Gönderen Konu: Beko Efsane Kartallar  (Okunma sayısı 13714 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Beko Efsane Kartallar
« : 27 Şubat 2015, 22:14:34 »
forumda aradım bulamadım.bugün ilk defa gördüm bjk sitesinde. ocakta başlamış kurallarda öyle yazıyor. hediye forma kombine felan varmış

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
Ynt: Beko Efsane Kartallar
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2015, 11:45:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden yayınlanacak oyun 23.01.2015 – 25.06.2015 tarihleri arasında Arçelik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Üyelik formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurarak kullanıcılar oyuna katılır.
Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, oyun katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Bu durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Arçelik A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
Oyundaki puanlama sistemi şu şekildedir:

İlk kayıt olduğunda   50 puan
Bir albüme her yeni kart eklendiğinde   5 puan
Her kabul edilen arkadaş daveti için (Her gün en fazla 5 arkadaşı siteye davet edebilirsin.)   10 puan
Albüme fotoğrafını yüklediğinde   50 puan
Bir albüm tamamladığında   1500 puan
Albüm paylaştığında (günde 1 paylaşım için)   50 puan
Katılımcı kazandığı puanlarla Ödüller sayfasından puanının yettiği ürünü seçerek sepete ekledikten sonra sepeti onaylayarak ürünü kazanacaktır. Sepet onaylandıktan sonra değiştirilemez.
Ödüller stok durumuna göre gönderilmektedir. Seçilen ürün stokta kalmadığı durumda muadil bir ödülün gönderimi yapılacaktır.
Katılımcı her ay en fazla 1 adet ürün kazanabilir.
Kazanılan ürün üyelik formunda paylaşılan bilgiler doğrultusunda katılımcıya en geç 20 iş günü içinde gönderilecektir.
Arçelik A.Ş. katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, kullanıcıların ad, soy ad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
18 yaşından küçükler oyuna katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez. Oyuna katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
Arçelik A.Ş. ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizmetleri çalışanları oyuna katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez ve Arçelik. A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
Oyuna yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Oyunda çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Arçelik A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Arçelik A.Ş.’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu oyuna katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
Katılımcı kazandığı puanlarla Ödüller sayfasından puanının yettiği ürünü seçerek sepete ekledikten sonra sepeti onaylayarak ürünü kazanacaktır.Sepet onaylandıktan sonra değiştirilemez.Ödüller bölümündeki hediyeler temsildir o anki stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Çevrimdışı sahte

• Usta Kampanyacı
  • Uykum Gibi Gelsene...!
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2015, 17:09:17 »
Buradan hediyesi gelen oldu mu? Gönderim yapıyorlar mı?

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2015, 21:07:02 »
bu kampanya hazirana kadar deavm eidyor bitmediki neden biten kampanyalara geçmiş.

daha hediye gönderim başlamadı
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2015, 21:36:31 »
bende bir tişört almıştım en yakın zamanda gelck yazmıştı ama gelen giden yok henüz
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2015, 21:50:50 »
bende bir tişört almıştım en yakın zamanda gelck yazmıştı ama gelen giden yok henüz

ben futbol topunu seçtim ama puan yetmesine rağmen puanın yetmiyor dedi bende mecbur gururlan tshirte yatırdım puanı  :D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2015, 14:16:31 »
dağıtımlar başladı aradılar beni.beden ölçüsü istediler.eline hediyeleri gelenlerde olmuş.

Çevrimdışı casusx

• Deneyimli Kampanyacı
  • Olduğu kadar, olmazsa kader... (Şems)
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2015, 20:52:36 »
Bir erkek bir bayan gurulan tişört aldın ne arayan var ne soran  ::)

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2015, 21:31:34 »
tüm ablümler tamam 1 kart eksik sadece. 1996-197 mehmet özdilek ortasaha eksik. elinde olan resmin paylaşırmı nasıl birşey merak ettim  :D 3 gündür tek taşa okeye dönüyorum  :D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2015, 21:32:20 »
Bir erkek bir bayan gurulan tişört aldın ne arayan var ne soran  ::)

beni 1 kere aradılar beden nosu istediler