Gönderen Konu: #BenimEDMListem Destek - 13 Kasım Son  (Okunma sayısı 16388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
Ynt: #BenimEDMListem Destek - 13 Kasım Son
« Yanıtla #10 : 12 Kasım 2014, 05:40:51 »
sabahçılar uyanınca
işçiler öğle saatinde
evdekiler gün içinde

face kullanıyosanız beğeni atarsanız sevinirim. başka müsait üyelikler varsa da beğeni gönderebiliirsiniz. modem resetleyip ip değiştirmenize falan gerek yok. verin gitsin. sağolun şimdiden.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Kasım 2014, 08:58:16 »
315

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #12 : 12 Kasım 2014, 09:34:16 »
321 oldu başarılar

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 12 Kasım 2014, 09:58:10 »
valla ben daha konu açılmadan destek verdim o nedenle kaç olduğunu bilmiyorum ama başarılar :)

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 12 Kasım 2014, 13:13:47 »
up up

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 12 Kasım 2014, 14:03:08 »
Twitterdan yaptigim begeni istegi yuzunden diskalidiye etmisler beni. Begeni atmaniza gerek yok artk konuyu kapatabilirsniz. Desteklernz icin tskrler. Baya da ugrasmstsm. Diskalifiye ettkleri sebep sacma ama itiraz etmeyecegim. Hayırlısi

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 23 Kasım 2014, 01:01:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Twitterdan yaptigim begeni istegi yuzunden diskalidiye etmisler beni. Begeni atmaniza gerek yok artk konuyu kapatabilirsniz. Desteklernz icin tskrler. Baya da ugrasmstsm. Diskalifiye ettkleri sebep sacma ama itiraz etmeyecegim. Hayırlısi
üzerinden baya geçti ama yine de söyleyeyim. diskalifiye etmislerdi ardından itiraz etmeyecektim ama dayanamadım ve sebeplerinin saçma olduğu hakkında bi kaç bişey yazdım. ardından bana aşağıdaki özel mesajı atarak 2 tane etkinlikle ilgili bilet gönderdiler. oylarınız boşa gitmedi yani. teşekkürler tekrar :)

Orhan merhabalar,

Öncelikle yarışma sürecinde yaşadığın olaydan dolayı özür dilemek ve durumu açıklamak istiyoruz.

Bu yarışmayı elektronik müzik severleri dünyanın önde gelen DJleri ile bir araya getirmek için tasarladık. Belirli sayıda kişiyi davet edebileceğimiz için de böyle bir oyun yarattık, sizlerin sevdiğiniz şarkıları paylaşmanızı sağlayıp bu kültüre destek olmak istedik.

Sosyal medyada oy karşılığı bilet teklif etmiş olman, haksız kazanç niteliği taşıdığı için başvurunla ilgili olarak iptal kararı almak durumunda kaldık.

Karar süreci sırasında bir iletişim aksaklığının ortaya çıkmasıyla sosyal medya hesap yöneticimiz bizim bilgimiz dışında bir müdahalede bulundu. TONIGHT It's Your Time topluluğunun yöneticileri olarak hiçbir şart altında böyle bir durumun açık bir forumda duyurulmasını onaylayamayız. Verdiğin tepkinin de haklı olduğunu düşünüyoruz.

Yarışma sürecinde de sana yaşattığımız rahatsızlıktan dolayı tekrar özür dilemek istiyoruz. Bizim gibi bir elektronik müzik severini üzmek veya hayal kırıklığına uğratmak bizim için bir üzüntü kaynağı.

Bu sebeple seni ve bir arkadaşını etkinliğe davet etmek istiyoruz. Adres ve iletişim bilgilerini bize iletebilirsen, iki tane etkinlik davetiyesini yarın gün içerisinde sana ulaştıracağız.

Sevgilerimizle,

TONIGHT It's Your Time Ekibi

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #17 : 24 Kasım 2014, 01:49:40 »
tebrikler
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.