Gönderen Konu: Minik Muhammet e Yardım Kampanyası  (Okunma sayısı 3003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Minik Muhammet e Yardım Kampanyası
« Yanıtla #30 : 21 Şubat 2015, 18:45:15 »
sağlık bakanlığı düzenlemeye gitmiş
pazartesiden itibaren yeni bir uygulama devreye giricekmiş aldığım bilgi neticesinde
ben konuyu change orgda açan arkadaşa görüştüğüm firma yetkililerinin telefon bilgilerinide verdim
pazartesiden itibaren eğer bir sorunları olursa ailenin görüşüp yardımcı olucak firma
bir yardım kampanyasının daha sonuna geldik demiyoruz ama arkadaşlar
lütfen change orgda bulunan ilk sayfadaki linki tıklayıp muhammet gibi diğer meleklerinde bundan sonra başka bir sorunla karşılaşmaması adına duyarlı olalım
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 21 Şubat 2015, 22:01:29 »
veeeee ikinci güzel haberimiz bağlantım bütün medikal ihtiyaçlarını bedelsiz karşılayacağını duyurmuş bulunuyor şükürler olsun
ama lütfen ve lütfen imzalarınızı esirgemeyin bu sayede çok insana ulaşılıcak
teşekkürler şimdiden arkadaşlar

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 22 Şubat 2015, 16:50:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
veeeee ikinci güzel haberimiz bağlantım bütün medikal ihtiyaçlarını bedelsiz karşılayacağını duyurmuş bulunuyor şükürler olsun
ama lütfen ve lütfen imzalarınızı esirgemeyin bu sayede çok insana ulaşılıcak
teşekkürler şimdiden arkadaşlar
sağlık bakanlığı düzenlemeye gitmiş
pazartesiden itibaren yeni bir uygulama devreye giricekmiş aldığım bilgi neticesinde
ben konuyu change orgda açan arkadaşa görüştüğüm firma yetkililerinin telefon bilgilerinide verdim
pazartesiden itibaren eğer bir sorunları olursa ailenin görüşüp yardımcı olucak firma
bir yardım kampanyasının daha sonuna geldik demiyoruz ama arkadaşlar
lütfen change orgda bulunan ilk sayfadaki linki tıklayıp muhammet gibi diğer meleklerinde bundan sonra başka bir sorunla karşılaşmaması adına duyarlı olalım

çok şükür çok güzel bir haber.günlerdir zaten dogru düzgün haber yok memlekette içim daralmıstı.su serptiniz bir nebze olsun.emekleriniz için çok teşekkürler.çok iyisiniz Allah razı olsun sizden ve destek verenlerden.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 26 Şubat 2015, 20:34:55 »
arkadaşlar
muhammed için alternatif bir tedavi yöntemi olan oksijenle tedavisi yapılıcak bedelsiz olarak.Bu rahatsızlığına derman olmasada açık olan yaraları küçülücek canı yanmıyacak artık eskisi gibi melek küçücük bedenine daha az yük olucak hastalığı çok ama çok güzel bir gelişme ama sizlerden lütfen imzalarınızı esirgememenizi istiyorum.
sadece sayfaya girip oy vere tıklamanız yeterli katılım daha 1600 seviyelerinde
lütfen desteklerinizi esirgemeyin