Gönderen Konu: TV'den Ödül Kazanmak  (Okunma sayısı 7209 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mt93

• Usta Kampanyacı
  • Yine,yeniden burdayım :=)
TV'den Ödül Kazanmak
« : 11 Ocak 2015, 17:15:01 »
Uzun süredir çeşitli nedenlerle ne forumla nede kampanyalarla ilgilenebiliyordum.
Uzun süre sonra güzel bi ödül kazandım şöyleki:
Tv8'de yayınlanan Kelalaka programında bir duyuru gördüm.Eğer hayalinde bir ürün canlandırıp bunun reklamını çekersen ve o hafta çekilen en iyi 5 video arasına girersen akıllı telefon kazanıyorsun.
Çok kaliteli videolar göremeyince kazanabileceğimi düşünüp yolladım bir video ve 10.bölümde yayınlandı kazandığım ilan edildi.Yalnız iki haftayı geçmesine rağmen arayan soran yok.
Görüşünüzü almak istediğim konu şu : Daha önce TV'den ödül kazanan var mı ?Ödülü göndermeleri e kadar sürer?Halen aramadıkları için vermezlerse diye bir endişem var ,ne zaman birilerine ulaşıp şikayet etmem doğru olur?
Bayadır ilgilenmeyince sabır konusunda acemileşmişim sanırım. :D

Konu şu linkte açıldığı için açma gereği duymadım :
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bu arada herkese selamlar burda geçirdiğim eski zamanlar muhabbetler aklıma geldi özlemişim :D
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2015, 17:16:37 Gönderen: mt93 »

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Ynt: TV'den Ödül Kazanmak
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2015, 18:07:41 »
Gecikme yaşanabilir sabırlı olmak ve sakin olmakta fayda görüyorum.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2015, 19:13:23 »
Bence arayıp görüşün mutlaka
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı halehan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2015, 20:28:34 »
Evet zamanın bırı nde ben bır tv kanalından hediye kazanmıstım.bıraz umursamaz oluyorlar.netıcede tv kanalları verecekler hediyeleri reklam karşılığında alıyorlar.bu yüzden pek umursamıyorlar.fakat bence siz muhakkak arayın ikide birde sorun.çünkü çalışanlar ılgılenecek sızınle.benım eşimde televızyoncu.sız muhakkak arayın.eger aramasını z kaynar gider arada.ben hediye çeki kazanmıstım.bana verdikleri hediye çeki karşılıksız çıktı.ama adamları bezdırdım.öylece onlarda reklamını yaptıkları firmadan hediye dagıttıkları ıcın fırmayı aradılar böylece hallolmustu.
kısmet te varsa gelir YEMEN den,kısmet te yoksa ne gelir elden.

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2015, 21:20:21 »
ben ilk hediyemi TV den kazandım reklam izlerken bonus reklamı görüp mesaj atmalı birşeydi .hatta aliye dizisinin final bölümüydü alt yazıyla gectilerdi . merak edenler olmuştur ne diye ? ikbal in reklamında oynadığı evir çevir rengi değiştir diye 3 lü koltuk.

sizin dediginiz programda arayıp hafta birincisini sonraki hafta yayına çağırıp TV de telefonu verirken gorduydum. olmadı telefon ile ulaşın

Çevrimdışı mt93

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 11 Ocak 2015, 22:32:49 »
Arayıp sordum sizi arayacaklar adres alacaklar dediler.
Biraz büyüttüm olayı belki ama atalay demirciye  twitterdan ulaştım."sordum,arayacaklar "diye cevap verdi :D tabi bunları yayınlandıktan 1 hafta sonra yaptım.1 hafta daha geçip arayan soran olmayınca merak ettim.Bi yandanda acun ılıcalı garantisi var ama bakalım gelişmeleri buraya yazarım

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2015, 03:00:28 »
4-5 sene önce acunn.comdan ödül kazanmıstım bende. sanırım sitenin ilk ödül verdiği kişiydim. zaten acunn.com un ilk 50 üyesinden biriyimdir kesin. neyse iphone telefondu.ozaman en iyi tlf du. 20-25 güne elime ulaştı. bekle sen. seni arar bulur onlar merak etme...

Çevrimdışı mt93

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2015, 05:25:52 »
4-5 sene önce acunn.comdan ödül kazanmıstım bende. sanırım sitenin ilk ödül verdiği kişiydim. zaten acunn.com un ilk 50 üyesinden biriyimdir kesin. neyse iphone telefondu.ozaman en iyi tlf du. 20-25 güne elime ulaştı. bekle sen. seni arar bulur onlar merak etme...
şu an içim çok rahatladı valla saolun  ;D peki kazanacağınız telefonun modeli belli miydi?çünkü o konudada bilgim yok hangi telefonu yollarlar acaba eskiden ödül kazanmak alışkanlık yapmıştı galiba bu kadar sabırsızım değildim :D

Çevrimdışı yusufum

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2015, 10:14:29 »
tebrikler şansınız daim olsun

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2015, 10:56:34 »
şu an içim çok rahatladı valla saolun  ;D peki kazanacağınız telefonun modeli belli miydi?çünkü o konudada bilgim yok hangi telefonu yollarlar acaba eskiden ödül kazanmak alışkanlık yapmıştı galiba bu kadar sabırsızım değildim :D
Acun kimsenin hakkını yemez