Gönderen Konu: hırsız yurt içi  (Okunma sayısı 33891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
Ynt: hırsız yurt içi
« Yanıtla #20 : 15 Nisan 2015, 13:54:07 »
her kargo şirketinde kaypak,aç,hırsız,karaktersiz ve de ham atmaca çıkabilir mng,aras
yurtiçi ve ya şehirdışı hiç farketmez kontrol etmeden ürün teslim almamak en iyisi,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı neselizebra

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #21 : 15 Nisan 2015, 14:57:10 »
Yurtiçi kargo şubeleri franchising yöntemiyle açılıyor, ve genel müdürlük de bayilik verdiği şubeler üzerinde yaptırım uygulayıcı bir güce sahip olmuyor. Bunlar benim bizzat İç Anadolu bölge müdürlerinden aldığım açıklama. O yüzden boşuna sinir olup kendinizi harap etmeyin. Her şube kendi başına buyruk, kimseye hesap verme zorunlulukları yok, yani sadece sözde var, genel müdürlüğün hiçbir yaptırımı yok...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 17 Nisan 2015, 19:09:38 »
Yurtiçi ile ben şube değiminden sonra sorun yaşamaya başladım. Mesela şu an 1 kargomu teslim etmedikleri halde teslim edilmiş diye belirtmişler durumu belirttğimde şubeden bana verilen yanıt yanlış bilgi vermişiz kargonuz burada yarın getireceğiz oldu ama 2 gündür bir türlü getirmediler. Merkezlerini arıyorum onlar da şubeye ulaşamıyor resmen işkence artık alışveriş yaparken özellikle Yurtiçi Kargo olmamasına dikkat ediyorum. Şehir dışında falan otursam neyse gayet merkezi ulaşımı kolay bir yerdeyim. Yurtiçi Kargonun bu şikayetleri ciddiye aldığını da hi sanmıyorum kaç kere şikayet yazdım telefon ile görüştüm ancak halen durum aynı.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #23 : 20 Nisan 2015, 12:24:39 »
Benim de başıma geldi. Bir firma kalem gönderecekti. Paketi açtığımda kullanılmış kirli ve başka bir firmaya ait olan bir kalem gördüm ve paketin ucu tam da kalemin çıkacağı şekilde yırtılmıştı. Firmaya mail attım "kalemin kendilerine ait olup olmadığını sordum, önemli olan kalem değil böyle bir olay olduğunu haberlerinin olması için uyardım." yurtiçi kargo ile görüşeceklerini söylediler. İstanbul bayisinden kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Firma yurtiçi adına özür dileyip güzel scrikss marka kalem seti göndermişti.

Çevrimdışı dileke

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • istediğim sadece şans
« Yanıtla #24 : 20 Nisan 2015, 14:03:17 »
bende 3lü kanepe aldım iki tane evmanyadan ikigün sonra iptal ettim kredi kartıyla ödemiştim onlarda çıkış yapmış boş gelmesin koca kanepe dedim kanepe bize gelince kredi kartına geri para yatıcak dediler güneşli şubede daha gelmeden 43 gün bekledi geri iade almadılar 840tl ödedim biri insaflı çıktıda çıktı kargonun bize ulaşmadığını anlattı geçen aradı evmanya ürün kullanılmış pakette sorun var dedi ben bize ulaşmadı ki kullanayım dedim ödemiceklerdi az kalsın ödemişler eşim dün bakmış bu nasıl iştir anlamıyorum peşine düşmesen kargocular kanepeyi kullancaktı 43gün oyalandım

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #25 : 06 Ocak 2017, 22:45:59 »
İlginç  ::)

Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 06 Ocak 2017, 23:07:58 »
Ben imzaladım. Burda bi ara suriyeli çalıştırmışlar.  Telefon ve tvleri çalıp gitmişler
:)

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #27 : 07 Ocak 2017, 09:22:33 »
İlginç  ::)

Sadece yurtici degil arasta da benzer seyler oluyor. Her bulduklarini ise almalarindan, ucuz is gucu uzun calisma saatleri.. ben de imzaladim. Umarım bir sonuca ulasilir :(
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 07 Ocak 2017, 09:32:59 »
firma ile alakalı değil elemanın kanı bozuk o bölgede sorun vardır geçmiş olsun

Firma bu tür şikayetleri kulak ardı edip, gerekli cezaları kesmez veya elemanları işten çıkarmazsa bu böyle devam eder. Yani bence elemanda değil ciddiyetsiz firmalarda sıkıntı var.
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 07 Ocak 2017, 09:50:47 »
Benim de iki fikrimühim kargomu kaybetti bide bana pişkin pişkin içinde ne vardı dedi. Sanane isterse  çöp olsun sen onu bana getirmekle görevlisin dedim. Sonuç 0 yine yok. Kuryenin üzerine atmaya kalktılar ama kuryenin suçu yok biliyorum şubenin içinde yok oldu o kargolar
Geçmiş tozdur, üfle gitsin