Gönderen Konu: Happy Center çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 9094 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
Ynt: Happy Center çekiliş sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2015, 14:28:18 »
Milli piyango ile yaptığım son telefon görüşmesinde de  "ilgili firmadan cevap beklediklerini" söylediler.23.01.2015 tarihinde itiraz faxı çekmişim. sondan bir önceki çare BİMER(Başbakanlık İletişim Merkezi) alo 150 ye şikayette bulundum. Milli Piyango idaresinin bu kadar duyarsız olduğunu bilmiyordum. Demekki ilgili firmalarla tezgahı kurmuşlar itiraz eden yok al gülüm ver gülüm. Ama katıldığımız çekilişlerin takipçisi olursak onlarda duyarlı olur ve haksızlıklar önlenir diye düşünüyorum.60-65 gün olmuş bir yazıya internet ortamından cevap alamıyorsun. pes vallahi....Mektup olsa amerikadan bile cevap gelirdi. Milli Piyangoda, her çekilişe yetkili firmaya ayrı birim bakıyor.U2 nin mesela 1605 santral nosu....

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 26 Mart 2015, 14:35:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Milli piyango ile yaptığım son telefon görüşmesinde de  "ilgili firmadan cevap beklediklerini" söylediler.23.01.2015 tarihinde itiraz faxı çekmişim. sondan bir önceki çare BİMER(Başbakanlık İletişim Merkezi) alo 150 ye şikayette bulundum. Milli Piyango idaresinin bu kadar duyarsız olduğunu bilmiyordum. Demekki ilgili firmalarla tezgahı kurmuşlar itiraz eden yok al gülüm ver gülüm. Ama katıldığımız çekilişlerin takipçisi olursak onlarda duyarlı olur ve haksızlıklar önlenir diye düşünüyorum.60-65 gün olmuş bir yazıya internet ortamından cevap alamıyorsun. pes vallahi....Mektup olsa amerikadan bile cevap gelirdi. Milli Piyangoda, her çekilişe yetkili firmaya ayrı birim bakıyor.U2 nin mesela 1605 santral nosu....

İlgili firma dedikleri sıralama nasılmış yazayım. Sırasıyla Milli Piyango-U2 den, U2- Nestle den, Nestle-Happy Center dan, Happy Center-IBM şirketinden cevap bekliyor. ilgili bütün firmalarla görüştüm IBM hariç

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 30 Mart 2015, 11:53:34 »
biraz önce happy center müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucunda Müşteri hizmetleri müdürü Fırat Bey ilgili firmadan bilgi geldiğini 5 çekiliş hakkım olduğunu söyledi. Ben ise 1 çekiliş hakkım daha olduğunu söylediğimde onların kayıtlarında 5 çekiliş hakkım olduğunu söyledi. Bende hemen fişlerimi kontrol ederken cepten dönüş yaptı. Kayıtlarında 6 çekiliş hakkım olduğunu yanlış gördüğünü söyledi. Ne düşünüyorsunuz??.......

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #13 : 30 Mart 2015, 12:10:44 »
Senin ağzında almış kaç çekiliş hakkı oldun kendileri tatbiki yalan söyleyip 6 hakkın var diye bilir  Benim kaç hakkım var 5 ise yalan söylüyorlar bence milli piyangoya şikâyet dilekçesini yasın Milli Piyangonun sayfasında forum var onu doldur ya e postala yada faks ile gönder bence de ikimsinle de gönderirseniz daha iyi olur Ben kileri öyle yapmıştım bir kaç kez de sonuç için aradım durdum yoksa geç cevap veriyorlar

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Burada Gerçek Kişiler İçin tıkla orada forum çıkacak
« Son Düzenleme: 30 Mart 2015, 12:13:22 Gönderen: öncevatan »

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 30 Mart 2015, 12:45:07 »
yazdım gönderdim. Bilgi için teşekkürler...

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 30 Mart 2015, 13:07:12 »
benim anlamadığım şu ;
ajans mağazaya soruyor, mağaza diyorki şu kadar çekiliş hakkı var. peki ajans acaba çekiliş haklarımızı çekilişe dahil ediyor mu? benim esas öğrenmek istediğim çekiliş listesinde ismim var mı? varsa kaç tane var? birbirleri ile paslaşmalarını istemiyorum. çekiliş listelerini görmeden ajanslara nasıl güveneceğiz?

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 30 Mart 2015, 13:18:04 »
Takipte olacam bundan sonra özellikle mîgros çekilişlerine ne fişte yazıyor ne interwt adreslerinde çekiliş hakkında katılıp katılmadıgımı bilmiyorum

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 30 Mart 2015, 14:00:54 »
Ajanslar da artık müşteri kaybetmemek için Müşteriye soruyor yani firmaya Firma çekiliş bilgisi vermeyin diye

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2015, 14:45:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yazdım gönderdim. Bilgi için teşekkürler...
Kiler için Milli piyangodan cevap geldimi tarafınıza?

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 30 Mart 2015, 15:12:56 »
 Milli Piyangoda tespit ettiler aldığım Mağaza şubesi merkeze bildirmediği için  bizi katılıma dahil etmemişler Sadece 3 katılı benim 3 katılım daha bulmuşlar toplam 6 katılım yapıldı 3 adet ipad Tablet geldi  İphone 5 s bekliyordum bile bile beni elediler tablet kattılar 
« Son Düzenleme: 30 Mart 2015, 15:15:19 Gönderen: öncevatan »