Gönderen Konu: migros beğenili  (Okunma sayısı 1299 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
migros beğenili
« : 18 Aralık 2014, 18:54:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
Ynt: migros beğenili
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2014, 18:56:18 »
Katılım Koşulları
1-   Kullanıcılar bu uygulamaya 15.12.2014-31.12.2014 tarihleri arasında Türkiye genelinde Migros Türkiye Facebook sayfasından ücretsiz olarak giriş yapıp Facebook’tan yeni yıl dileklerini yazarak katılabilirler.
2-   Jüriler yeni yıl dileklerini değerlendirecek ve jüri tarafından en çok beğenilen 50 dileğin sahiplerine 2015 yılı içerisinde çeşitli sürprizler yapılacak.
3-   Yeni yıl dilekleri ile alakası olmayan mesajlar ile genel ahlaka, yasa ve yönetmeliklere aykırı görseller moderasyon tarafından engellenecektir.
4-   Migros A.Ş. ve Turkcell Global Bilgi A.Ş. bu uygulamaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
5-   Migros A.Ş. ve Turkcell Global Bilgi A.Ş. uygulama boyunca, uygulama sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, kullanıcının o güne kadarki bütün uygulama verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının uygulamadaki bütün verileri silinecek ve hediye kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
6-   18 yaşından küçükler katılamaz.
7-   Bu uygulamayı kullanan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
8-   Migros A.Ş. ve Turkcell Global Bilgi A.Ş. gerekli gördüğü takdirde uygulama kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2014, 19:45:40 »
ben hiçbir şey yapamıyorum
benim kartım kayıtlı ve kart numaramı girince bu kart kayıtlıdır başka bir numara deneyin diyor
ana ekrandada güncelle varmış sözde ama bende öyle bir buton gözükmüyor genemi ya migrosun uygulamasına giremiycem ben
yazdım migrosa halen cevap yok
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2014, 21:22:44 »
benim kartım kayıtlı ve kart numaramı girince bu kart kayıtlıdır başka bir numara deneyin diyor
ana ekrandada güncelle varmış sözde ama bende öyle bir buton gözükmüyor genemi ya migrosun uygulamasına giremiycem ben
kartin başka facebook hesabında kayitli ya o hesabi bulacaksin ya da migrosu arayip o facebook hesabından sildireceksin.Ben mesaj yoluyla yaptirmistim onu.Birde çerezleri silip denemenizde fayda var.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2014, 21:27:09 »
money falan yokmu katılanlara

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2014, 21:40:47 »
kartin başka facebook hesabında kayitli ya o hesabi bulacaksin ya da migrosu arayip o facebook hesabından sildireceksin.Ben mesaj yoluyla yaptirmistim onu.Birde çerezleri silip denemenizde fayda var.

benim kayıtlı olan 1 tane facebook hesabım zaten toplamda 1 tane facebook hesabım var :) money kartımda o hesabıma kayıtlı
bakalım migrosa yazdım ne dicekler benim gibi aynı sorun olan başkalarıda var galibaki aynı güncelle bölümü onlardada gözükmüyor  :'(

düzeldi uygulamaaa
direkt dilek kutusu çıktı benle aynı sorun olan arkadaşlar denesinler hemen uygulama linkine direkt tıklayıp
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, 21:53:52 Gönderen: sevdammm »
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)