Gönderen Konu: Duru Hediye Paketim Gönderilmiyor  (Okunma sayısı 9736 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
Duru Hediye Paketim Gönderilmiyor
« : 04 Ocak 2015, 22:44:21 »
Arkadaşlar Çağdaş Market duru duş jeli kampanyasından Duru hediye paket kazandım.Sonuçlar 24 Ekim de açıklanmasına rağmen hediyem gönderilmedi.U2 yi aradığımda Evyap ı arayın hediyeyi onlar gönderecek dendi.Evyap ı aradım tamam deyip adresimi aldılar yine gelmedi.Şikayetvar.com a yazdım tenezzül edip cevap dahi vermediler.Evyapın düzenlediği yarışmalara katılırken bir kere daha düşünün derim.

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
Ynt: Duru Hediye Paketim Gönderilmiyor
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2015, 20:00:17 »
Aynen benim de gelmedi.. en son bikaç gün önce çağdaş marketi aradım ordan da bir dönüş olmadı henüz

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2015, 14:54:12 »
şimdi duruyu aradım tekrar, bize yılbaşından sonra gönderimlere başlanacağı bilgisi geldi, önümüzdeki hafta içinde gönderilmeye başlanır dedi.. tekrar adres bilgilerimi aldı, ne kadar doğru bilemem..

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2015, 15:51:25 »
Ben aradığımda da adres bilgilerimi almışlardı.Hiç ümidim kalmadı  >:(

Çevrimdışı ozcan_h

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2015, 17:03:02 »
Benim de gratisten temmuzda kazandığım paket hala gönderilmedi. İnat ettim sürekli arıyorum. En kısa sürede haber vereceğiz dediler. 2015 oldu hala arıyorum az önce konuştum bizde 2014 ait kampanyaların hediyelerinin hepsi gönderildi dediler. İnadına o paket gönderilene kadar arıyorum aklıma ne gelirse söylüyorum :)

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2015, 20:21:02 »
ben de bugün aradım tekrar.. toplu olarak gönderilecek heralde o yüzden gönderilmemiştir henüz dedi.. bir ay önce aradığımda da aynı şeyi söyleyip ocağın ilk haftası demiştiniz, bir ay daha bekleyip sonra yanıltıcı reklam davası açıcam dedim.. geri dönecekler sözde ama inanmıyorum.. haftaya tekrar arıycam..

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2015, 23:45:26 »
Ben de geçen gün aradım,yoğunluktan kaynaklanmıştır tekrar ileticem dedi.O kadar insanı kandırıp satış yaptılar. >:(

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2015, 22:18:21 »
bugün tekrar aradım duruyu.. görüştüğüm kişi paketler hazırlandı hatta ilk gönderimler yapıldı bile, haftaya elinizde olur dedi.. umarım diyip kapattım.. akşam eve geldim ki benden az önce de paketim gelmiş, çok mutlu oldum:) sonunda gönderdiler..

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2015, 10:51:26 »
Benim paketimde dün geldi nihayet..Darısı bekleyenlerin başına