Gönderen Konu: Gsk çağrı kiler happy sonuçları  (Okunma sayısı 2218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
Ynt: Gsk çağrı kiler happy sonuçları
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2014, 11:22:47 »
tebrik ederim arkadaşlar sıra gelir umarım :D

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #11 : 27 Kasım 2014, 14:02:22 »
Arkadaşlar bu kampanyada da şaibe var bence Ben Mucize Tanıtımı ve kileri aradım katılım listesinde olup olmadığım için cevap vermediler biz kilerde bilgi alıp size döneceğiz diye oyaladılar Arkadaşım aradı hemen olup olmadığını cevap verdiler üç katılım vardı değişik isimle onları dahil etmemişler Bende Milli piyangoya bildirdim

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Kasım 2014, 14:40:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar bu kampanyada da şaibe var bence Ben Mucize Tanıtımı ve kileri aradım katılım listesinde olup olmadığım için cevap vermediler biz kilerde bilgi alıp size döneceğiz diye oyaladılar Arkadaşım aradı hemen olup olmadığını cevap verdiler üç katılım vardı değişik isimle onları dahil etmemişler Bende Milli piyangoya bildirdim
ben de happy centerınkinden şüpheleniyorum.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 08 Aralık 2014, 12:50:23 »
Kilerden aldık İpadi :)
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 08 Aralık 2014, 13:46:10 »
Happy center de kesin şaibe var. Benim adres bilgilerim eksikmiş(var olan adresimi silmişler yani).Ondan dolayı listeye eklememişler. İspatım olmadığı için bişey yapamadım. Ama hiç güvenilir değil. Düşünebiliyormusunuz happy merkez bilgi işlemdeki eleman istediği kişiye eleyebilir(adresini veya telefon bilgilerini silerek).

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #15 : 08 Aralık 2014, 14:03:38 »
Ay nen bütün marketler de bu durum oluyor kiler cevap veremedi dağa Milli piyangoya  da cevap veremediler 

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 08 Aralık 2014, 14:09:42 »
ben mucizeye sordum ama onlar da mağazaya sorup dönüş yapıyolar. iyi de çekilişi yapan sensin. senin elindeki çekiliş listesinde varmıyım yokmuyum? mağazanın vereceği bilgiyi ben netten de görürüm zaten.

ayrıca happy'nin yaptığı olay bana da oldu. benim happy kartımı sensodyne kampanyasında netten kontrol ettirdim, farklı isim çıktı. telefon açtım isim, tel, adres herşey farklı. ben de iptal edip yeni kart aldım. ama sürekli takip mi edeceğiz böyle?

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 08 Aralık 2014, 14:48:37 »
İPOD 13. SIRA YEDEK SIRA GELDİ :)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #18 : 08 Aralık 2014, 17:07:20 »
Happy center de kesin şaibe var. Benim adres bilgilerim eksikmiş(var olan adresimi silmişler yani).Ondan dolayı listeye eklememişler. İspatım olmadığı için bişey yapamadım. Ama hiç güvenilir değil. Düşünebiliyormusunuz happy merkez bilgi işlemdeki eleman istediği kişiye eleyebilir(adresini veya telefon bilgilerini silerek).
Bu kadarda olmaz pes yani.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche