Gönderen Konu: İhlas Su Arıtma Sistemleri - AURA Cebilon  (Okunma sayısı 4087 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
Ynt: İhlas Su Arıtma Sistemleri - AURA Cebilon
« Yanıtla #10 : 26 Kasım 2014, 23:16:17 »
 :( yorumları okudum kampanya kisvesiyle milleti keriz yerine koyuyolar desenize  :(

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #11 : 27 Kasım 2014, 00:14:23 »
benim en son yaptığı yarışmadan kazandığım çanta hediyem bile gelmedi
millet içinin şampuanlarını bitireli yıl oldu :)
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı yağmuray

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 27 Kasım 2014, 14:22:25 »
bugün beni aradılar meğer kitqapçık hediye edip tanıtıma geliceklermiş hayrı ilgilenmiyorum artık desemde ısrarlaaa uzatttı telf bayann yandık yahu sakın katılmayın bence :(

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 27 Kasım 2014, 14:23:27 »
Ben katılmıştım bana hediye gönderdiler.Bence firmaya yazın gönderirler
:) Şans

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 27 Kasım 2014, 14:47:54 »
Aman bulaşmayın, facebookta birine cevap yazmışlar:

formu dolduranlara bizzat ziyarete gelirken çam sakızı çoban armağanı hediyemizle geliyor ve suyunuzu tahlil ediyoruz. Ayrıca 15 Aralık'a kadar form dolduranlardan 1 kişi su arıtma sahibi olacaktır.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 27 Kasım 2014, 15:11:39 »
benide aradılar gelmessek çekilişe dahil olmassınız dediler bende olmıyayım dedim silin adımı dedim
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı erikecem

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #16 : 29 Kasım 2014, 03:22:50 »
ben dün formu doldurmuştum.. bugün öğlen 2 gibi aradı saftirik bi kız :D abla kaçta evde oluyonuz kaçta gelelim diyo :D bende bilmiyormuş gibi yaptım burda yazılanları okuyunca.. ne için noldu ya falan dedim, hediye kazanmıssınız abla arkadaslarımız kacta getırsın bugün akşam 10 a kadar sizin oturdugunuz cevrede olacaklar dedı.. normalde 6bucuk 7 gıbı evde olurum ama tüühhh şans bugun yokum dedim :D ısrarla adres istedi.. numaramı bılıyosunuz adresımde vardır sızde dedım yok dedı. bu sefer isim neydı abla sizin dedi dalga mı gecıyosunuz benımle ya ıstemıyorum ben hedıye falan gelmesın kımse yokum evde deyıp kapadım telefonu.. aksam saat 7 de kapı çaldı :D 2 kısı geldı tgrt den kazandıgınız hedıyenızı getırdık dedı içeri buyrun dememı bekledıler.. bende bugun arandıgımı ama ıstemedıgımı belırttım gelmenıze gerek yoktu dedım hedıyenızı bırakalım rahatsız etmeyelım o zaman sızı dedıler TAM İLMİHAL kitabı bırakıp gittiler :) hem kapıdakıler şaşırdı hemde ben :) gelmezler dıye ümit etmiştim :)

Çevrimdışı MERCAN67

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 29 Kasım 2014, 09:19:53 »
Gecen sene arkadasa temizlik robotu Tanıtımına gitmişler. Onlardan arkadas ismi istemişler onlarda bizi vermişler. Hiç aramadilRsa 20 kez aradılar. Gelmeyin dedikce yok söyle yok boyle.... Aaaa istemiyoruz gelmenizi diye biraz sert konusunda anca anladilar

Çevrimdışı halehan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 29 Kasım 2014, 14:46:30 »
Evet maksat temizlik robotu ve su arıtma satmak bencede.ama bence ihtiyacı olanlar evine alsın ve dinlesinler demolarını.bende ikiside var.gerçekten çok memnunum.ihlasın temizlik robotun üstüne süpürge,su artmasının üstünde arıtıcı tanımam.allah razı olsun onlardan.
kısmet te varsa gelir YEMEN den,kısmet te yoksa ne gelir elden.

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 05 Aralık 2014, 15:45:35 »
Bende kullanıyorum gayet memnunum :) :) Herkes kendi işini yapıyor
:) Şans