Gönderen Konu: Avea #OnuTanıdım kazananlar  (Okunma sayısı 6733 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
Ynt: Avea #OnuTanıdım kazananlar
« Yanıtla #40 : 16 Şubat 2015, 10:10:09 »
aa doğru ya lipton 45 money veriyordu.  ;D
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 16 Şubat 2015, 10:29:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hocam kul hakkından, hakkın olmadığını istemediğinden falan bahsetmişsinde geçen bana 85 kartım var hepsinde 10ar money var hepsini birleştirebilir miyiz diye yazmadın mı ?
Ee ne var bunda?ya ne alakası var kardeşim? Bu mağazanın sağladığı bir imkan mağaza sahibi sizseniz söyleyin...

İsterse 100 kartın olsun tabiki bana göre bişey yok bunda, ama yazdıklarınla yaptıkların çelişiyor. İçimden gelmiyor yapmak almak diyosun 85 tane everydayme üyeliği alıp kartlarına money yükletmişsin ve bunları da birleştirip direk 850tl hediye çekine çevirmek istiyosun. Tekar diyorum istediğin kadar kartın olabilir, istediğin kadar money yükletebilirsin ama burda ettiğin laflarla bu yaptığın olaylar birbirini tutmuyor.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 16 Şubat 2015, 10:33:49 »
polemik olsun diye yazmak istemedim ama bir konuyu aydınlatmak ihtiyacı oluştu. senin ailende 4 kişi varsa 4 kartın olmalı en fazla. ama çoğu kişi diyorki : ben akrabama eşime dostumada alıyorum o yüzden 20-30 kartım var. buda kul hakkıdır. ama bu söylediğim TK için bedava kazanılan ürünler için geçerli.yoksa alışverişli lipton kampanyası gibiler için demiyorum.sonuçta hizmet satış karşılık ilişkisi var.bunda bir şey yok.ben bu yolada başvurmuyorum ama başvurana birşey diyemem ama TK da kul hakkına giriyor ailene akrabana bile alsan.çünkü adam pc başında emek veriyor zaman geçiriyor bir ürün almak için ama sen hiç emek harcamamış zaman geçirmemiş pc başında beklememiş kişiler için onların yerne alıyorsun.ama bekleyenler  zaman harcayanlar alamıyor senin 20-30 kartın yüzünden. buda haramdır buda kul hakkıdır. belirtmek istedim.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #43 : 16 Şubat 2015, 10:54:02 »
Bırakın şimdi forum imamı gibi fetvalar vermeyi vicdan parlatmayı.Konumuza dönelim.
Avea kazananları takip etmiş dm den adres ve telefon istemiş kazananların bilgisine.

« Son Düzenleme: 16 Şubat 2015, 10:55:04 Gönderen: biolog »
Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 16 Şubat 2015, 11:05:14 »
Hocam kul hakkından, hakkın olmadığını istemediğinden falan bahsetmişsinde geçen bana 85 kartım var hepsinde 10ar money var hepsini birleştirebilir miyiz diye yazmadın mı ?
Ee ne var bunda?ya ne alakası var kardeşim? Bu mağazanın sağladığı bir imkan mağaza sahibi sizseniz söyleyin...

İsterse 100 kartın olsun tabiki bana göre bişey yok bunda, ama yazdıklarınla yaptıkların çelişiyor. İçimden gelmiyor yapmak almak diyosun 85 tane everydayme üyeliği alıp kartlarına money yükletmişsin ve bunları da birleştirip direk 850tl hediye çekine çevirmek istiyosun. Tekar diyorum istediğin kadar kartın olabilir, istediğin kadar money yükletebilirsin ama burda ettiğin laflarla bu yaptığın olaylar birbirini tutmuyor.
Tıkla kazana felan katilmam...hem sanane kardeşim !belki toplu alisveris yapiyorum?yahu belki toptanciyim!bu sonucta promosyondur.buna hile hurda diyemezsin haa amacin beni suclamaksa baska kapiya canim....ben artik hileye açık kampanyalarla ugrasmiyorum bazı olaylardan sonra diyorumr sen sana özel yazdığım alakası olmayan ozel mesaji buraya yaziyorsun...ne adamlar var yaaa tıkla kazana 10 dan fazla kart yetiştiren varsa gelsin alnından opeyim.

