Diğer > Kampanya Şikayet

Veronelli 200 Kontör

(1/10) > >>

a1ONEboy:
veronelliden gelecek 200 kontör için aradılar adres teyit ettiler ama hala ne gelen var ne giden kaç hafta daha bekliyecez biz böyle sadece 200 kontörcük için onların için bunun bi hiç olması lazım ama heralde kontörleri bakkaldan alacaklar mod'dan ricam şu firmanın iletişim no'sunu falan buluversin ben bulamadım ..!

mac:
veronelli.com adresinin iletişim bölümünden mesaj gönderdiniz mi?

ufoskop:
Ben de egosta 40-45 gün kadar bekledim ama sonunda yolladılar kontör şifrelerini,sabret veronellide yollar 200 kontörün üstüne yatmaz bence ;D

a1ONEboy:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinveronelli.com adresinin iletişim bölümünden mesaj gönderdiniz mi?

--- Alıntı sonu ---
gönderdim ..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBen de egosta 40-45 gün kadar bekledim ama sonunda yolladılar kontör şifrelerini,sabret veronellide yollar 200 kontörün üstüne yatmaz bence ;D

--- Alıntı sonu ---
yatacağını düşünmüyorum ama bu ne yavaşlık altı üstü 200 kontör şifreyi atsınlar telefondan ben yolliim bu kadar basit bişey ..

a1ONEboy:
bazı şikayetiçi olan arkadaşlar vardı onlarda teyit için arayan numara duruyorsa arayabilrilermi yada buraya yazabilirlermi (: arayalım bi ..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git