Gönderen Konu: şaşkınım  (Okunma sayısı 3353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: şaşkınım
« Yanıtla #20 : 02 Ocak 2015, 12:34:01 »
Geçmiş olsun canım, hakikaten çok can sıkıcı.. umarım lwyhine halledilir :(
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #21 : 02 Ocak 2015, 12:34:14 »
yasal olarak bulunacak kimin yaptığı o zaman açıklarım

kendisine durumu yazdım. tabiki inkar ediyor ama benim ondan başka hesaplarımı şifremi bilen kimse yok..

şifre kırılma olayı da yok direk girilmiş ve yarışmaya ait tweetler silinmiş..

herhalde fark etmeyeceğimi, ben fark edene kadar yarışmanın sonuçlanacağını düşündü...

"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 02 Ocak 2015, 12:35:27 »
çok geçmiş olsun keşke bilsek kim olduğunu

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 02 Ocak 2015, 12:41:58 »
okudum ve inanamadım
benim biçok arkadaşımın twitter facebook şifreleri bende var neden derseniz onların adına katılıyorum hatta forumdan bile bana güvenip şifresini veren kişilerin bile işlemlerini yaptığım oldu çoğu zaman onların kısmetide olsun diye hatta onlara çıkıyor ben hep elim boş kalırım kampanyaların genelinde açıklanan listelerde benim adım çok az çıkar  olsun dua alıyorum nasılsa derim
ama bu yapılan size haksızlığı geçtim çok ama çok çirkin bişey hadi kendisi katılsın kısmetinde varsa eğer çıkar yoksa eğer çıkmaz bu sizin silinen yarışmanında hediyesi 1 kişiye ipad 3 kişide müzik çalar hediye çeki vs yani öyle çok aman aman büyük bir hediyede değil
hadi hiçbişeyinden korkmuyor yanıma kar kalıcak diyo günahındandamı korkmuyor bu şahıs
allah bi şekilde bende hakkını yediğim kişinin hakkını çıkartır diyedemi düşünmüyor
yazık diyorum sadece küçücük bir hediye için insanın düştüğü duruma yazık diyorum
çok geçmiş olsun size allah büyüktür kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz sakın unutmayın
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 02 Ocak 2015, 12:54:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
okudum ve inanamadım
benim biçok arkadaşımın twitter facebook şifreleri bende var neden derseniz onların adına katılıyorum hatta forumdan bile bana güvenip şifresini veren kişilerin bile işlemlerini yaptığım oldu çoğu zaman onların kısmetide olsun diye hatta onlara çıkıyor ben hep elim boş kalırım kampanyaların genelinde açıklanan listelerde benim adım çok az çıkar  olsun dua alıyorum nasılsa derim
ama bu yapılan size haksızlığı geçtim çok ama çok çirkin bişey hadi kendisi katılsın kısmetinde varsa eğer çıkar yoksa eğer çıkmaz bu sizin silinen yarışmanında hediyesi 1 kişiye ipad 3 kişide müzik çalar hediye çeki vs yani öyle çok aman aman büyük bir hediyede değil
hadi hiçbişeyinden korkmuyor yanıma kar kalıcak diyo günahındandamı korkmuyor bu şahıs
allah bi şekilde bende hakkını yediğim kişinin hakkını çıkartır diyedemi düşünmüyor
yazık diyorum sadece küçücük bir hediye için insanın düştüğü duruma yazık diyorum
çok geçmiş olsun size allah büyüktür kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz sakın unutmayın

inanın hediyesini bile bilmiyorum, firma herkesin tweetini RT lediği için görmedim bile ne veriyor. son gün son saatlerde görüp bir kaç katılım yaptım.

dünyayı verseler bile bu yapılanı anlamamın imkanı yok. söz konusu yarışmadan muaf olmam da değil. gerçekten şaşkınım....

dün sabaha kadar uyuyamadım, Allah onu bildiği gibi yapsın mubarek gün benim canımı bu kadar sıktığı için...

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 02 Ocak 2015, 13:32:10 »
Bu nasil is ya ne insanlar var dunyada bi yarisma icin bukadar alcalirmi bi insan yahu.gecmis olsun size.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı kamile25

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 02 Ocak 2015, 13:39:10 »
Gecmıs olsun fatosum

destek olana destek olurum

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 02 Ocak 2015, 13:41:39 »
açıklıyorum karamurat benim

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 02 Ocak 2015, 13:42:51 »
teşekkür ederim pm den burdan faceden twitterden yazıp yanımda olan herkese...

Aallah kimseyi bu kadar düşürüp alçaltmasın.....

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 02 Ocak 2015, 14:03:02 »
Çok geçmiş olsun yazık gerçekten kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm sizin ne kadar yardımsever ve iyi niyetli olduğunuzu biliyorum ,ben bir ihtiyacım olduğunda tereddüt etmeden paylaşıyorum bilgilerimi ve sağolsun arkadaşlar yardımcı oluyor böyle birşey aklımın ucundan geçmez, hemen hergün buradayız ve arkadaşız güvenmeden olmaz ki  :( :(