Final Seyahati (4-8 Temmuz 2018 tarihleri arasında, 4 gece - 5 gün, 4* otelde, çift kişilik odada oda kahvaltı konaklama, Moskova Havalimanı / Otel / Moskova Havalimanı transferleri, öğle ve akşam yemekleri icin Visa pre-paid kart, 2 kişilik çeyrek final kategori 1 maç bileti, Türk Hava Yolları ile İstanbul / Moskova / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Havalimanında başlar ve biter. Yurtiçi ulaşım masrafları, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı ve ilgili masraflar talihliye aittir. Seyahat talihli ile birlikte çift kişiliktir.) (Hediye birim fiyatı 16.640 $’dır)

Çekilişe katılım numarası, slip onay kodu, fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kanyon Alışveriş Merkezi içindeki banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, şans ve talih oyun harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Katılımcılar, slip ve fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabilecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya tarihleri arasında, alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiye tesliminde slip, fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

İkramiye talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.

Visa Europe Services LLC., Kanyon Yönetim İşletim Pazarlama A.Ş., Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan ÖTV+KDV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Katılımcıların ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden onbeş gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne itiraz veya şikâyette bulunma hakkı vardır.

Katılım koşulları ve detaylı bilgi için: visa.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Visa kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, kampanyanın şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu kampanyaya katılan herkes, bu kampanyanın koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını beyan ve taahhüt ederler.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Kampanya boyunca, kampanyaya katılımları olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen katılımcı yahut katılımcıların o güne kadar olan bütün kampanya katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Çekilişe katılmanız halinde, çekilişe ilişkin olarak vereceğiniz kişisel verileriniz, kampanya katılım noktasında çekilişe katılmadan önce incelemenize sunulacak olan ve aynı zamanda kampanya süresince bu linkten ulaşabileceğiniz aydınlatma metninde belirtilen esaslar çerçevesinde işlenecektir.

Çekilişle ilgili bilgi almak için 0216 326 88 34 no’lu firma telefonuna başvurulabilir.

Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10