Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Facebook Kampanyaları / Pritt Türkiye
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 21:54:15 »
Asya kıtası çok büyük! Pritt Adam ise kıtanın en kalabalık nüfuslu ülkesine gitmek istiyor, ona yardım edebilir misin? Bu ülkenin adını bizimle yorum olarak paylaşan 3 kişiye Pritt Stick Yapıştırıcı hediye

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
2
Facebook Kampanyaları / Yör-Mar
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 21:51:38 »
Yör-Mar
Bu Sayfayı Beğen · 12 saat ·
 
2 kişiye Borcam çekilişimiz 30 Ekim'de sona eriyor. Talihli siz de olabilirsiniz. Facebook da beğenin, paylaşın. İnstagram hesabını takip edin. #talihli #çekiliş #instagram #takip

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3
Facebook Kampanyaları / Tuzcu emin
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 21:43:50 »
 

Tuzcu emin
Bu Sayfayı Beğen · 20 saat, İstanbul yakınlarında ·
 
BÜYÜK YARIŞMA BAŞLIYOR
10 KİŞİYE GÖRSELDEKİ TUZ LAMBASI HEDİYE
SADECE TEK ŞART
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ' a üye olmak yarışma görselini paylaşmak
YARIŞMA ÜYE SAYISI 1000 OLDUĞUNDA BİTECEK VE 10 KİŞİ HEDİYE KAZANACAK

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
4
Yeni yarışmamız başlıyor, haydi yarışmaya katıl, bileti kap!
Sen de bu postun altına 3 arkadaşını etiketle ve sayfanda paylaş, 9 – 10 Aralık’ta Eskişehir'de gerçekleşecek Coffee Carnaval Blues Session bileti kazanma şansı yakala!

