Diğer > Kampanya Şikayet

hırsız yurt içi

(1/9) > >>

calculus07:
yurt içi kadar aşağılık bi firma yok arkadaş ya zaten hırsız olduklarını biliyodum bugun iyice anladım iki arkadaşıma sanal pazardan powerbank sipariş ettim aynı adres farklı isim ikiside neyse bugun bizim danışmaya teslim etmişler kargoyu gittik almaya poşetin içinde bi powerbank bide onun kılıfı olması gerekiyor bi gittik kargo poşetleri yırtılmış ve üzerine bant yapıştırılmış poşetin birinden powerbankı diğerinde kılıfını almış aşağılık herifler hemen aradım satıcıyı oda mahçup oldu bu kaçıncı dedi tamam size yenisini gönderiyorum dedi yani işin özü bu karaktersizlerle hiç bişey göndermeyin

aylean:
Armağan aynısını bana mng yaptı.Parfümü içinden alıp boş paket göndermişler.Poşetin üstü yırtılıp yapıştırılmıştı.Estee lauder yenisini gönderdi.Şikayette ettim.Hiç bir sonuç çıkmadı

calculus07:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinArmağan aynısını bana mng yaptı.Parfümü içinden alıp boş paket göndermişler.Poşetin üstü yırtılıp yapıştırılmıştı.Estee lauder yenisini gönderdi.Şikayette ettim.Hiç bir sonuç çıkmadı

--- Alıntı sonu ---
ya abla şikayet ediyon bişey olmuyor nasıl bir sistem bu delirecem

aylean:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinArmağan aynısını bana mng yaptı.Parfümü içinden alıp boş paket göndermişler.Poşetin üstü yırtılıp yapıştırılmıştı.Estee lauder yenisini gönderdi.Şikayette ettim.Hiç bir sonuç çıkmadı

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
Sen ki polis bir şey yapamıyorsan biz normal vatandaşlar boynumuza taş bağlayıp kendimizi suya atalım demi  :P

calculus07:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinArmağan aynısını bana mng yaptı.Parfümü içinden alıp boş paket göndermişler.Poşetin üstü yırtılıp yapıştırılmıştı.Estee lauder yenisini gönderdi.Şikayette ettim.Hiç bir sonuç çıkmadı

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
Sen ki polis bir şey yapamıyorsan biz normal vatandaşlar boynumuza taş bağlayıp kendimizi suya atalım demi  :P

--- Alıntı sonu ---
hahahahah istanbuldaki şube yapmış burdaki cesaret edemez

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git