Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / JohnFriedaTurkiye
« Son İleti Gönderen: ozcartman Bugün, 00:08:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ödüllü Yarışmamız Başlıyor!  📣
Yapman gerekenler ;
Facebook sayfamızı beğenin,
✅ Yarışma görselimizi beğenin ,
✅ Yarışma görselimizi herkese açık olarak paylaşın,
✅ John Frieda Mucizevi İyileşme Bakım Şampuanı ve John Frieda Mucizevi İyileşme Bakım Kremi ürünlerini kazanma şansı yakalayın!  📣

Yarışma Katılım Koşulları :
✅ Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adlı internet sitesinde düzenlenen yarışma, 21.02.2018 tarihinde başlayıp, 01.04.2018 tarihinde saat 23:59’de sona erecektir.
✅ Yarışmaya katılmak için katılımcıların Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ulaşılabilen Facebook sayfasını beğenip, 21.02.2018 tarihinde Facebook sayfasında paylaşılan yarışma gönderisini beğenip , herkese açık olarak paylaşması gerekiyor.
✅ Yarışmaya başarılı bir şekilde katılmış takipçiler arasından yapılacak değerlendirme sonucunda 2 kişiye , 1 er adet ; John Frieda Mucizevi İyileşme Bakım Şampuanı ve John Frieda Mucizevi İyileşme Bakım Kremi adlı ürünleri hediye edilecektir.
✅ Kazanan yarışmacılar 02.04.2018 günü Facebook sayfasından ilan edilecektir.
✅ Kazanılan ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
✅ Kazanan kişiler iletişim bilgilerini Facebook mesaj yolu ile iletmesi istenilecektir.
✅ Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş
2
Facebook Kampanyaları / rebul
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 23:45:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Baharı heyecanla beklediğimiz bu günlerde sizlere bir sürprizimiz var.Yeni kokumuzu tahmin eden 10 takipçimize kolonya&duş jeli set hediyemiz! #hayditahminet
3
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / ToyzzShop
« Son İleti Gönderen: ozcartman Dün, 23:44:48 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Neşe ve eğlence dolu yepyeni yarışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor..😊

Görselde yer alan sorunu cevabını bul, sorunun cevabını yorum bölümünde iki arkadaşını etiketleyerek paylaşın; bir adet BLX Şeker Kız Pop Star Yapı Seti ve ya bir adet BLX Polis Yapı Seti kazanma şansı yakalayın..🎁

Yarışmamız 26 Mart 2018 saat 12:00'a kadar devam edecek. Sonuçlar ise 26 Mart 2018 Pazartesi günü saat 18:00'da açıklayacağız.

Herkese bol şanslar...

#BLX #Yapıoyuncakları #Yarışma
4
İnternet Kampanyaları / SİEMENS (BSH) Çamaşır Makinesi Çekilişi
« Son İleti Gönderen: gulem61 Dün, 23:40:03 »
Ödüller :
2 kişiye Siemens WM14U840TR Çamaşır Makinesi

Katılım Koşulları:

Bu kampanya BSH EV ALETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından MPİ’nin 13.03.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.2740 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
BSH EV ALETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 21.03.2018 (saat:11:00)– 10.04.2018 (saat:11:00) Kampanya tarihleri arasında, BSH EV ALETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.’Ye ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ücretsiz internet sitesine giriş yaparak Siemens Avant-garde çamaşır makinesi ile ilgili sorulan sorulara doğru yanlış ayırt etmeksizin yanıtlayanlar için açılan forma ad, soyad, telefon ve adres bilgilerini dolduranlara 1 çekiliş hakkı, verilecektir. (Kampanyaya katılım her gün için 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplamda 21 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) İkramiye olarak, 2 kişi 4.500,00TL değerinde Siemens WM14U840TR ÇAMAŞIR MAKİNESİ kazanacaktır. Çekiliş 18.04.2018 tarihinde saat 11:00’de Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 20.04.2018 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. 05.05.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 20.05.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün için 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplamda 21 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. BSH EV ALETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.,ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
5
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Forum Ankara
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 20:24:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Üçüncü yarışmanın zamanı geldi! 🎬😍🎥
100 kişiye çift kişilik sinema bileti Forum Ankara’dan!
Sen de birlikte film izlemeyi sevdiğin arkadaşını#birlikteizleyelim hashtagiyle yorumlarda etiketle, Forum Ankara’dan sinema bileti kazanma şansını yakala!
6
İnternet Kampanyaları / yeşilist'ten Sanat Atölyeleri
« Son İleti Gönderen: DEMO Dün, 20:16:24 »
yesilist'ten okuyucularına özel: İndigo Shibori Boyama Atölyesi ve Ekolojik Baskı Atölyesi’ne Ücretsiz Katılım şansı...

