Gönderen Konu: evlilik masalı  (Okunma sayısı 2108 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
evlilik masalı
« : 27 Ekim 2009, 12:05:41 »
slm arkadaşlar bu site yeni olmasına rağmen geçen bi mail attım saat gece 2.30 civarıydı bana tekrardan geri dönüş yapıldı nedense bu beni çok mutlu etti çünkü biliyorsunuz çoğu firma mailimize bırak cevap vermeyi versede geç cevap veriyor  ayrıca sitede mesai saatleri içerisinde bilgi almak amaçlı msn den görüşünüzü en ince ayrıntısına kadar dinliyor yorum yapıyor önce online desteği oraya iş olsun diye koydular sandım ama karşıdan yanıt gelince baya şaşırdım bunu pek yaşamıyoruz şurda kaç yıllık kampanyacıyım bu tarz bişey ya bir ya iki bilmem belkide ilktir benim burda bu konuyu açmam bu siteye olan güvenimi belirtmek söz konusu bu durumu siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istememdir onlara burdan sizlerin adınada teşekkür ediyorum duyarlı oldukları için eğer bana inanmayan arkadaşlarım varsa online desteğe görüşünü şikayetini tıklasın görsün :) denemesi bedava arkadaşlar :)))
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

maniko

• Ziyaretçi
Ynt: evlilik masalı
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2009, 23:35:47 »
çok güzel arkadaşım..fikrimühimde öyle mesela.

ilgileniyor adamlar.. e karlı çıkarlar. güven müşteri ile iletişim çok önemli.
ama çoğu firma farkında değil bunun nedense..
hele büyük firmalar bizim gibi sıradan halkla hiç muattap olmuyorlar nedense..çok sinir bozucu. biz para kazandırıyoruz halbuki..