Gönderen Konu: Happy Center çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 9087 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı can34can34

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Happy Center çekiliş sonuçları
« Yanıtla #20 : 06 Nisan 2015, 14:09:57 »
yani sonuç bu çekiliş baştan çekilmiycek galiba öylemi ?
Çok istiyorum diye kendine sorma olursa olur olmazsada olur ama olursada güzel olur mutlu olursun mutluyken etrafındaki insanlarda mutlu olur :)

Çevrimdışı can34can34

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #21 : 18 Nisan 2015, 15:01:22 »
bu çekiliş sonucu baştan çekilicekmi çekilmiycekmi  yaklaşık 1 yada bir bucuk aydır beklıyoruz
Çok istiyorum diye kendine sorma olursa olur olmazsada olur ama olursada güzel olur mutlu olursun mutluyken etrafındaki insanlarda mutlu olur :)

Çevrimdışı mustafa11

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 20 Nisan 2015, 20:06:47 »
bende katılmıstım cıkmadı umarım ıptal olur   ve benıde eklerlr bana cıkar

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 20 Nisan 2015, 20:40:38 »
Bence en güzeli, firmalar daha çekilişi yapmadan listelerin Milli Piyango'nun sitesinde yayınlanması.İster telefon numarası ile ister T.C ile herkes listede kaç çekiliş hakkı olduğunu sorgulamalı.Böylece çekiliş tekrarları ve şikayetler ortadan kalkmış olur diye düşünüyorum.Tabi bunu, gizlilik durumu gözetilerek yapmak gerekir.Kişiye özel şifre ile giriş yapılabilir belki ya da daha başka şekillerde. AÖF sınav sonuçları gibi.

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 29 Nisan 2015, 12:11:35 »
"İlgi:23.01.2015 tarihli dilekçeniz
      26.03.2015 tarihli BİMER başvurunuz.

.......ilişkin şikayet dilekçeniz firmaya iletilmiş ve firmadan cevap gelmemesi nedeniyle çeşitli tarihlerde idaremizce tekrar yazı yazılmış olup firmadan gelen cevabi yazıya göre tarafınıza bilgi verilecektir."
şeklinde milli piyango idaresinden yazılı cevap geldi. Senin denetiminde veya yetkinde olan özel bir firmadan cevap istiyorsun ve o firma sana cevap vermiyor. Ne hallere düşmüşüz. Yazı bugün ulaştı tarafıma. Dün BİMER'e yine şikayet kaydı oluşturmuştum.Takibe devam ediyorum baklalım nereye kadar....

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 03 Mayıs 2015, 14:46:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
"İlgi:23.01.2015 tarihli dilekçeniz
      26.03.2015 tarihli BİMER başvurunuz.

.......ilişkin şikayet dilekçeniz firmaya iletilmiş ve firmadan cevap gelmemesi nedeniyle çeşitli tarihlerde idaremizce tekrar yazı yazılmış olup firmadan gelen cevabi yazıya göre tarafınıza bilgi verilecektir."
şeklinde milli piyango idaresinden yazılı cevap geldi. Senin denetiminde veya yetkinde olan özel bir firmadan cevap istiyorsun ve o firma sana cevap vermiyor. Ne hallere düşmüşüz. Yazı bugün ulaştı tarafıma. Dün BİMER'e yine şikayet kaydı oluşturmuştum.Takibe devam ediyorum baklalım nereye kadar....
BİMER başvurdunuz mu peki ordan sonuç geldimi

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 08 Mayıs 2015, 16:17:21 »
Milli Piyango idaresi Nestle ve U2 Ajansına çekiliş yapma onayları vermiyormuş. Nestle Happy Center çekiliş şikayetlerini çözene kadar yaptırım uygulamaya başlamış...

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 08 Mayıs 2015, 16:21:53 »
Milli Piyango idaresi Nestle ve U2 Ajansına çekiliş yapma onayları vermiyormuş. Nestle Happy Center çekiliş şikayetlerini çözene kadar yaptırım uygulamaya başlamış...
yani happy center bir daha çekiliş yapamıycak mı aynı kipa gibi mi olucak

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 08 Mayıs 2015, 16:29:39 »
U2 cevap vermediği için ona vermeyecekler galiba...

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 08 Mayıs 2015, 18:17:30 »
U2 cevap vermediği için ona vermeyecekler galiba...
zaten daha önceki diger çekilişlerindede cevap vermiyordu mucize tanıtımı tek geçerim helal olsun yani u2 hiç güvenim yok mucize tanıtım kiler sensodyne çekilişinde baştan vermişti ödülleri yani