Atölyelere katılım hakkı kazanmak ve ayrıntılı bilgi için:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
7
İnternet Kampanyaları / Ynt: FİKİRSENSİN
« Son İleti Gönderen: sibelert Dün, 19:58:56 »
İçim şişti bitirene kadar  :-X
8
Alışveriş Kampanyaları / navigator 2018
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 19:08:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
9
Alışveriş Kampanyaları / Dominos Pizza 100/10
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 19:04:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinPetrol Ofisi Kampanyası
Müşteriler, Dominos mobil internet sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin), Dominos internet sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve mobil uygulamalar (IOS ve Android) üzerinden, 1 veya daha fazla sipariş sonucu toplam sipariş tutarı 100 TL'ye ulaştığında, Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanılmak üzere 10 TL'lik akaryakıt kazanmaya hak kazanırlar.
100 TL'lik alışveriş tutarına aynı gün veya farklı günlerde verilen tek ya da birden fazla sipariş ile ulaşılabilir. Ancak müşterilerin vereceği her bir sipariş minimum 30 TL olmalıdır ve her bir sipariş en az 1 TL'lik Coca-Cola içeceklerinden birini (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Sprite, Fanta) içermelidir.
Toplam harcama tutarı 100 TL'ye ulaşan müşteri 1 adet kupon kazanır.
Her müşteri 1 günde yalnızca 1 adet kupon kazanabilir.
Birkaç sipariş söz konusu olduğunda en son verilen sipariş ile veya sadece tek bir sipariş ile toplam harcama tutarı 100 TL'yi geçer ise, 100 TL üzerinde kalan bakiye sıfırlanır. 100 TL tutarına ulaşılan siparişten kalan bakiye tutar bir sonraki siparişe eklenerek kullanılamaz.
Kampanya süresi içerisinde müşteri birden fazla kupon kazanma hakkına sahiptir. Ancak 1 gün içinde yalnızca 1 kupon kazanılabilir.
Müşteriye, 100 TL'yi tamamladığı siparişi müteakip 48 saat içinde, Dominos tarafından Petrol Ofisi'nden kazandığı 10 TL'lik akaryakıta ilişkin bir SMS gönderilir. Söz konusu SMS içerisinde müşterinin kampanya kapsam ve koşulları çerçevesinde kazandığı 10 TL'lik akaryakıtı doldurabilmesi için gerekli bir kod yer alır. SMS gönderimi hafta içi çalışma saatlerinde (09:00 - 18:00) gerçekleştirilir. Gönderilecek SMS numarası müşterinin Dominos siparişini verirken kullandığı GSM numarasıdır.
Gönderilen kodun, SMS ile iletildiği GSM numarası sahibi tarafından kullanılması zorunlu değildir. Müşteri kendisine iletilen kodu kendi takdirine bağlı olarak başka kişilerle paylaşabilir. Ancak her bir kod sadece 1 kez kullanılabilir.
Müşteri, kampanya kodunun kendisine iletilmesini müteakip, kampanya web sitesini (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ziyaret ederek "Ad, Soyad, Araç Plakası, Telefon Numarası ve Kod" bilgilerini site ara yüzündeki ilgili bölüme girerek kayıt yaptırır. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Petrol Ofisi 10 TL'lik akaryakıt hediyesini müşteri kartına yükler. Bu doğrultuda, indirim söz konusu kayıt işlemi sonrasında cep telefonu veya positive card ile tüm Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanılabilir.
Kampanya 19 Mart 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında müşterilere herhangi bir kod gönderimi söz konusu olmayacaktır. Kodların gönderiminden itibaren 1 ay içinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin websitesinden kayıt olunması gerekmektedir, aksi takdirde kodlar geçerliliğini yitirecektir. 19 Mart 2018 tarihinden önce verilen siparişler kampanyaya ilişkin tutarların hesaplanmasında dikkate alınmayacaktır.
Kazanılan kupon değiştirilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Dominos Pizza olarak yeni kampanyamız "Petrol Ofisi İstasyonlarında Akaryakıt Kazandıran Kampanya" ile müşterilerimizin Dominos Pizza siparişleriyle aşağıdaki kural ve koşullar kapsamında Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt kazanması amaçlanmıştır. Dominos'un hediye/indirim kural ve koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.
10
Beğen-Paylaş-Etiketle Kampanyaları / Darphin
« Son İleti Gönderen: entryka Dün, 19:02:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Cildi arındıran Yeni Lumière Essentielle Instant Purifying and Illuminating maskeyi denemenin tam zamanı! Size de Lumière Essentielle Instant Purifying and Illuminating maskeye sahip olmak için bu postu paylaşın ve bu posta 3 arkadaşınızı etiketleyin! Yarışma 26 Mart'ta sonlanacaktır.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10