Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
ÖDÜLLÜ INSTAGRAM ve FACEBOOK YARIŞMAMIZ BAŞLIYOR!
Fotoğrafta gizlenmiş etiketi (hashtag) bulan 2 çift Cafe Catalpa’dan ikram menüsü kazanma fırsatı yakalıyor.
Yarışmamıza katılım 24 Şubat Cumartesi günü 15:00'da sona erecektir. Kazanan takipçimiz aynı gün saat 16:00'da gönderinin altına yorum olarak açıklanacaktır. Ödül Midtown'da teslim edilecektir.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
2
Twitter Kampanyaları / Altınyıldız
« Son İleti Gönderen: yucelc Bugün, 13:39:42 »
Günün sürprizi!
 Bu tweeti RT yapıp sayfamızı takip eden 3 kişiye Altınyıldız Classics cüzdan hediye!  Bol şans!😎 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
3
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: şubat 2018 market kampanyaları
« Son İleti Gönderen: klewx Bugün, 13:30:43 »
1 Mart'ta migrosta yeni henkel ve Johnson wax çekilişleri
var 15 günlük...Johnson wax glade çekilişi yapabilir Mart
ayı deterjan çekiliş ayı olacağı belli Kinder sürpriz 3 lü de
ambalaj değişti happy hippo görselli 50.yıl özel baskılı
ve şifreli ama görünürde bir çekiliş yok,
4
İnternet Kampanyaları / Ynt: Denebunu.com aralık kutusu
« Son İleti Gönderen: lusnika Bugün, 13:26:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
dün geldi kargom
ama indirim kuponunun tarihi geçmiş :(

Hangi kupon molped mi Haziran'a ksdar süresi var ben kullandım çok iyi ıldu
5
Instagram Kampanyaları / Qumpara
« Son İleti Gönderen: catpat07 Bugün, 11:42:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

50₺ şok çeki
6
İnternet Kampanyaları / Ynt: Denebunu.com aralık kutusu
« Son İleti Gönderen: yağızyaren Bugün, 11:23:23 »
dün geldi kargom
ama indirim kuponunun tarihi geçmiş :(
7
Serbest Kürsü / tesla isteyenler :)
« Son İleti Gönderen: ayan Bugün, 10:51:04 »
Elon Musk'ın kardeşi Tesla'sını ödül olarak verecek bit.ly/2HyPZVA
8
Banka ve Kredi Kartı Kampanyaları / Yapı Kredi - Survivor
« Son İleti Gönderen: orkide28 Bugün, 10:01:37 »
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.02.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.1770 sayılı izni ile 21.02.2018 (saat: 00:01) - 12.03.2018 (saat: 23.59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması akıllı telefonlarında veya tabletlerinde mevcut olan veya uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirip, uygulamaya TC. Kimlik No / Kullanıcı Kodu ve şifreyle giriş yapan ve kampanyalar bölümündeki Bana Özel alanından katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel kredi kartı müşterilerine veya telefonlarına Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirip, Daha Fazlası bölümünden veya yapikredi.com.tr websitesi Başvuru Merkezi bölümünden veya WORLD boşluk TCKN bilgilerini yazıp 4421’e SMS atarak (ücretli) kredi kartı başvurusu yapmış ve başvurusu onaylanmış müşterilere bir çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş, 19.03.2018 saat 12:00’de, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mh. Korukent Sitesi A1 Blok No:26A Levent / İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. Yapılacak olan çekilişte; 2 kişiye Dominic Seyahati [05 Mayıs - 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında, 2 çift 4 gece 5 gün, Ekonomik İstanbul-Dominic-İstanbul gidiş dönüş uçak bileti, 4 yıldızlı otelde çift kişilik konaklama. Dominic içindeki tüm transferler ve rehberlik hizmeti dahildir. Seyahat İstanbul'da başlar, İstanbul'da biter. İkamet edilen şehirden İstanbul’a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı, yurt dışı çıkış fonu, havaalanı vergileri, vize ücretleri, şahsi harcamalar, vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir. (Birim fiyat: 40.000 TL)] hediye edilecektir. Seyahat ikramiyesi talihli ile birlikte çift kişiliktir. Seyahat ikramiyesi devredilemez, nakde çevrilemez ve talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz. Kampanya, Yapı ve Kredi Bankası bireysel kredi kartı sahiplerine veya kampanya tarihleri arasında bireysel kredi kartı başvurusu yapmış ve başvurusu onaylanmış müşterilere yöneliktir. Yapı Kredi Cüzdan veya Yapı Kredi Mobil uygulamalarını indirerek kampanyaya katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 4421’e SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Çekiliş listesinin oluşturulacağı tarih itibariyle ödeme gecikmesi olmayan, kanuni takipte olmayan, Yapı Kredi bireysel kredi kartlarından en az bir tanesi açık olan ve kampanya katılım koşullarını yerine getiren müşteriler listede yer alacaktır. Müşteri isteği ile veya banka tarafından kapatılmış kartlar kampanyaya dahil değildir (Kartların geçici bloke/kapama durumları hariçtir) ve listede yer almayacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve TSM Danışmanlık Org. ve Paz. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Asil ve yedek talihliler 21.03.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 05.04.2018, yedek talihlilerin ise 20.04.2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

9
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / En Dekor
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:37:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yarışma zamanı :)

Sayfamızı beğenin, görseli profilinizde açık bir şekilde paylaşın,

yapılacak çekilişte bu 3 güzel hediyeden birini kazanın :)

Yarışmamız 27 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

Çekiliş canlı yayınla 28 Şubat 2018 saat 17.00'de gerçekleşecektir.

Herkese bol şans ☺️🍀

Not: Laleler ödüle dahil değildir.
10
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Remove
« Son İleti Gönderen: sibelert Bugün, 00:33:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Retouch Pen Yarışma
Hassas Ciltler, Normal ya da İnatçı Tüyler :D Gönderiyi beğen, tarzını yorum alanında paylaş ve 3 arkadaşını etiketlemeyi unutma! ;)
Re Touch Pen kazanacak şanslı kadınlardan biri de sen ol! :)
Sayfa: [1] 2 3 ... 10