Kampanya Katılım Koşulları

 1.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
üzerinden gerçekleştirilecek bu yarışma 1 Aralık 2017 tarihlerine kadar Urban Fun Factory tarafından düzenlenmektedir.
2.
Takipçiler, Coffee Carnaval tarafından paylaşılan yarışma paylaşımına yorum yaparak 3 arkadaşını etiketleyecek ve kişisel Facebook ve Instagram sayfalarında yarışma paylaşımını paylaşarak yarışmaya katılabileceklerdir.
3.
Yarışma, 8 Aralık 2017 tarihine kadar her hafta yeniden düzenlenecektir. Her hafta Pazartesi günü yarışma başlayacak ve biten haftanın kazananları Pazartesi günü açıklanacaktır. Yarışmaya katılım Pazar günü saat 22:00’de bitecektir. Yarışmaya katılım 1 Aralık 2017 saat 10:00’da bitecektir.
4.
Katılan tüm takipçiler her hafta listelenerek, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesi üzerinden belirlenen 3 kişi Coffee Carnaval Blues Session bileti kazanacaktır. Kazanılacak ödül, Eskişehir’de 9 – 10 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek, 1 seans için geçerli Coffee Carnaval Blues Session bileti kazanacaktır.
5.
Facebook ve Instagram’daki gizli profillerde (protected) paylaşımlar görüntülenemeyeceğinden, katılımcıların yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde değerlendirmeye alınamayacaktır.
6.
Yarışma sonunda kazanan kişilerin Coffee Carnaval Facebook sayfasına mesaj atmaları gerekecektir. Bu mesajda kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması halinde yaşanacak olan aksaklıklardan Urban Fun Factory sorumlu değildir.
7.
Eksik ve yanlış bilgi verilmesinin tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılacak ve bu nedenle katılım geçersiz kabul edilecektir. Bu durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemeyeceklerdir.
8.
Kampanyaya Eskişehir dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanabilecektir. Ancak bilet dışında bir kazanımları olmayacaktır.
9.
Yarışmamıza, 18 yaş ve üzeri kişiler katılım sağlayabilir.
10.
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakite dönüştürülemez.
11.
Kampanya sonucunda kazanan katılımcı, isminin Coffee Carnaval Facebook, Twitter ve Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olacaktır.
12.
Kampanyaya katılanlar İşbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Urban Fun Factory, Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
13.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Urban Fun Factory’nin kayıtları esas alınacaktır.
14.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Urban Fun Factory tarafından yapılacaktır. Urban Fun Factory bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
15.
Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
5
Kampanya Sonuçları / Ynt: Migros - Elidor Çekiliş Sonuçlar
« Son İleti Gönderen: conibravo Bugün, 21:22:48 »
2 katılım bir şey çıkmamış hoş katılıp katılmadığımızı da bilmiyoruz ya neyse.
6
Facebook Kampanyaları / Tırtıklı Cipso
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 21:20:59 »
1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... adresleri üzerinde gerçekleştirilen kampanya, Cipso tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya ile ilgili Facebook, Twitter ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
3. Katılımcılar, Cipso sayfaları üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
4. Katılımcıların ödül kazanabilmesi için, kendi sosyal medya hesapları ile Cipso resmî Facebook,Twitter ve Instagram sayfasını takip ediyor olması gerekmektedir.
5. Yarışmaya katılmak için katılımcının 21 Ekim 2017 saat 12:00 ve 25 Ekim 2017 saat 23:59 arasında Cipso sayfasında yayınlanan videodan screenshot alarak, resmi Instagram hesabımıza bu görselleri iletmelidir. İletilen mesajlar arasından seçilecek 5 takipçi, Cipso’dan sürpriz hediyeler kazanacaktır.
6. Kampanya sonucunda kazanan, Cipso tarafından belirlenen jüri tarafından seçilecektir.
7. Kazanan kişinin, ad-soyad ve kendilerine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını Instagram üzerinden Cipso’ya bildirmeleri gerekmektedir. Talep edilen bilgileri, kazanan kişi açıklandıktan itibaren 48 saat içinde Cipso Instagram adresine kendisine ulaşılabilecek iletişim bilgilerini bildirmemesi halinde hediye hakkını kaybedecektir.
8. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Cipso sorumlu değildir.
9. Cipso; resmi Twitter, Instagram ve Facebook sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
10. Cipso çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.
11. Kampanya kapsamında ödül almaya hak kazanan kişi 26 Ekim 2017 tarihinde Cipso sosyal medya sayfalarından ilan edilecektir.
12. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
13. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
14. Kampanyaya herkes yalnızca bir defa katılabilir. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
15. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından Cipso hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
16. Kampanyadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, Cipso adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili bilgilendirme yada yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan Cipso sorumlu tutulamaz.
17. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
18. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
7
Dublin Cafe Irish Pub ödüllü yarışmasının cevabını 23 Ekim saat 24:00'a kadar yorum yaparak bildirenlere sürpriz hediyeler var.😏Talihliler 25 Ekim 2017 günü sayfamızdan paylaşılacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
8
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Butigo
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 21:01:01 »
Ödüllü yarışmamız başlıyor!🎁🎊🔔
Ofis, üniversite, hafta sonu, parti... Butigo'nun yeni koleksiyonundan stilinize uygun ayakkabı-çanta kombinini seçin ve yorum olarak bırakın. Seçtiğiniz stili beğenecek bir arkadaşınızı da yorumda etiketleyin, birlikte kazanın! Bizi Facebook'ta takip etmeyi unutmayın!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
9
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / e-toker.com
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 20:56:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

e-toker.com
Sayfayı Beğendin · 2 saat ·
 
Sevgili anne ve babalar sizler için bir yarışma hazırladık :)
Ödül: 5 Kişiye Uyku Tulumu!

Ödülü kazanmak için katılım koşulları çok basit;)
1.Toker Bebe Facebook sayfasını beğen,
2.Yarışma postunu beğen ve altına yorum olarak iki arkadaşını etiketle
3.Yarışma postunu herkese açık olarak kendi profilinde paylaş
Tüm basamakları tamamladığından emin ol!
Yarışma 23 Ekim - 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacaktır.
Kazananlar, Facebook'ta yayınlanacak ayrıca dm ile de bilgilendirilecektir.
#tokerbebe #etoker
Bol Şans :)
10
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Ekim 2017 fırsat ve kampanyalar
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 20:27:46 »
kahve dünyasında 12 paket türk kahvesi 40 tl indirimli
kargo ücretsiz % 15 hopicik paracık ve garanti pay ile
50 tl alışverişe 10 lira bonus hediye,
Sayfa: [1] 2 3 ... 10