Gönderen Konu: Ülker mutlu et mutlu ol 1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 6.ve 7. gün Kazananlar listesi  (Okunma sayısı 60038 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bursada kolisini alabilmiş olan varmı?
erkek arkadaşıma kazandırmıştım ama kolisi için dün gitti araçta denildi bugün gitti koli kayıp denildi adamda boşver uğraşya deymez zaten hastasın dedi bana ama hiç kusura bakmasın delirdim sinir oldum ya ne demek koli kayıp dün olan koli nasıl kaybolur
herkestemi aynı sorun var bursada ?
sevda hanımözellikle bunu mng facebook sayfasına yazın.Bu mng alenen çalıyor.Başıma geldi
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Ataşehir'e bugün ulaşmış, nihayet :)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
  teşekkür ederim.o zaman son 1000 icindeyim. Son 1000e 11 ocaktan itibaren dağıtım başlatılmış diye bilgi vermişlerdi
Bana gelen giden yok.ülkere mesaj attım 7000lik mi 1000lik mi listede adınız diye sordular ben epeydir takip edemediğim için hangisi olduğunu bilmiyorum.bilen biri su listelerin olduğu linki atabilirmi zahmet olmazsa hangisindeymişim bi öğreneyim

bu konuda 1. 2. 4. 8. 9. 11. 13. bu sayfalara bakın ilk 7000 bu sayfalarda eklenmiş son 1000 de 18. sayfada
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2015, 16:16:32 Gönderen: deepblue »

Çevrimdışı Helen

• Usta Kampanyacı
son 1000 kişinin içindeyim halaa ne gelen var ne giden bugün hast.deydim umarım gelmemiştir yarın arayıp kontrol edicem mng den

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
son 1000 kişinin içindeyim halaa ne gelen var ne giden bugün hast.deydim umarım gelmemiştir yarın arayıp kontrol edicem mng den

son 1000 kişiden olan bugün geldi benim Ankara 11 inde başlamış dağıtımlar son 1000 kişinin
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı Le_Cola

• Yeni Kampanyacı
  • *
10. kutum bugün geldi sorunsuzca  :) kaldı 6 kutu
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2015, 20:41:13 Gönderen: Le_Cola »

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
bursada kolisini alabilmiş olan varmı?
erkek arkadaşıma kazandırmıştım ama kolisi için dün gitti araçta denildi bugün gitti koli kayıp denildi adamda boşver uğraşya deymez zaten hastasın dedi bana ama hiç kusura bakmasın delirdim sinir oldum ya ne demek koli kayıp dün olan koli nasıl kaybolur
herkestemi aynı sorun var bursada ?

benimde dün aradım dağıtıma çıkıcaz dediler bugün aradım dağıtımda sizinki gelir dediler hala gelmedi yarında gelmesse mngyi şikayet bombardımanına tutucam yine hep aynı çünkü daha öncede hep sorun oldu gene sorun
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
Son 1000 kişilik listeye nereden bakabiliriz?

Çevrimdışı derya7878

• Yeni Kampanyacı
  • *
bende son 1000 içindeydim az önce msj geldi mngden adresinizde bulunamadınız yarın almaya gelin diye bakalım gitcem yarın. halbuki evdeydim nası bulunamadıysa

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
adres yok üzerlerinde paketlerin mah.merkez veya sokak il yazıyor  bilmiyorlarsa getirememişlerdir. Bugün mesala birini getirdiler diğerini gelin alın dediler .