Senin kaç kartın var peki?milletin kaç kartı var?senin amacın insanlari suçlamak mi sirketin avukatlığını yapmak mi?
Yarışma kavramının içinde zaten birileri geride kalacak birileri onu geçecek sen istediğin kadar benim hakkım de ama o kazanmıştır artik....sen bunu hakkimi gaspetti olarak algilarsin,kazanan hak ederek kazandım der,yani ucu çok açık bir konu.
Neyse bu konuya son mesajın daha uzatmanin alemi yok!herkese iyi forumlar başarılar...

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #45 : 16 Şubat 2015, 11:09:18 »

Tıkla kazana felan katilmam...hem sanane kardeşim !belki toplu alisveris yapiyorum?yahu belki toptanciyim!bu sonucta promosyondur.buna hile hurda diyemezsin haa amacin beni suclamaksa baska kapiya canim....ben artik hileye açık kampanyalarla ugrasmiyorum bazı olaylardan sonra diyorumr sen sana özel yazdığım alakası olmayan ozel mesaji buraya yaziyorsun...ne adamlar var yaaa tıkla kazana 10 dan fazla kart yetiştiren varsa gelsin alnından opeyim.

Senin kaç kartın var peki?milletin kaç kartı var?senin amacın insanlari suçlamak mi sirketin avukatlığını yapmak mi?
Yarışma kavramının içinde zaten birileri geride kalacak birileri onu geçecek sen istediğin kadar benim hakkım de ama o kazanmıştır artik....sen bunu hakkimi gaspetti olarak algilarsin,kazanan hak ederek kazandım der,yani ucu çok açık bir konu.
Neyse bu konuya son mesajın daha uzatmanin alemi yok!herkese iyi forumlar başarılar...

Aynen öyle uzatmanın anlamı yok, yazdıklarınla yaptığının örtüşmediğini gördüm ve belirttim. Ben sana 85 kartın olamaz demedim, istediğin kadar olabilir dedim, isteyenin istediği kadar kartı olabilir beni hiç ilgilendirmez, firma izin verdikten sonra benim ne haddime milletin kart sayısını sorgulamak. Okuyanlar anladı neyin ne olduğunu.

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
« Yanıtla #46 : 16 Şubat 2015, 11:19:45 »
Neymiş bu işin sırrı dedim , kazanamıyoz dedim.Aradım taradım .İki tane tweete baktım . İkiside aynı konu manitayı tanıdığı yer aynı . Bende aynı yerde tanıcam bundan sona hıh

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #47 : 16 Şubat 2015, 13:23:52 »
bir karikatür var hepımız aynı ... diye  :D :D :D :D sallayın allasen, şu avea bızı nıye sevmıyor ona bakalım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #48 : 16 Şubat 2015, 13:45:43 »
iÇİMDEN YAZMAK GELDİ :) arkadaşlar ben çok eskiden beri kampanyları takip eder arda bir katılır zevkine takip ederim. İlk hediyemi 1999 yılınca cocacoladan kazanmıştım. Bu zamana kadar irili ufaklı bir çok hediye kazandım bunları yazmak istemiyorum çünkü dersimi dün aldım :(
Forum İstanbul avm de 14 şubat kampanyası vardı cuma başladı ve dün bitti ben cuma günü katıldığımda 14 adet verdikleri büyük ödülden 1ini kazandım. Bu sevinçle eve dönerken eşiminde isteği ile çok sevdiğim bir komşuma onlarında kazanmasını istediğim için durumu anlattım ve mutlaka birlikte gidelim diyerek dün onlarıda götürdüm. Anladım ki kampanyacılığı bilmeyen kişileri bu işlere eskiden yaptığım gibi hiç bulaştırmamakmış. Sırada beklerken başklarının kazandıklarını gördükçe söyledikleri beni çok şaşırttı.
Neyse fazla uzatmiyim, aldığımız ufak hediyelerle eve döndük. Ben o yorgunlukla eve gelince cep telefonumu koltuğun üstüne atmışım. Daha yorgunluğumuzu ve şaşkınlığımızı atmadan asıl olayı yaşadık hanım koltuğun üstündeki telefonları farketmeyerek koltuk örtüsünü camdan aşağı silkelerken yeni aldığım benim cep telefonumu ve e4 ev telefonumuzu 3. kattan aşağıya uçuruvermişti :)
Netice olarak eşimi de uyardım ve bundan sonra kampanyalardan kazandıklarımı kimse ile paylaşmamaya karar verdim. 600 liralik hediye kazandık diye bin liradan fazla zararımız oldu :(
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #49 : 16 Şubat 2015, 14:00:42 »
Çok geçmiş olsun.Bende bazen dilimi tutamayıp söylüyorum kazandıklarımı kendimi engellemem gerekli acilen
Gayret değil, Niyet önemli.